Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja na gry z serii EA Classics w sklepie gram.pl

170 postów w tym temacie

Ja zawsze chciałem zagrać w Godfathera (chociaż nie dorasta do pięt filmom czy książkom). Jednak na drugą nie umiem się zdecydować bo reszta już mnie nie bawi tak bardzo. Będę musiał kogoś poszukać do spółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 16:00, Bajuj napisał:

Ja zawsze chciałem zagrać w Godfathera (chociaż nie dorasta do pięt filmom czy książkom). Jednak
na drugą nie umiem się zdecydować bo reszta już mnie nie bawi tak bardzo. Będę musiał kogoś
poszukać do spółki.


albo wejśc na wirtus.pl i kupic ojca chrzestnego za 25pln xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej już dostałem mejla z tym info. Zdążyłem nawet zamówić Ojca Chrzestnego i BoŚ 2. Ta pierwsza gra może nie jest za dobra ,ale jest na podstawie takiej książki i filmu że czapki z głów. Druga to już jedna z moich ulubionych gier. Pożyczyłem kiedyś od kolegi i zrobiłem całkiem fajnego maga ;) A jakie nim tytuły zdobyłem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 17:00, Fagno napisał:

Gdyby nie koszty wysyłki możliwe że bym się skusił. Powinno być coś pod "punkty odbioru osobistego"
gram.pl :D


jestem za. powinna byc można odebrania zamówienia osobiście. w innych sklepach internetowych jest taka możliwośc (np.: merlin.pl, wirtus.pl. empik.com )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 19:46, Der Meister napisał:

jestem za. powinna byc można odebrania zamówienia osobiście. w innych sklepach internetowych
jest taka możliwośc (np.: merlin.pl, wirtus.pl. empik.com )

To był żart, wiadomo że gram.pl czegoś takiego nie zrobi bo to by podniosło koszty... pewnie również gier.No chyba że można by było odebrać np. w salonach empiku sklepy z gramu, ale to znów empikowi by się nie opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 21:13, Kradziej napisał:

O... jest C&C: Generals i Renegade, ale co z Red Alertem 2? Ale i tak bardziej by się opłacało
kupić The First Decade...

Ale przy First Decade jest naprawde męczące wpisywanie kilkunastu CD-key''ów. RA2 mam tylko szkoda że najnowsza część nie należy do tej promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wcozraj mały pakiecik, Nightfall, potem C&C Generals, Bitwę o śródziemie 2, ojca chrzestnego i battlefielda, ale jestem trochę zły bo dziś moja paczka nie zostałą wysłana <przesyłka za pobraniem> i dojdzie dopiero na środe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówilem gry 10, jak tylko wyszla promocja i do dzisiaj w zamowieniu mam napisane pakowanie i przygotowywanie. No to ladnie maja jak 3 dni pakuja 2 gry :) Wzialem pod uwage weekend, i ze nie pracuja. Ale ze dzisiaj caly dzien pakuja mi gierke to przesada. Czekam do srody jak bylo w ofercie. 3 dni oczekiwania. Jak nie bedzie to bedzie reprymenda :P

Pozdro dla PAKOWACZY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W eXtra kalsyce nie dostaniesz takich gierek jak Bitwa o śródziemie lub C&C Generals. Ile można czekać, specjalnie wziolem pobranie kurierem zeby gierki doszył szybciutko a tu taki zonk
PS. Czy w grach z EA jest wirtualna kasa?? Bo jeśli sprzedaje to gram to powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytenie- do kiedy będzie trwać promocja?

Niezły peszek ok. 2 tygodnie temu kupiłem WP Powrót Króla. Trzeba było poczekać i bym se wziął jeszcze Ojca Chrzestego, albo inną fajną gierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje że nie dostanę swojej przesyłki ?! Od rana jest status że pakują i przygotowują do wysyłki... Jakby czegoś zabrakło -.-'' Mam nadzieje że to inny problem, na coś dałem te 5 wplnów :P zawsze zostaje wirtus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować