Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Strangleholda znane

172 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2007 o 21:55, J4ck napisał:

Takie są właściwie uroki konwersji lub tworzenia gry jednocześnie na wiele platform. W przypadku
tego dzieła można jasno i stanowczo powiedzieć, że wersja na X360 i PS3 stała na pierwszym
miejscu.
Optymalizacja jest po prostu F-A-T-A-L-N-A!


A co grałes juz ze sie wypowiadasz. Ktos se rzuci wymaganiami od tak i juz szum sie wielki robi.

Dnia 08.08.2007 o 21:55, J4ck napisał:

Ale tak to już jest od lat najdawniejszych, zresztą popatrzcie na nadchodzącego Drivera: PL
(pierwotnie PS2), który wymaga do komfortowej zabawy przeszło 3,4GHz, 1GB RAMu i karty z 256MB!
PS2 ma przecież 10LAT! PeCet już po roku od premiery tej konsolki oferował lepszą technologię.


No ja do tej pory to nie masz w pececie 128-bitowego procesora wiec sie nie dziw ze trzeba niec 3Ghz.

Dnia 08.08.2007 o 21:55, J4ck napisał:

Tym bardziej dziwi fakt, że w końcu konsole nowej generacji w dużej mierze opierają się na
prototypach technologicznych. Konsolowa nVidia RSX i ATi Xenos to nic innego jak ulepszone
G70 i R500, czyli mowa tu o poprzedniej generacji. Dlaczego konsolowcom wystarczałby 7800GTX,
a PC aż 8800GTX do komfortowej rozgrywki...
z reszta jeżeli chodzi o inne wpadki to popatrzcie na Double Agent. On mial problemy nawet
na najmocniejszych kompach, choć na X360 śmigał dobrze


Bo konsole sa do grania i maja lepiej caly sprzez zoptymilizowany (czy jak to sie tam pisze ..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To mają być wymagania minimalne? Bardzo zabawne, Midway. W takim razie ciekawe, ile RAM-u jest zalecane, aby cieszyć się komfortową rozgrywką w Stranglegolda."

Win XP 32bit widzi tylko 3GB ramu max a adresuje maksymalnie 2GB więc w przypadku tego systemu problem jest rozwiązany (podobno istnieje fix adresowania 3GB). Pytanie ma sens w przypadku Visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny konsole pokazaly swoja wyrzszosc .. poprostu jak ma np. x360 to rusza wszystko na x360 a jak masz pc sredniego za 1450 zł ((tyle co x360)) to masz starego zecha i nowe gry na pc nie chodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 22:47, DeRuleX napisał:

/ciach/
No ja do tej pory to nie masz w pececie 128-bitowego procesora wiec sie nie dziw ze trzeba
niec 3Ghz.

O czym ty piszesz? Nie no, może ja jestem zacofany, ale pierwszy raz słyszę o procesorze 128-bitowym w PeCecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a czy wy wogole byliście na tym forum. Ja bylem i nie znalazlem tam posta "Official STRANGLEHOLD PC requirements" tylko "System requirements for PC?" gdzie jakis koles sie zapytal jakie sa te wymagania a jakis inny mu z kosmosu rzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 23:02, KapiX napisał:

> /ciach/
> No ja do tej pory to nie masz w pececie 128-bitowego procesora wiec sie nie dziw ze trzeba

> niec 3Ghz.
O czym ty piszesz? Nie no, może ja jestem zacofany, ale pierwszy raz słyszę o procesorze 128-bitowym
w PeCecie.


Kolego czytaj ze zrozumieniem. Chodzi o 128-bitowy procesor PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co takie dyskusje na temat: za duze te wymagania!. Przynajmniej interes sie kreci, bo ludzie maja powod do wymiany sprzetu. A jak nie wymieniaja to znaczy, ze nie potrzebuja grac w takie gry...

W tej chwili procesor dwurdzeniowy nie jest chyba jakims wymaganiem. W sumie juz od roku to jest standard.

Zastanawiajace jest natomiast wymaganie co do karty graficznej. Najprawdopodobniej jak juz ktos wyzej wsponial to jest blad. Czy rzeczywiscie jest to skierowane ewidentnie pod optymalizacje kart DAAMID? Jak ktos bylby laskaw to sprostowac bylbym wdzieczny.

Jezeli chodzi o 15 giga na dysku to jak spojrzec na ogol to nie jest duzo. W tej chwili WoW mi zajmuje kolo 7 gb o ile pamietam. A nie ma co sie oszukiwac, przyszla gra jest bogatsza jezeli chodzi o tekstury i nie tylko. Tez jest taki jakis nowy zwyczaj, ze w Pcetach gry sa kopiowane z krazkow na dysk. W konsolach dzialaja z nosnika... Taka jakas polityka.

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 23:04, DeRuleX napisał:

Kolego czytaj ze zrozumieniem. Chodzi o 128-bitowy procesor PS2.

"No ja do tej pory to nie masz w pececie 128-bitowego procesora" - zrozumiałem to tak, jakbyś pisał, że J4ck ma strasznego rzęcha, jak na te czasy. Dobra, koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przecież dwa rzdenie można kupić za 300zł a 2gb ramu to norma pozostaje grafika ale na czymś trzeba wybulić ,a poza tym przecierz to mogom być zalecane wymagania ,a i jeszcze to że konsole mają zamkniętom architekture więc to 512 mb ramu może wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktywne granie zaczyna się coraz bardziej nie opłacać ;/ Niedługo zamierzam kupić nowego kompa i pewnie się w ciągu 3 miesiecy zestarzeje, gdzie tu logika;/
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się uruchomic demko Stranglehold z X-box Live??
Ja ściągnąłem demo, uruchomiłem i mam czarny ekran, nic sie nie dzieje, konsola wisi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę jak na razie nic konkretnego nie wiemy o konstrukcji fabuły ani o klimacie i sposobie jego tworzenia w grze Stranglehold. Wiemy natomiast, że będzie DUŻO akcji itd.
I tutaj moje zażalenie : ja bym się póki co nie ośmielił nazwać tej gry Maxem Payne''em do kwadratu, jako że Max Payne to nie tylko strzelaniny i wartka akcja. To również świetna i pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji fabuła oraz swoisty klimat "noir", tworzony w dużej mierze poprzez sny głównego bohatera i komiksowe wstawki w grze.
Jeśli Stranglehold nie będzie posiadał tych cech (to znaczy oczywiście własnego klimatu i fabuły, ale równie mocno wciągających i zaczepionych w grze), to dla mnie, mimo większej dawki akcji niż w M.P., będzie zwyczajnie nic nie wartym zręcznościowym action-śmieciem.
A co do wymagań, to już chyba normalka dla tego typu gier (action) od dłuższego czasu. Jeśli znajdę pracę i wreszcie uzbieram coś grosza na modernizację PC, a gra okaże się być czymś więcej niż tylko action-strzelanką z bullet-time''em "bez powodu", to wtedy kto wie ... :-). Ale to raczej mało możliwe. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demo.

Zagrałem raz. Przeszedłem.
Potem drugi raz. Przeszedłem.

...

I kurczę, jakby nie było tak późno, zagrałbym trzeci.

Po krótkim demie - gra wymiata. Czy starczy tego na całą rozgrywkę - zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha to chyba jakieś kpiny twórców do minimalnych ustawień potrzebny GF 7800 normalnie gratulacje dla tych co optymalizowali tą grę. Ja tu się męczę i produkuję, żeby uzbierać sobie na części do kompa z średniej pułki a on z takimi wymaganiami wyjeżdżają. Mam nadzieje, że do premiery jeszcze się zmienią te wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2007 o 01:49, Domek napisał:

Po krótkim demie - gra wymiata. Czy starczy tego na całą rozgrywkę - zobaczymy...

Domek, ty wiesz przecież że konsole są dla mięczaków :)
A idź w pierony i pozwól graczom PC cierpieć w samotności z powodu tych wymagań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 02:19, Darkstar181 napisał:

A idź w pierony i pozwól graczom PC cierpieć w samotności z powodu tych wymagań:)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na forum Midway małe sprostowanie. Niemiecki magazayn PcGames dowiedział się od producentów, że nie są to wymagania prawdziwe. Jeśli tak jest, to ciekawe skąd się wzięły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej 98% graczy nie posiada komputera tak dobrze wyposażonego, żeby można było na nim pograć [komfortowo] w Strangehold. A szkoda, zapowiadała się świetna produkcja - niestety dla Nas - PeCetowców niedostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować