Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

FlatOut Ultimate Carnage - temat ogólny!

154 postów w tym temacie

Wielu z was pewnie słyszało, że studio BugBear na targach E3 zapowiedziało konwersje gry Ultimate Carnage na PC. Jest to już kolejna gra, która miała być ''''exclusivem'''' (wyłącznie na 1 konsole - Xbox360), a ukaże się również na PeCety. No cóż, konkretnych informacji nei ma ale sugerujac sie wersja na PC można spodziewać się bardziej szczegółowego engine, w wyścigach będzie brało aż 12 aut, a kariera zostanie znacznei bardziej rozbudowana. Oczywiscie nei zrezygnowano ze słynnych minigier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli w koncu FO UC dojedzie na piecyka to stanac w mojej kolekcji bedzie musial obowiazkowo. FO jedne z moich najulubienszych scigalek na blaszaczku a model jazdy z jedynki na wyzszym poziomie trudnosci to mistrzostwo swiata. Jak dla mnie idealnie wywazona gra, jakby specjalnie pode mnie ja zrobili :)
W kazdym badz razie UC zawita na moim kompie bez watpienia i bede wyczekiwal z niecierpliwoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera FlatOut Ultimate Carnage prawdopodobnie w październiku!

Pierwsze screeny z pecetowej wersji gry. Na pierwszy rzut oka widać zdecydowanie lepiej odwzorowaną nawierzchnie (chodniki, asfalt, skały). Ogólnie wygląda znacznie bardziej efektownie.

20070814182502

20070814182631

20070814182812

20070814182827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 18:28, speedraid napisał:

Premiera FlatOut Ultimate Carnage prawdopodobnie w październiku!

Pierwsze screeny z pecetowej wersji gry. Na pierwszy rzut oka widać zdecydowanie lepiej odwzorowaną
nawierzchnie (chodniki, asfalt, skały). Ogólnie wygląda znacznie bardziej efektownie.


Zapewne informacje wziąłeś stąd:

http://pc.ign.com/objects/924/924966.html

PS: Pożyjemy - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 14:09, atak911 napisał:

Zapewne informacje wziąłeś stąd:

Nie rozumiem po co dajesz link. Chciałeś się popisać, że umiesz wbić ''''''ign.com''''? I nie wziąłem stamtąd informacji tylko screeny.

Co do gry to spójrzcie na 1 screen, wreszcie poprawiono wodę (w 2 części samochód przejezdżajacy przez rzeke wygląda bardzo sztucznie).

20070815151902

20070815152001

20070815152021

20070815152108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2007 o 15:21, speedraid napisał:

Co do gry to spójrzcie na 1 screen, wreszcie poprawiono wodę (w 2 części samochód przejezdżajacy
przez rzeke wygląda bardzo sztucznie).

Eee ta, jeżeli ma byc to gra tylko z poprawioną grafiką, to ja dziękuje. Wygląda fajnie, ale poprawioną grafę mógłby wprowadzic jakiś naprawdę wielko patch. Mam jednak nadzieję, że dodzadzą minimum z 30 tras i 10 samochodów, bo w przeciwnym razie nie widzę sensu zakupu tejże gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 15:55, PAPISHON napisał:

Eee ta, jeżeli ma byc to gra tylko z poprawioną grafiką

No, a poprawiona fizyka (także ślady na błocie), 12 aut jednocześnie na starcie, więcej pojazdów, nowe trasy?? Fakt, nie napisałem o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 15:21, speedraid napisał:

> Zapewne informacje wziąłeś stąd:
Nie rozumiem po co dajesz link. Chciałeś się popisać, że umiesz wbić ''''''ign.com''''? I nie
wziąłem stamtąd informacji tylko screeny.


Dzięki za słowa agresji pod moim adresem. Na pewno się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 17:20, speedraid napisał:

> Eee ta, jeżeli ma byc to gra tylko z poprawioną grafiką
No, a poprawiona fizyka (także ślady na błocie), 12 aut jednocześnie na starcie, więcej pojazdów,
nowe trasy?? Fakt, nie napisałem o tym :)

Nic wielkiego, błot nic nie wprowadza do gry, fizyka była dobra a 12 aut na trasie mnie nie rusza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiu, fiu, fiu! Świetnie się zapowiada :) Nie wiem czemu poprzednie części przeszły zupełnie niezauważenie... Mi sprawiły więcej radości niż najnowsze NFS (U, U2, MW, Carbon) i uważam, że jest jedną z najlepszych gier tego typu. Czekam z niecierpliwością, mam tylko nadzieję, że moja maszyna to uciągnie :) Są już jakieś wstępne wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 22:06, PAPISHON napisał:

> > Eee ta, jeżeli ma byc to gra tylko z poprawioną grafiką
> No, a poprawiona fizyka (także ślady na błocie), 12 aut jednocześnie na starcie, więcej
pojazdów,
> nowe trasy?? Fakt, nie napisałem o tym :)
Nic wielkiego, błot nic nie wprowadza do gry, fizyka była dobra a 12 aut na trasie mnie nie
rusza :P

A mnie wręcz przeciwnie :) Błoto, jeśli będzie wpływać na zachowanie samochodu, dużo da bo z tego co widzę to kilka tras jest błocistych. Ok, fizyka było dobra, ale czemu nie może być znakomita? A 12 samochodów naraz zmienia filozofię gry (odrobinę). W końcu będziesz miał na głowie to jak "ud**pić" 4 pojazdy więcej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 22:17, Grz3chu napisał:

gra dostaje słabe noty, tak samo jak poprzednie części. Chyba już na zawsze seria zostanie
drugoligowa.


Rozpieszczeni konsolowcy... Do Burnout startu nie ma, ale porządnej alternatywy na PC również... Na bezrybiu i rak ryba :) Gra może i drugoligowa, ale kto się do niej przekona, spędzi wiele wspaniałych chwil xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 22:17, Grz3chu napisał:

gra dostaje słabe noty, tak samo jak poprzednie części.

Gdzie dostaje słabe noty?? FlatOut 2 dostał m.in. >5< w Click! To jest słabo?? W CDA >9< bodajże. Widzę, że nie wiesz co mówisz...

Dnia 15.08.2007 o 22:17, Grz3chu napisał:

Chyba już na zawsze seria zostanie drugoligowa.

Na jej produkcję przeznacza sie znacznie mniej pieniędzy niż na taką TCR, CMD, NFS itd., ale to nie znaczy, że jest drugoligowa. Podaj mi inną, tak dobrą (a właściwie z tego co napisałeś lepszą) grę o takiej tematyce na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 11:16, Grz3chu napisał:

I...? 70% w zachodniej prasie jest odpowiednikiem "naszej" ósemki. A większość ocen to coś koło 70%, reszta to albo przesadni optymiści, albo jacyś sfrustrowani goście, którzy gry za coś nie polubili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

74% to słabo?? Hę?? Jak na grę za 50 zł w naszym kraju jest ona bardzo dobra, nawet nei biorąc pod uwagę ceny uważam, że jest jedna z lepszych. Druga część ma 78%, czyli zaokrąglając 80!! To jest mało?? To jest +4 w Click, czyli bardzo dobra ocena. Czego od niej chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe informacje:
- uważałeś, że 3-4tys. obiektów do zniszczenia w 2 części to za mało?? Teraz masz ich 8000!!!
- 6 samochodów więcej, łącznie 40!!!
- nie 38, ale 40 części, przy czym każda będzie mogła ulec:
> drobnemu porysowaniu, zniekształceniu
> dużemu wgnieceniu
> odpadnięciu
- inteligentniejszy model zniszczeń, wszystko będzie sie niszczyć stopniowo o czym napisałem powyżej
- w przypadku minigier nic sie nie zmieniło poza nowymi planszami i obiektami, nadal będzie ich 12
- Samochód składa sie z 25000 polygonów, czyli 3-krotnie więcej niż w 2 części
- większy garaż
- lepsze AI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się FO baardzo podoba. Mam obie części, obie cenię sobie dobrze i nie żałuję kasy, jaką na te dwie części wydałem. A trzecią część również obserwuję... Może też mi się tak bardzo spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować