Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

FlatOut Ultimate Carnage - temat ogólny!

154 postów w tym temacie

Łaaaa poproszę to cudo jak najszybciej :-) 2 była doskonała! Oby więcej takich gier, jedyna "ścigałka" która wessała mnie po uszy. Świetna grywalność, świetny model destrukcji, świetnie zoptymalizowany kod gry, przepiękna grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się wam podoba okładka ??

Dziwi mnie fakt, że na gram.pl jest głucho odnośnie polskiej wersji FO: UC, a premiera tuż, tuż (wg nieoficjalnych informacji).

20070919202519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera koło października tak? Super- niedawno skończyłem 1, teraz zamówiłem 2...jeśli rzeczywiście jest dużo lepsza to ekstra. A będzie ciągłość, Ultimate Carnage na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 20:26, speedraid napisał:

Jak się wam podoba okładka ??

Dziwi mnie fakt, że na gram.pl jest głucho odnośnie polskiej wersji FO: UC, a premiera tuż,
tuż (wg nieoficjalnych informacji).

Taka zwykła, żadna rewelacja. W środku musi być rewelacyjny krążek z rewelacyjną grą. Tego oczekuję. :P
A kiedy ma być premiera wg tych informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj po szkole w kaajce internetowej gdzie mają Xboxa 360. Patrzę, a już mają tam FlatOuta nowego... wynajmuję sobie konsolę na godzinę i... jestem rozczarowany. Grafika nie wymiata, raczej podrasowana wersja pecetowa. Trasy praktycznie te same, choć chyba widziałem, że parę dodali. To samo jest z autami.
Fizyka jest podobna do 2, ale jak dla mnie to bliżej jej jedynki. Jak dla mnie to po tej godzinie to takie 6/10. Nic ciekawego, jeżeli grało się w FlatOut2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieniutko, cieniutko... Data premiery FlatOut: UC nadal nie jest znana, o grze głucho, więc nie wiem, kiedy się jej spodziewać. Oczywiście lepiej, jakby premiera gry odbyła się później, bo wtedy większa szansa, że gra powtórzy sukces jak część 2 choć to mało prawdopodobne. Już 2 nie wnosiła wiele nowego, UC prawie nic. Powinni sie wziąść do roboty i stworzyć grę od podstaw, bardziej w kierunku Bornouta, bo tego na PC nei było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się dość ciekawie, ale czy wiadomo już jakie będzie miała wymgania?? Bo jeśli będzie miała podobne do FO2 to może będzie mi działała płynnie teżnowa wersja. Pożyjemy zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 21:26, NuGGet napisał:

A wiadomo już coś o minimalnych wymaganiach nowego FlatOuta? :)

Nie, ale sądząc po grafię będą nieznacznie większe od tych jakie spotkaliśmy we FlatOut 2.

RAM: 512MB
GPU: 128 MB GF 6600 lub Radeon x1300 (??)
HDD: 4 - 4,5GB
CPU: 2,5 Ghz Pentium 4 lub AMD 2800+

Cos w tym stylu, oczywiscie niech nikt nei mysli, że to są oficjalne wymagania. Mogę sie mylic nawet w 50% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśłę, że na kompach na których FlatOut 2 chodził w miarę dobrze na full, teraz piwnno śmigać przynajmniej na medium, bo w grze nic z grafy nie ma poprawionego... no dobra może ładiejsze odbica na autkach, cienie wszystkich drzew i szyny takie jak w Motorsporcie :D (nie pamiętam czy taka nazwa jest dobra... może to motorstorm?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 11:08, PAPISHON napisał:

Myśłę, że na kompach na których FlatOut 2 chodził w miarę dobrze na full, teraz piwnno śmigać
przynajmniej na medium, bo w grze nic z grafy nie ma poprawionego

Zauważ, ze grałeś na Xbox360. Pomyśl, że gra na najmocniejszych grach będzie wyglądało zdecydowanie lepiej (o ile sie nie mylę). Na podstawie screenów, jak już wspomniałem wiele razy, powinniśmy wymienic lepiej odwzorowaną nawierzchnię, bardziej spektakularne kraksy i dopracowanie drobniejszych detali. Pożyjemy, zobaczymy...

Wieści o premierze jak nie było, tak nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 16:21, PAPISHON napisał:

No widzisz, ja grę widziałem w ruchu, sam w nią grałem, i nie widziałem w niej nic poprawionego.
Poza nawierzchnią, wodą i paroma detalami.

Ale to był Xbox, prawda ?? Xbox 360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 16:25, speedraid napisał:

> No widzisz, ja grę widziałem w ruchu, sam w nią grałem, i nie widziałem w niej nic poprawionego.

> Poza nawierzchnią, wodą i paroma detalami.
Ale to był Xbox, prawda ?? Xbox 360...

Tak, to był Xbox 360. Wątpie czy w wersji PeCetowej coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 16:30, PAPISHON napisał:

Tak, to był Xbox 360. Wątpie czy w wersji PeCetowej coś się zmieni.

A ja wręcz przeciwnie, mam nadzieję, że będzie lepiej ;)

Dobra, kończymy tą dyskusję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować