Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie Metal Gear Solid na PSP

36 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2005 o 21:26, Mr_Hyde napisał:

NDS mimo ze gorszy ma swietne gry i rzadzi :P .


Wyjaśnijcie mi prosze jak można porównywac NDS i PSP. Oba te urzadzenia dzieli klasa, parametry techniczne, oferowane możliwości, wykonanie i jakość! (moim zdaniem zawsze na korzyść konsoli Sony). Popatrzcie na screeny przykładowo Most Wanted na obie konsole... Daje do myślenia co? Dla mnie NDS jest taka zabawką dla dzieciaków które ciągle zachwycają się Mario itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domek gry wymienili porpzednicy wiec nie msuze sie jzu rozpisywac :D . Toco ty wymieniles to jak widzisz tytuly znane z innych konsol wersji protable nic wiecej :D .
cryeng mozna je prownac bo obydwie konsole to handheldy. NDS oferuje gre online i jak przeczytales powyzsze posty ma genialne gry ktorych na psp brak :-] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 22:12, Chamberlyn napisał:

Ja dodam jeszcze: Mario & Luigi: Partners in Time, Phoenix Wright: Ace Attorney, Animal Crossing:
Wild World, Sonic Rush, Metroid Prime Pinball... Ups czyżby kolejna piątka? ;) A to wcale nie
koniec. :P


Ty sie nie liczysz, DS fanboy'u. :P
Zreszta, pisalem - ja nie staram sie niczego udowodnic, do DS-a tez sie juz przekonalem i jak bede kupowal handhelda to wlasnie jego, nie PSP. Bylem po prostu ciekaw co wymienicie. Ciekaw, bo np. mi sporo czasu zajelo przejscie pewnej bariery, ktora nie pozwala przyznac, ze takie - dajmy na to - Mario & Luigi moze byc fajna gra.
BTW, Chamb, z tego co pamietam mowiles, ze Metroid Pinball niespecjalnie Cie rusza. Wiec nie oszukuj. :P

EDIT: Mr_Hyde - uwierz (badz nie ;)) - znam wszystkie wymienione tytuly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 22:47, cryeng napisał:

> NDS mimo ze gorszy ma swietne gry i rzadzi :P .

Wyjaśnijcie mi prosze jak można porównywac NDS i PSP. Oba te urzadzenia dzieli klasa, parametry
techniczne, oferowane możliwości, wykonanie i jakość! (moim zdaniem zawsze na korzyść konsoli
Sony). Popatrzcie na screeny przykładowo Most Wanted na obie konsole... Daje do myślenia co?
Dla mnie NDS jest taka zabawką dla dzieciaków które ciągle zachwycają się Mario itp.


Parametry techniczne sie nie licza - licza sie gry. Jakosc i wykonanie zawsze u Nintendo staly na najwyzszym poziomie - tak tez jest i tym razem. A Most Wanted? Jak myslisz, czy interesuje mnie jak wyglada NFS: MW na NDS lub PSP gdy obok telewizora stoi Xbox 360? Odpowiedz prawidlowa - nie. Nie interesuja mnie konwersje gier, w ktore gram w domu. Interesuja mnie szybkie i przyjemne, choc niekoniecznie proste gry do pogrania poza domem. Aha - zeby jeszcze byly innowacyjne, to juz super. A PSP jesli idzie o innowacyjnosc, moze pokazac... No wlasnie. Niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Blizzarda. Jestem posiadaczem PS2, jako handhelda wybrałem NDS. Nie mam ochoty grać 2 razy w tą samą grę. Wolę rewelacyjnego Advance Wars DS którego nie znajdę na innych platformach. Gry na NDS które są portami z innych platform takie jak Burnout czy NFS MS wypadają beznadziejnie, to jest konsola dla ludzi znudzonych tradycyjnymi rozwiązaniami, potrafiących docenić innowacyjność. Zagrajcie w minigierki w Mario DS to zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 09:17, Taikun napisał:

słyszałem że tym bajerem mogą być okularu 3d dodawane do gry ;)


Okulary dolaczane beda do drugiego MGA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 01:44, dante2003 napisał:

Popieram Blizzarda. Jestem posiadaczem PS2, jako handhelda wybrałem NDS. Nie mam ochoty grać
2 razy w tą samą grę. Wolę rewelacyjnego Advance Wars DS którego nie znajdę na innych platformach.
Gry na NDS które są portami z innych platform takie jak Burnout czy NFS MS wypadają beznadziejnie,
to jest konsola dla ludzi znudzonych tradycyjnymi rozwiązaniami, potrafiących docenić innowacyjność.
Zagrajcie w minigierki w Mario DS to zrozumiecie.


Też sie z wami zgadzam. A NFS i burnout nie wyszly bo robiła je EA games :P
Ciekawe czemu ludzie sie nie popatrza ze na kompie duża część ludzi też ma gireki z grafą do dupy bo mają słaby sprzęcior ;D

Napewno rusza mnie więcej gier na DS`a niż na PSP. Nie mówie że na psp takich nie ma ale jest ich za mało żeby kupować konsole za 900 zł i gry po 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 09:55, Domek napisał:

> słyszałem że tym bajerem mogą być okularu 3d dodawane do gry ;)

Okulary dolaczane beda do drugiego MGA :)



Hehe, mozliwe ;) to juz nie ta pamiec co kilka lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 21:26, Mr_Hyde napisał:

to proste chcac tego czy nie to kolejny kotlet z serii mgs . Dlatego psp sie tak sprzedaje
bo na nia sa porty i sequele sequeli . NDS mimo ze gorszy ma swietne gry i rzadzi :P .


Kotlet powiadasz. Ciekawe, każdy MGS cechuje się cholernie dobrym gameplayem, jajami, muzyką, grafą i fabułą która wciska w fotel/materac/dywan. Szczerze lepiej byś zrobił podając za przykład Gran Turismo skoro chcesz już najechać swoim wielkim JA na PSP. Poza tym NDS NIE JEST GORSZY. Pff... śmieszny jesteś. Każda firma postawiła na co innego. Sony na sprzęt Nintendo na pomysł. Obie firmy dobrze na tym wyszły. Porównywanie moim zdaniem bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 21:42, spec_naz_ist napisał:

> latwiej? wiec? za to gra na psp jest drozsza i piractwo jest mniejsze na psp niz na pc.


nooo, to akurat nieprawda, piratów na psp jest tyle samo co na pc tylko skale piractwa ogranicza
pojemnośc mmc


nie ma tyle sprytnych ludzi co piraca na psp niz na pc :p. nie kazdy wie, ze mozna od tej manki :P. a piraty na pc sa oczywiste jak to ze po nocy mamy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brrupsz porownywanei bezsensowne mowisz ?? przeciez to konsole handheld ?? Wrecz porownywanie jest jak najbardziej na miejscu . To co xbox''a i ps2 tez mamy nie porownywac bo rozni je technologia ?? :-].
Dla mnie MGS to kolejny kotlet i nic tego nie zmieni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mr_Hyde - ale porównujesz bez sensu. "Na psp wychodza sequele sequeli i dlatego sie nie sprzedaje" IMHO nie prawda. NIe sprzedaje sie tak dobrze bo nds jest prawie o połowe tańszy od psp. Inna sprawa - wielką przewage nds ma w japonii. W europie natomiast sprzedaż jest wyrównana a nawet wieksza po stronie psp. Co do porównywania x i ps2 - no sorry ale w ixie nie sterujesz machając patykiem po tv przy grafie z psx. Te dwa sprzety (ps2/x) sa podobne z zasady :P. Nds i PSP już się różnią - a raczej nds sie rozni od standardu. Wiadomo - są liczne testy porównawcze nds do psp w necie - tylko nic z nich nie wynika bo dajmy na to takie Ridge Racer nie sprawdzi sie na nds tak jak na psp, tak samo jak Trauma Center nie miałoby wiekszego sensu na konsoli sony. Skoro sama koncepcja gier się różni to trudno je porównać. Co nie oznacza, że sie nie da. Innymi słowy porównuj sobie. Ostatnie pytanko - podobał Ci się którykolwiek z Metal Gearów? Pozostaje jeszcze sprawa fanów - sporo ludzi narzekało na MGA za karty. Zakład, że nowy mg sprzeda się świetnie mimo, że to tzw. kotlet? Dla mnie MG to jak seria książek więc nie narzekam na ewentualny schab bo bohaterowie mi leżą. Jedynym faktycznym mięchem był The Twin Snakes na GC (remake MGS1 z PSX/PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować