Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Wy nadal czekacie na jakąś datę premiery ?!?!?!...

Może nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale zostaliscie juz dawno wydymani przez CDP. Sory ale Mikołaj do Was w tym roku nie przyszedł i już pewnie się nie pojawi :P Cały swiat już dawno GoW''a dostał, ukończył kilkadziesiąt razy i o grze zapomniał, a teraz sie z Was śmieje.

I co ?... Wy nadal czekacie ?? Na co ?? Kupujcie CoD4...

HWCDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 18:56, Szkarłatny Wilk napisał:

Ludzie a w radiu ESKA gadają a co więcej dodają GoW i mówią że premiera w TEN piątek. Może
ktoś mnie rozsmucić :)))


A możesz jeszcze raz pocieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 19:00, Nikoos napisał:

Wy nadal czekacie na jakąś datę premiery ?!?!?!...

Może nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale zostaliscie juz dawno wydymani przez CDP. Sory ale
Mikołaj do Was w tym roku nie przyszedł i już pewnie się nie pojawi :P Cały swiat już dawno
GoW''a dostał, ukończył kilkadziesiąt razy i o grze zapomniał, a teraz sie z Was śmieje.

I co ?... Wy nadal czekacie ?? Na co ?? Kupujcie CoD4...

HWCDP


A może niektórym nie zależy na CoD4 ??? JA nadal wierzę że gra wyjdzie przed świętami a jeśli nawed wyjdzie tego 21 grudnia to pójdę do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. W ESCE mówili że w piątek ten ma być GoW.
Mi na CoD4 nie zależy wogóle, jakoś mnie nowoczesna wojna do CoD''a nie przekonuje.

O co chodzi z tymi porblemami z seyvami ? Jakoś sie nie orientuje, a angileskiego mam na dzisiaj dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh przeszedłem już CoD 4;] i właśnie jestem w połowie GoW bo ciotka mi przywoizła z zagranicy;] i uważam żę CoD 4 jest super ale GoW jest lepszy;] a tak wogule to według mnie rządzi Crysis;] pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 19:10, Szkarłatny Wilk napisał:

Dobra. W ESCE mówili że w piątek ten ma być GoW.
Mi na CoD4 nie zależy wogóle, jakoś mnie nowoczesna wojna do CoD''a nie przekonuje.

O co chodzi z tymi porblemami z seyvami ? Jakoś sie nie orientuje, a angileskiego mam na dzisiaj
dosyć.


Jestem z tobą. Na CoD4 mi nie zależy bo ten CoD to już nie to samo. Z sejvami mają problem ludzie co używają cracków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w orginałce będzie git. Bo powiem Ci że jest taka zadyma że trzeba mieć stałe podłączenie bo seywy lecą na serwer Micro i jak sie go odłłączy to nie masz zapisu. Ile z tego prawdy nie wiem, ale nie chce zacząć kampani i kiedy dojde d połowy to zaczynam od nowa. Nie wytrzymał bym nerwowo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 19:19, Szkarłatny Wilk napisał:

To w orginałce będzie git. Bo powiem Ci że jest taka zadyma że trzeba mieć stałe podłączenie
bo seywy lecą na serwer Micro i jak sie go odłłączy to nie masz zapisu. Ile z tego prawdy nie
wiem, ale nie chce zacząć kampani i kiedy dojde d połowy to zaczynam od nowa. Nie wytrzymał
bym nerwowo :)))


Wiem o czym mówisz? Ale jeśli gra będzie "Miód Cud i Poziomki" to będę mógł ją co chwile przechodzić od nowa :P Ale na pewno powiedzieli że premiera 14 grudnia w piątek ?

Na marginesie: Jedyny temat w którym się tak rozpisuje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem dokładnie, ale Gears sobie skróce: "Premiera GoW''a już w piątek, ale już dziś rozdajemy egzemplarze."
Z tego wynika że w ten, tylko czy nasze kochane urwisy zrobią GoW''a na czas. A ja jakoś jak jest Miód Cud i Poziomki a nawet Malinki do tego to jakoś nie chce mi sie grać zaraz w new camain tylko że o poziom wyżej. Ale jednak będe musiał się zmusić bo chce sie przekonać jak sobie z Brumakiem na expercie poradze.

Taki mini oftopic: Grając w CoD''a po angliku były stopnie wojskowe i nie znając b. dobrze angielksiego zacząłem grać na pierwszym z dołu, dopiero gdy przeszedłem gre okazało się że to był najtrudniejszy :D

Tak na marginesie: Czynasza wypas drużyna będzie z Marcusem aż do tak zwanej śmierci :))
I czy do kopa trzeba będzie zakładać jakiegoś dodatkowego (prywatnego) serva żeby zagrać czy jakoś w lokalny sie da wkleić.

Fajnie by było jak by sie dało w całą drużynę wcielić. Wtedy to by była masakra :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 19:31, Szkarłatny Wilk napisał:

Powiem dokładnie, ale Gears sobie skróce: "Premiera GoW''a już w piątek, ale już dziś rozdajemy
egzemplarze."
Z tego wynika że w ten, tylko czy nasze kochane urwisy zrobią GoW''a na czas. A ja jakoś jak
jest Miód Cud i Poziomki a nawet Malinki do tego to jakoś nie chce mi sie grać zaraz w new
camain tylko że o poziom wyżej. Ale jednak będe musiał się zmusić bo chce sie przekonać jak
sobie z Brumakiem na expercie poradze.

Taki mini oftopic: Grając w CoD''a po angliku były stopnie wojskowe i nie znając b. dobrze
angielksiego zacząłem grać na pierwszym z dołu, dopiero gdy przeszedłem gre okazało się że
to był najtrudniejszy :D

Tak na marginesie: Czynasza wypas drużyna będzie z Marcusem aż do tak zwanej śmierci :))
I czy do kopa trzeba będzie zakładać jakiegoś dodatkowego (prywatnego) serva żeby zagrać czy
jakoś w lokalny sie da wkleić.

Fajnie by było jak by sie dało w całą drużynę wcielić. Wtedy to by była masakra :D :D :D :D
:D :D


...a może powiedzieli "Premiera GoW''a już w piątek za tydzień, ale już dziś rozdajemy egzemplarze." ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 19:37, Szkarłatny Wilk napisał:

Nie nie nie mówili za tydzień. Mówili że w ten. No ale znając producenta do do świąt sie wstrzyma.


Ja tam będę się trzymał tego terminu i wierzę w CDP :P
A tym czasem ide wkuwać biologię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:31, rino1983 napisał:

no to jeszcze tydzień do GoW


A nom. Szkoda że nie będzie koło stówki kosztował tylko taki drogi :/ No ale co ja moge. Orientujecie sie czy MM organizuje jakąś promocje :P może tak do 100 by spuściło cene. O! i to mi by pasowało :P.

Zreszto sam producent powinien dodać M4A1 (dla nie wtajemniczonych: rodzaj karabinu :P ) żeby można było w czasie sylwka na ulicy w GoW''a poszaleć :D No albo w ostateczności granat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 18:28, KamcioBoy napisał:

Jeżeli nie wyślą gry kurierem przed świętami to Gearsem będę się cieszył dopiero po świętach
:(


Ja rozbijam skarbonkę i do MM jade :D W piątek nie śpie nie ma "mocznych" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 18:33, Szkarłatny Wilk napisał:

> Jeżeli nie wyślą gry kurierem przed świętami to Gearsem będę się cieszył dopiero po świętach

> :(

Ja rozbijam skarbonkę i do MM jade :D W piątek nie śpie nie ma "mocznych" :D


Też myśle aby pojechać do MM ale najpierw muszę tatę wyprosić aby mię zawiózł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 17:20, Szkarłatny Wilk napisał:

> no to jeszcze tydzień do GoW

A nom. Szkoda że nie będzie koło stówki kosztował tylko taki drogi :/ No ale co ja moge. Orientujecie
sie czy MM organizuje jakąś promocje :P może tak do 100 by spuściło cene. O! i to mi by pasowało
:P.

Zreszto sam producent powinien dodać M4A1 (dla nie wtajemniczonych: rodzaj karabinu :P ) żeby
można było w czasie sylwka na ulicy w GoW''a poszaleć :D No albo w ostateczności granat :D

GoW w MM na pewno bedzi 99,90zl bo ceny maja takie ja na gram.pl po wykorzystaniu wpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jee skoro wysyłka 21 grudnia to u mnie będzie 22 a więc to tylko miesiąc i 13 dni spóźnienia ! Oby tak dalej CD Projekt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować