Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Strangleholda znane

172 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2007 o 18:22, Inuyasha SoY napisał:

Wy se tu gadacie że po co upgrade''ować komputery skoro można kupić se konsolę. A ja se powiem:
Po co upgrade''ować co rusz, z każdą nową grą komputer, skoro jest pełno starszych, a nadal
świetnych gier (mimo tego że nie zachwycają grafiką, ale chyba przecież to nie jest najważniejsze).
Np. Heroes of Might and Magic III. Grafiki nie ma zbyt dobrej, ale za to ma olbrzymią grywalność...


Popieram w całej rozciągłości, też ostatnio przesiadłem się na stare gry (np. Morrowind, Mafia, Icewind Dale) i mam gdzieś wymagania sprzętowe, bo te gry nawet mój z łom uciągnie. A w Strangleholda też zagram. Za jakieś pięć lat, kiedy kupię go w Jeszcze-Bardziej-Extra Klasyce v7.0 czy czymś podobnym, a GeForce8800 Ultra będzie można kupić za 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad kupnem ale teraz? Przegięli z tymi wymaganiami. 2 GB RAM o Boże na co aż tyle ta gra zużywa?? No i to nie wygląda na trailerach i screenach żeby aż takie wymagania. <leży na ziemi i rozpacza>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 18:29, scooby01 napisał:

Trochę przegieli, jakoś na screenach i filmikach nie widzę nic co by usprawiedliwiło takie
wymagania minimalne.
Z drugiej strony gra i tak nie była na mojej liście zakupów, a teraz na pewno się na niej już
nie znajdzie.

Szczerze to dla mnie wygląda na poziom rainbow six vegas jeśli chodzi o grafikę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie patrzę na wymagania sprzętowe, bo pewnie za jakiś rok będę szczęśliwym posiadaczem Playstation 3 i kupię sobie tą grę o ile zdobędzie wysokie oceny w sieci i spodoba mi się :)

Wymagania Strangeholda to kolejny dowód na wyższość konsoli nad PeCetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widząc te wymagania czuję się jak bym miał Pegazusa :/. Oni chyba niewiedzą co to OPTYMALIZAJA KODU GRY !
Miałem wielkie nadzieje co do tej gry :( ... ale się zawiodłem :/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... To jest chore, dopiero co kompa wymieniałem - te wymagania są śmieszne (przypominają mi się czasy jak wszyscy na Diablo 2 narzekali i te 2GB miejsca na dysku - ale 15??!!) Szkoda, że konsolowcy nie wiedzą co to wymienianie podzespołów, to może wtedy by zobaczyli jak to fajnie jest, a tak to trzeba kupić jak nie nowy sprzęt to konsole, żeby w ogóle w coś pograć - aż się chce wyjść z kina proszę pana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 18:39, master matrox napisał:

Ja tam nie patrzę na wymagania sprzętowe, bo pewnie za jakiś rok będę szczęśliwym posiadaczem
Playstation 3 i kupię sobie tą grę o ile zdobędzie wysokie oceny w sieci i spodoba mi się :)


Wymagania Strangeholda to kolejny dowód na wyższość konsoli nad PeCetem :)

Raczej dowodem na kompletną fuszerkę ze strony programistów odpowiedzialnych za optymalizację kodu gry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wymaganiami, to na razie zapewne takie spekulacje, albo co innego. Pamiętam jak Two Worlds miało wymagać minimum dwurdzeniowca, 2GB RAMu i GeForce 7950GX2, a jak wyszła okazało się, że wcale tak dużo jej nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 18:35, Carl92 napisał:

Założę się, że zalecane to będzie gdzieś pokroju nowych procesorów Czterordzeniowych, gdzieś
4 Gb ram i Geforce 8800 Ultra xD Ciekawe kto ma takiego kompa :P

jasne. czyli odpada tym samym 99% graczy, wiec tylko idiota wyda taka gre w dodatku nie na windows xp.. bo na nim 4 gb ram nie wykorzystasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta czy ktoś może mi przypomnieć czy gra jest windows Vista only??
bo jeśli nie to mam zrozumieć ze taki komp potrzebny jest do uruchomienia na Win. Vista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestał byś się czepiać....
Widocznie zrozumiałeś mnie źle i nie zwracasz uwagi na emoty. Przecież widać z daleka, że nigd nie ma nie nie będzie miał narazie takiego kompa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co to robic gre z takimi wymaganiami? To obniza grywalnosc bo nie kazdego stac na zakup takiego osprzetowania. Przeciez Gra mogla by miec gorsza grafike, a fani i tak by w to grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 19:00, Carl92 napisał:

Przestał byś się czepiać....
Widocznie zrozumiałeś mnie źle i nie zwracasz uwagi na emoty. Przecież widać z daleka, że nigd
nie ma nie nie będzie miał narazie takiego kompa :/

czepiam se newsa:), bo jest totalnie bezsensowny. takie wymagania mimimalne to beda miec gry za 2,3 lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 19:00, Numenpl napisał:

ta czy ktoś może mi przypomnieć czy gra jest windows Vista only??
bo jeśli nie to mam zrozumieć ze taki komp potrzebny jest do uruchomienia na Win. Vista

Chodzi o to że do gry na wysokich detalach będziesz potrzebował 4 GB RAMu.
A windows XP wykorzystuje tylko maksymalnie 2 GB RAMu.

Więc aby móc wykorzystać 4 GB RAM musisz dodatkowo mieć Vistę.
Teraz mam nadzieję zrozumiałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować