Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja na gry z serii EA Classics w sklepie gram.pl

170 postów w tym temacie

Mam taką zasadę , że nie dotykam się do gier z napisem EA na pudełku ;-). Nawet jeśli są oznaczone jako "klasyka" za 9.99 + VAT.
Dodam tylko, że goście sami są sobie winni. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kupując dowolną z nich za 44,90 PLN, KOLEJNĄ MOŻNA ZAMOWIC ZA ZLOTOWKE!" - mi sie wydaje ze musisz druga osobno zamowic, a z reszta gdt dodaje te dwie gry do koszyka na raz to pisze 90zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 10:49, Will Turner napisał:

"Kupując dowolną z nich za 44,90 PLN, KOLEJNĄ MOŻNA ZAMOWIC ZA ZLOTOWKE!" - mi sie wydaje ze
musisz druga osobno zamowic, a z reszta gdt dodaje te dwie gry do koszyka na raz to pisze 90zl

w jednej przesylce. a dziala to tak, ze po dodaniu do koszyka 1 gry, klikniesz "zloz zamowienie",
dostajesz mozliwosc wyboru gry za 1 zl. np. 4 gry w koszyku z serii - 4 do wyboru za 1 zl.

promocja z grami na PC bedzie trwala do 24 sierpnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 10:57, Tuddrussel napisał:

promocja z grami na PC bedzie trwala do 24 sierpnia,

Z tego, co tu napisałeś, wywnioskowałem, żepo tej promocji będzie taka sama z grami na PlayStation 2. Hm? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 10:59, xbit71 napisał:

> promocja z grami na PC bedzie trwala do 24 sierpnia,
Z tego, co tu napisałeś, wywnioskowałem, żepo tej promocji będzie taka sama z grami na PlayStation
2. Hm? :-)

To by było coś :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jakąś taką dziwną niechęć do gier od EA, kilka razy (gdy byłem młody i głupi :P) zakupiłem parę gier za srogie pieniądze i później żałowałem... No ale fakt, że takie połączenie Black & White 2 + Bitwa o Śródziemie 2 za w sumie 45,90 kusi, i to bardzo ;) O tych grach słyszy się wiele dobrego, są docenione przez tak zwanych krytyków, tylko że nie wiem czy mimo to, takiemu sceptykowi jak ja przypadną do gustu (zwłaszcza, że żadnej z nich na oczy nie widziałem osobiście) ;P Cóż, uraz do EA, a w końcu "zły dotyk boli przez całe życie" ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 10:58, Pimek9 napisał:

Dziwne: Electronic Arts i CDProjekt. Czyżby nowa kooperacja??:>

Witamy na forum. Jesteś tu nowy, prawda? Bo inaczej byś wiedział że ta kooperacja trwa już od paru dobrych miesięcy:)

Dnia 13.08.2007 o 10:58, Pimek9 napisał:

A co do promocji to nawet niezła.

Na wirtusie są lepsze... te tutaj tytuły są chyba za 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesująca promocja :) Z chęcią zakupiłbym Black & White 2 oraz Ojca Chrzestnego, ale nidawno robiłem całkiem spore zakupy i mam sporo gier do przejścia :) Może kiedy indziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra fajnie, ale dlaczego nie moge zamowic Battlefielda 2 razem z Battlefieldem 1942: SWoWII?

Zawsze gdy przejde do skladania zamowienia wyskakuje mi okno z tymi samymi grami EA Classics, tylko nie wszystkimi w promocji!! HELP!! zrobcie cos z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 11:00, Darkstar181 napisał:

> A co do promocji to nawet niezła.
Na wirtusie są lepsze... te tutaj tytuły są chyba za 25 zł.


no to super okazja. a u nas dla odmiany za 46 zl masz 2 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 11:05, Tuddrussel napisał:

> > A co do promocji to nawet niezła.
> Na wirtusie są lepsze... te tutaj tytuły są chyba za 25 zł.

no to super okazja. a u nas dla odmiany za 46 zl masz 2 szt.

Też prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne...maila z wiadomością o tej promocji dostałem chyba w sobotę i jeszcze w sobotę z tej promocji skorzystałem, a na gram.pl news pojawił się dopiero dziś

Ale tak czyś siak promocja wypas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować