Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

FlatOut Ultimate Carnage - temat ogólny!

154 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2008 o 12:04, Radament napisał:

No co Ty gadasz, ja wczoraj bylem w Jankach i kupowalem z kolega m.in. Flatouta i byl
! A juz dzwonil w nocy jeszcze zebym wpadal bo masakra jest i trzeba grac !


Dziś doszedł do mnie Flatout ... Gra wygląda o niebo lepiej od F2 ... trasy niestety są wszystkie te same, zmieniła się tylko ilość detali, rozdzielczość textur i inne kosmetyczne poprawki.
Możliwe że doszły nowe wozy, choć dawno we F2 nie grałem i przez to mogę się mylić.

Zmieniło się trochę menu ... jest bardziej konsolowe niż było ( niestety ;P )

To co mnie wqrzyło to muzyka. W F2 były super utwory Rob Zombiego i innych wykonawców ... Teraz w tle gra muza niewyżytych nastolatków ;P blehh ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 00:10, Chester001 napisał:

i jak juz nikt nie gra ? w sumie na dłuzszą mete... niestety nudzi :(


A gra się trochę, ale z rzadka, gdy ma się lepsze tytuly - cod, czy kompania braci chociażby:)
A ja oniemiałem, kiedy zobaczyłem naklejkę dołączoną do nowego Flatout''a. Brak mi słów. Najbardziej kretyński dodatek w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska, dawajcie swoje nicki na LIVE, z miłą chęcią pograłbym z kimś (mało osób gra multi).

Mój profil - Nevitro.
Zapraszam do przyjaciół każdego fana tej gry, naprawdę o wiele fajniej jest w multi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się wkurzyłem jak po przejściu całej klasy Derby samochodem Chili nie dostałem Achievementu :/
Tyle wysiłku na marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 21:56, igor8472 napisał:

No to gitara, namiary na mnie w podpisie; podaj swoje, codziennie popołudniu & wieczór
jestem wolny.

xfire: elvenavenger
gfwl(gamertag): Anasterian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 18:15, Shadover napisał:

Ale się wkurzyłem jak po przejściu całej klasy Derby samochodem Chili nie dostałem Achievementu
:/
Tyle wysiłku na marne...

tzn wygrałeś wszystkie wyścigi niezmodyfikowanym Chili na pierwszym miejscu? łącznie z arenami itp? to dziwne, ja jak tak zrobiłem to achieva dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 13:13, rtyrtyrty napisał:

tzn wygrałeś wszystkie wyścigi niezmodyfikowanym Chili na pierwszym miejscu? łącznie
z arenami itp? to dziwne, ja jak tak zrobiłem to achieva dostałem.


Pewnie jakiś bug lub po prostu miałem pecha i go nie dostałem.
Mówi się trudno i żyje się dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 15:02, Shadover napisał:

> tzn wygrałeś wszystkie wyścigi niezmodyfikowanym Chili na pierwszym miejscu? łącznie

> z arenami itp? to dziwne, ja jak tak zrobiłem to achieva dostałem.

Pewnie jakiś bug lub po prostu miałem pecha i go nie dostałem.
Mówi się trudno i żyje się dalej ;]

no cóż to musi być bug po stronie live''a bo o grze nic takiego nie czytałem żeby były problemy z naliczaniem achievementów.

przydało by się więcej ludzi do pogrania online np dzisiaj. jak ktoś chętny to się zgłaszać, im więcej tym weselej na torze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 16:24, barth89 napisał:

Czym różni się Apokalipsa od 2? ;>

grafika, sporo więcej elementów na trasach, 4 dodatkowi przeciwnicy w single player i 2 auta w klasie derby. możliwość ustawiania pewnych rzeczy przed wyścigami i to wszystko. można uznać że to "dwójka taka jaka miała być pierwotnie" nie licząc grafiki może.
a, i świetny "Carnage Mode" (Polska Wersja: Tryb Rozwałki bodajże) i zmieniony soundtrack kompletnie.


@up
wcześniej nie mogłem się odezwać, teraz wysłałem zaproszenie na xfire.
w końcu się zgadamy i się uda pograć, na pewno :)
a jeśli chodzi o achievementy to nie mam żadnych online i wszystkie single player, bo dużo nie grałem online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować