Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2007 o 20:53, dave03 napisał:

No nie wiem czy póki Wiedźmin się tak dobrze sprzedaje ktoś w ogóle będzie sobie głowę zawracał
premiera Gears of War.


Jeśli to prawda co mówisz, o nagrodzie dla najlepszego Polskiego dystrybutora za ten rok mogą sobie pomarzyć... Ale mam nadzieje że nikt tak nie myśli i premiera będzie, tego dajmy na to 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:53, dave03 napisał:

> No i co można napisać...? Premiery dziś nie ma, kaszana... Która to już obsuwa w tym roku?
Zaczęło się od EK Wieśka,a zakończyć się nie może do dziś. Smutna prawda o naszym kochanym
dystrybutorze :/

No nie wiem czy póki Wiedźmin się tak dobrze sprzedaje ktoś w ogóle będzie sobie głowę zawracał
premiera Gears of War.

Tutaj raczej zagladaja ludzie ktorych interesuje ta gra ...wiec Wiedzmin to sie moze ''sprzedawac w milionach egzmeplarzy'' i mnie to bedzie walic ...bo ja celuje w GoW''a a nie tego jak mu tam.... Geralda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na gry-online premiera GoW to 21grudnia choc rano twiedzili ze dzis ale na stronie gram.pl w jednym miejscu jest ze premiera bedzie jutro jak tak GoW dostaniemy 13 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:29, rino1983 napisał:

na gry-online premiera GoW to 21grudnia choc rano twiedzili ze dzis ale na stronie gram.pl
w jednym miejscu jest ze premiera bedzie jutro jak tak GoW dostaniemy 13 grudnia

Tam pisze miesiąc, a nie dzień:) "Hurrrrra" nie będzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy prawdzie w oczy. Jeśli naprawdę problemem było zabezpieczenie to musieli zrobić nowego mastera i na nowo wytłoczyć płyty. Kiedy byłą informacja o fazie gold, dwa tygodnie przed mikołajkami? No to teraz sobie poczekamy co najmniej te dwa tygodnie (czy ile to tam było czasu) na ukazanie się gry. O ile ukarze się w tym roku bo zaczynam w to wątpić.
CDP nic nie powie bo w Polsce nie istnieje zwyczaj informowania ludzi "co się dzieje". Nie wiem czy gdziekolwiek istnieje ale jeśli na pytanie o to, czy jest planowana dostawa CoD4 otrzymuję odpowiedź "premiera gry była tego a tego dnia" to zastanawiam się - czy korespondent jest idiotą i nie potrafi przeczytać pytania, czy może mnie się traktuje jak idiotę i zamiast odpowiedzieć "nie wiadomo" wciska mi się jakieś dane, które mogę sobie przeczytać w każdym serwisie o grach w Polsce, z gram.pl na czele.

Słowem - nie czekajcie bo nie ma na co. Będzie to będzie - nie będzie to my na tym nie stracimy. A informcji od CDP nie ma się co spodziewać. Na dzień dzisiejszy jest wyraźnie napisane, że premiera w grudniu (stamiam na "po świętach") i jak pojawią się jakieś onkrety to nie ma strachu - CDP będzie chciało GoW zareklamować i pochwali się, że w końcu udało się wszystkie trudności przezwyciężyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:36, destro177 napisał:

> na gry-online premiera GoW to 21grudnia choc rano twiedzili ze dzis ale na stronie gram.pl

> w jednym miejscu jest ze premiera bedzie jutro jak tak GoW dostaniemy 13 grudnia
Tam pisze miesiąc, a nie dzień:) "Hurrrrra" nie będzie:/

moze to ich bład ale popatrz

20071211214235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypatrz się. To jest podany miesiąc i rok:) Nie ma dnia.
hallas: niestety do tej wersji się przychylam, gra będzie raczej po świętach niż przed. Trzeba było z zachodu sprowadzić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:47, destro177 napisał:

Przypatrz się. To jest podany miesiąc i rok:) Nie ma dnia.
hallas: niestety do tej wersji się przychylam, gra będzie raczej po świętach niż przed.
Trzeba było z zachodu sprowadzić:/

no masz racje źle popatrzyłem wiec premiera GoW bedzie nie szybciej niz 21grudnia:(((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:55, rino1983 napisał:

> Przypatrz się. To jest podany miesiąc i rok:) Nie ma dnia.
> hallas: niestety do tej wersji się przychylam, gra będzie raczej po świętach niż
przed.
> Trzeba było z zachodu sprowadzić:/
no masz racje źle popatrzyłem wiec premiera GoW bedzie nie szybciej niz 21grudnia:(((((((((((((((((((


Też się tak oszukałem nawet zadowolony krzyczę do rodziców : "Jutro przesyłka więc macie mi ją odebrać ! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja olałem kupno GoW w polsce i zużyłem bon na CoH+ OF. Ta sprawa nie była może jeszcze tak żenująca gdyby nie to że CDP nabrał wody w usta i daje tylko mętne wytłumaczenia czasem(że nieby zabezpieczenia nie działają, ludzie przecież ta gra jak każda inna jest już dawno w necie). I jak tu się nie dziwić że w naszym kraju rośnie piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:42, hallas napisał:

Spójrzmy prawdzie w oczy. Jeśli naprawdę problemem było zabezpieczenie to musieli zrobić nowego
mastera i na nowo wytłoczyć płyty. Kiedy byłą informacja o fazie gold, dwa tygodnie przed mikołajkami?
No to teraz sobie poczekamy co najmniej te dwa tygodnie (czy ile to tam było czasu) na ukazanie
się gry. O ile ukarze się w tym roku bo zaczynam w to wątpić.
CDP nic nie powie bo w Polsce nie istnieje zwyczaj informowania ludzi "co się dzieje". Nie
wiem czy gdziekolwiek istnieje ale jeśli na pytanie o to, czy jest planowana dostawa CoD4 otrzymuję
odpowiedź "premiera gry była tego a tego dnia" to zastanawiam się - czy korespondent jest idiotą
i nie potrafi przeczytać pytania, czy może mnie się traktuje jak idiotę i zamiast odpowiedzieć
"nie wiadomo" wciska mi się jakieś dane, które mogę sobie przeczytać w każdym serwisie o grach
w Polsce, z gram.pl na czele.

Słowem - nie czekajcie bo nie ma na co. Będzie to będzie - nie będzie to my na tym nie stracimy.
A informcji od CDP nie ma się co spodziewać. Na dzień dzisiejszy jest wyraźnie napisane, że
premiera w grudniu (stamiam na "po świętach") i jak pojawią się jakieś onkrety to nie ma strachu
- CDP będzie chciało GoW zareklamować i pochwali się, że w końcu udało się wszystkie trudności
przezwyciężyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:42, hallas napisał:

Spójrzmy prawdzie w oczy. Jeśli naprawdę problemem było zabezpieczenie to musieli zrobić nowego
mastera i na nowo wytłoczyć płyty. Kiedy byłą informacja o fazie gold, dwa tygodnie przed mikołajkami?
No to teraz sobie poczekamy co najmniej te dwa tygodnie (czy ile to tam było czasu) na ukazanie
się gry. O ile ukarze się w tym roku bo zaczynam w to wątpić.
CDP nic nie powie bo w Polsce nie istnieje zwyczaj informowania ludzi "co się dzieje". Nie
wiem czy gdziekolwiek istnieje ale jeśli na pytanie o to, czy jest planowana dostawa CoD4 otrzymuję
odpowiedź "premiera gry była tego a tego dnia" to zastanawiam się - czy korespondent jest idiotą
i nie potrafi przeczytać pytania, czy może mnie się traktuje jak idiotę i zamiast odpowiedzieć
"nie wiadomo" wciska mi się jakieś dane, które mogę sobie przeczytać w każdym serwisie o grach
w Polsce, z gram.pl na czele.

Słowem - nie czekajcie bo nie ma na co. Będzie to będzie - nie będzie to my na tym nie stracimy.
A informcji od CDP nie ma się co spodziewać. Na dzień dzisiejszy jest wyraźnie napisane, że
premiera w grudniu (stamiam na "po świętach") i jak pojawią się jakieś onkrety to nie ma strachu
- CDP będzie chciało GoW zareklamować i pochwali się, że w końcu udało się wszystkie trudności
przezwyciężyć.


Warto jednak przypomnieć, iż wydawca - CD Projekt - ogłosił przed blisko tygodniem, że w ciągu 5 dni poda nowy termin premiery GoW, a te 5 dni już minęło. Występuje tu więc i brak konsekwencji i lekceważenie klientów. Szkoda tego obniżania reputacji wydawcy, bo takie wpadki z przesuwaniem terminów premier zdarzają się CD Projekt zbyt często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy Twoich postach z prawej strony jest taka ikonka "ja" stworzona właśnie po to....

Nie wiadomo nic o dokładnej dacie premiery?? ostatnio była podana 11grudnia a jak tak dalej pójdzie to i na święta nie zagramy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest wnerwiające już. Już dawno miała być podana data premiery. Zamiast napisać jakieś info na stronie to nie sie innymi bzdetami zajmują. Nie potrafią dotrzymać słowa. I wiele więcej... Co to ma k.... być ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować