Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2007 o 22:24, Inki napisał:

Jee skoro wysyłka 21 grudnia to u mnie będzie 22 a więc to tylko miesiąc i 13 dni spóźnienia
! Oby tak dalej CD Projekt !

A w moim przypadku muszę czekać do dnia premiery bo chcę bon Wiedźmiński użyć, ten nie lubi preorderów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bon ten działa do 31 grudnia i po prostu "odejmuje 100zł" od kupowanej rzeczy. Ja kupuję GoW i coś jeszcze, żeby było 150zł. Bo wtedy za 50zł mam i dwie (lub trzy, zobaczę) gry oraz darmową przesyłkę :-)

eot.

A wczorajsze Fresh Air na Hyperze strasznie mnie nakręcił na ten tytuł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 22:24, Inki napisał:

Jee skoro wysyłka 21 grudnia to u mnie będzie 22 a więc to tylko miesiąc i 13 dni spóźnienia
! Oby tak dalej CD Projekt !

to w sobotę dostarczają u was przesyłki ? 22 to sobota, jeżeli tak to masz farta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 13:59, tosz napisał:

> Jee skoro wysyłka 21 grudnia to u mnie będzie 22 a więc to tylko miesiąc i 13 dni spóźnienia

> ! Oby tak dalej CD Projekt !
to w sobotę dostarczają u was przesyłki ? 22 to sobota, jeżeli tak to masz farta


Dopiero dzisiaj się zorientowałem że to sobota ... A jest możliwość że jeśli mam przesyłkę kurierską to gra dojdzie w dniu wysyłki czyli w piątek 21 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 14:20, Inki napisał:

> > Jee skoro wysyłka 21 grudnia to u mnie będzie 22 a więc to tylko miesiąc i 13 dni
spóźnienia
>
> > ! Oby tak dalej CD Projekt !
> to w sobotę dostarczają u was przesyłki ? 22 to sobota, jeżeli tak to masz farta

Dopiero dzisiaj się zorientowałem że to sobota ... A jest możliwość że jeśli mam przesyłkę
kurierską to gra dojdzie w dniu wysyłki czyli w piątek 21 ?


Wysłałem wczoraj maila z takim samym pytanie. Jak odpiszą to wam tysz napisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 19:45, Krysttiann napisał:

Hej . Mam Amd athlon 64 + 3000 , 1,5 gb ram i Ge Force 6200 . Czy Gears of War będzie mi płynnie
chodził ??


Ramu masz ok ale karta trochę słabaa. Niewiem co do procesora. Ale jeśli kupisz karte to raczej będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo chce kupic gears of war i timeshifta i niech mi ktos powie czy to prawda ze majac ten kupn za EK Wiedzmina nie moge go zrealizowac na gearsa bo tak słyszalem a reszte dopłacic tzn 80 zl? Prosze o szybkie info . z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji. Mam Amd Athlon 64 + 3000 , 1,5 gb ram i Ge Force 6200 czy jeśli wymienię kartę na Gf 8600 lub Radeona X 1950 Pro to będą mi płynnie chociaż na min detali chodziły nowe gry . np . Crysis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 20:21, Krysttiann napisał:

Przy okazji. Mam Amd Athlon 64 + 3000 , 1,5 gb ram i Ge Force 6200 czy jeśli wymienię kartę
na Gf 8600 lub Radeona X 1950 Pro to będą mi płynnie chociaż na min detali chodziły nowe gry
. np . Crysis ?


Co do gearsa jak wymienisz na 8600gt to będzie ci chodziło raczej płynie chociaż mam wątpliwości co tych DDR1. Ale crysis raczej nie za bardzo, chociaż nie wiem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 20:21, Krysttiann napisał:

Przy okazji. Mam Amd Athlon 64 + 3000 , 1,5 gb ram i Ge Force 6200 czy jeśli wymienię kartę
na Gf 8600 lub Radeona X 1950 Pro to będą mi płynnie chociaż na min detali chodziły nowe gry
. np . Crysis ?


Wymieniaj na X1950pro!! a co do DDR1 to są wolniejsze ale nie powinno sprawiać to dużych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 20:21, Krysttiann napisał:

Przy okazji. Mam Amd Athlon 64 + 3000 , 1,5 gb ram i Ge Force 6200 czy jeśli wymienię kartę
na Gf 8600 lub Radeona X 1950 Pro to będą mi płynnie chociaż na min detali chodziły nowe gry
. np . Crysis ?

co do crysis to bedzie problem mysle ze 800x600 detale min to bedzie problem po za tym jak masz monitor 19 lub 20 to bedzie wygladalo okropnie przy mojej konfiguracji gram w demo na 1024 detale wysokie aa x 2 i klateczek mam od17 do 25 a na srednich gra chodzi plynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 20:24, Krysttiann napisał:

Tylko że ramy mam DDR 1 . Nie wiem czy to ma znaczenie.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6158&u=360 <<< tutaj masz temat o Crysisie. Jest tam wszystko + stronka czy gra odpali. Jak chcesz sie czegoś dowiedzieć to pisz tam bo tu jest temat o GoW''ie.

Ile kampania ma rozdziałów, aktów lub podobnego podziału ?
A tak propoz to tam życia nie ma ?

Co wy gadacie że sobota. 21-szy wypada w PIĄTEK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 22:36, Sephirath napisał:

Bon ten działa do 31 grudnia i po prostu "odejmuje 100zł" od kupowanej rzeczy. Ja kupuję GoW
i coś jeszcze, żeby było 150zł. Bo wtedy za 50zł mam i dwie (lub trzy, zobaczę) gry oraz darmową
przesyłkę :-)

eot.

A wczorajsze Fresh Air na Hyperze strasznie mnie nakręcił na ten tytuł! :D


Ja miałem robić tak samo, ale szlak mnie trafił z tą premierą i zrezygnowałem xP Nie wiem czy wszyscy zamawiający przez bon tak mieli, ale ja składając zamówienie w piątek wysyłkę będę miał dopiero w poniedziałek. Niby nic a wkurza. A jeśli mieli by mi z takim opóźnieniem wysyłać GoW''a to ja dziękuje, kupie w Empiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ile kosztuje UT3 w MM gdyż mam zamiar kupić GoW w sklepie a mają identyczne ceny. Zależy mi na tej informacji ponieważ w mieście nie mam MM i muszę kawałek wyjechać aby się dostać do MM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 14:24, KamcioBoy napisał:

> > > Jee skoro wysyłka 21 grudnia to u mnie będzie 22 a więc to tylko miesiąc i 13
dni
> spóźnienia
> >
> > > ! Oby tak dalej CD Projekt !
> > to w sobotę dostarczają u was przesyłki ? 22 to sobota, jeżeli tak to masz farta

>
> Dopiero dzisiaj się zorientowałem że to sobota ... A jest możliwość że jeśli mam przesyłkę

> kurierską to gra dojdzie w dniu wysyłki czyli w piątek 21 ?


I ? Odpisali Ci ?

Dnia 14.12.2007 o 14:24, KamcioBoy napisał:

Wysłałem wczoraj maila z takim samym pytanie. Jak odpiszą to wam tysz napisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować