Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

FlatOut Ultimate Carnage - temat ogólny!

154 postów w tym temacie

Mi już zostały do zaliczenia tylko aczivy z wyścigami rankingowymi i jeszcze jeden też w multi, w końcu się dziś udało wszystkie wyzwania wykończyć, najtrudniejsze o dziwo okazało się jedno z pierwszych; skok wzwyż :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam do zrobienia wszystkie "online" oprócz Online Race Veteran bo ostatnim razem po prostu wygrałem większość wyścigów. Host Master to nie problem wystarczy mieć kolegę iść na nierankingowe i założyć 10 gier...nie wiem co to za "achievement"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Częsty typ acziva w wielu grach, żadnego wysiłku nie wymaga ale że trafić na kogoś w multi nie łatwo te z rankingowymi pewnie trochę czasu zajmą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 12:00, igor8472 napisał:

Częsty typ acziva w wielu grach, żadnego wysiłku nie wymaga ale że trafić na kogoś w
multi nie łatwo te z rankingowymi pewnie trochę czasu zajmą..

i tak najlepsza zabawa jest z achievementem "Real Habanero" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W połowie kwietnia gra będzie w GameStarze. Kupie, bo mam wszystkie częście Flatouta, podoba mi się ta seria. Ale slyszałem, że gra jest okrutnie wręcz "skopiowana" z dwójki, w którą grałem szmat czasu. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 00:24, Kirabaxior napisał:

Nie mogę edytować więc double - z tym gamestarem to był chyba jednak żart, więc nima
Fleta... jak ja nienawidzę 1kwietnia...

Uwielbiam twoje "fejle". http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47362&tpage=1
Co do gry. Jak ktoś ma dwójkę to spokojnie jedynkę może sobie odpuścić. Nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 10:25, igor8472 napisał:

Jeśli ktoś che aczivy pofarmić to już się grupka 4-7 graczy prawie codziennie wieczorem
zbiera.

to ja się dołączę do grupki żeby dofarmić achievy i mieć pierwszą grę którą ukończyłem w 100% łącznie z achievementami itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 10:25, igor8472 napisał:

Jeśli ktoś che aczivy pofarmić to już się grupka 4-7 graczy prawie codziennie wieczorem
zbiera.


To co dzisiaj wieczorem tez gramy? Wczoraj mi się udało 2 achivy wbić, zobaczymy jak to pójdzie dalej. jest nas tu 3 to myślę ze 4 jakoś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 11:50, Vizimir90 napisał:

> Jeśli ktoś che aczivy pofarmić to już się grupka 4-7 graczy prawie codziennie wieczorem

> zbiera.

To co dzisiaj wieczorem tez gramy? Wczoraj mi się udało 2 achivy wbić, zobaczymy jak
to pójdzie dalej. jest nas tu 3 to myślę ze 4 jakoś się znajdzie.

możemy dzisiaj, przydało by się zdobyć te achievy i potem się pościgać już dla sportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ja jestem codziennie popołudniu/wieczorem anyway. Z crashami wyboostowane to można by teraz popracować nad wygranymi w rankingowych na jakichś najkrótszych torach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wygranymi rankingowymi będzie taki problem że serwer sam wybiera tor z tego co zauważyłem i trochę zajmie każdemu nabicie 25 wyścigów, dla 4 osób wychodzi 100, zajmie nam to kilka dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować