Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Play 9 już w czwartek w kioskach

127 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2007 o 16:15, Lesz3yk napisał:

Ja osobiście ni kupuję go dla zawartości płyty, ale jeśli tak dalej pójdzie, to boję się, że
młodzi gracze zamiast CDA będą kupować Playa, właśnie ze względu na nią... CDA zacznie podupadać
i co będę czytać (poziom tekstów w Play jest zwyczajnie niski)?

Czym ty się przejmujesz? Przecież wszyscy kupują CDA "dla tekstów, a nie pełniaków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 17:45, rob006 napisał:

Czym ty się przejmujesz? Przecież wszyscy kupują CDA "dla tekstów, a nie pełniaków".


No nie wydaje mi się :) Sam, gdy zacząłem kupować CDA (2000r.) zrobiłem to dla pełnych wersji gier - wiadomo, nowy komputer, trzeba w coś grać. Dopiero później zacząłem czytać zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:34, nazgul47 napisał:

"Prawdopodobnie najlepszym na rynku" to ja mogę nawet nazwać "Maluch Racer''a", bo po dodaniu
słowa "prawdopodobnie" nie łamie się już prawa.... :P


Większość fanów nie nie stać nawet na to i nie potrafią do tekstu "CDA jest najlepsze" dodać "moim zdaniem".

I widzę, że niektórym chyba przeszkadza, że PLAY daje dobre pełniaki. Zazdrość? ;]

@Lesz3yk

Dnia 14.08.2007 o 16:34, nazgul47 napisał:

No nie wydaje mi się :) Sam, gdy zacząłem kupować CDA (2000r.) zrobiłem to dla pełnych wersji
gier - wiadomo, nowy komputer, trzeba w coś grać. Dopiero później zacząłem czytać zawartość.


To gdzie ty masz oczy? Przecież każdy fan na zawołanie zarzuci ci takim tekstem. W komentarzach pod takim newsem obowiązkowo kilka osób podkreśli, ze kupuje CDA dla tekstów, a nie pełniaków. Sam to zrobiłeś.

[to jest ironia, bo nie wiem czy zauważyłeś]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupowalem kiedys playa i powiem szczerze ze od poczatku mialem do niego mieszane uczucia.
Obecnie kupuje CDA i to pisemko mi bardziej odpowiada, ze wzgledu zarowno na tresc jak i na pelne wersje. [sam ubersoldier mnie bardzo ucieszyl].
Nie ma co sie spierac o to ktore pismo jest lepsze, bo kazdy ma jakis gust i beda mu sie podobac inne pelniaki i inny styl pisania recenzji.
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 17:42, rob006 napisał:

> A ja już widzę taką sytuację że w tym samym czasie kiedy gra jest w sklepie za 139 zł,
ukazuje się także w piśmie za 9zł.
> Nie opieraj swoich argumentów na rzeczach niemożliwych.

Powiedz to Yennefer. Zdaje się że to on podał ten absurdalny przykład (w dodatku potwierdził,
że kupiłby wersję za 200 zł. A mówią, że Polska to biedny kraj...)


Mmm... nie do końca podałem absurdalny przykład. Było nie raz w czasopismach tak, że jakaś gra miała premierę na rynku za sumę X zł i równocześnie miała premierę w czasopiśmie za niską cenę.
A ja powiedziałem jedynie, że jeśli kiedyś by dali jakąś dobrą grę za cenę czasopisma, to i tak wolałbym kupić droższą jej wersję w sklepie. Natomiast odpowiedź na mój post była absurdalna .. choć ja się tym nie przejmuję :)

A Polska nie jest biednym krajem. Do tego mamy masę miejsc pracy na dobrze płatnych stanowiskach. Po prostu przeciętny Polak uważa, że nie ma miejsc do pracy i woli popijać piwko przy pirackich wersjach gier ;] Stąd tak mówią :) Po prostu taki kraj. Aż żal jak się na to patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 17:28, mikim napisał:

Kurde, Vietcong :/. Kupiłem już CDA, więc raczej Play''a nie kupię, ale kusi strasznie :).
Pełniakowo jest na 10/10 :). I to Vietcong z dodatkiem :/. A może będzie w jakiejś taniej serii?
:P...


Nich zgadnę, gdyby Vietcong był w kiosku za 20 zł, to byś kupił, ale w PLAYu za 10 zł juz nie. A to dlatego, bo kupiłeś CDA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Playu teksty może i przypominają solucje do gier, ale czy wasze mózgownice nie pomyślały, że tak właśnie ma być? Chłopaki piszą bez sponsorowanej ściemy, uczciwie, krótko i na temat.
Play szybko wyrobił styl oraz klimat, którego w CDA, Clicku pozazdroszczą, próbują w śmieszny sposób niektóre pomysły podrabiać, kto się interesuje ten wie o co chodzi żal.pl :F
CDA kupują bachory głównie dla textów w AR, ja ten dział pomijam, za stary jestem i chyba zbyt inteligentny :D :D :D na tego typu rozrywkę :/

"Prawdopodobnie najlepsze fulle na rynku"- prawdopodobnie najlepsze pismo na rynku XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja po prostu nie chcę wydawać za dużo pieniędzy w ogóle :/. Nienawidzę wydawać dużo kasy :P. A jak kupię jakieś czasopismo to mi wystarcza na cały miesiąc. Zbieram CDA, bo to według mnie najkorzystniejsze: mnóstwo stron do czytania i fajne gry do pogrania (rym niezamierzony :P), a poza tym, to już mi kupowanie CDA weszło w nawyk xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 18:03, Nekromantik napisał:

CDA kupują bachory głównie dla textów w AR, ja ten dział pomijam, za stary jestem i chyba zbyt
inteligentny :D :D :D na tego typu rozrywkę :/


Reszty nie komentująć [temu komuś już nic nie pomoże] muszę dopowiedzieć:

Mówiąc, że CDA kupują bachory obrażasz wielu ludzi, w tym mnie.
Co do wieku - powiem tylko, że im człowiek starszy tym mniej używa znaczków [tzw. buziek] w stylu: ":F, :D a szczególnie xD. Było to testowane kiedyś przez jakiś tam serwis. Lecz jeśli byś był inteligentny nie pisał byś w taki sposób :)

IMO wyglądasz na 14-letniego fanboy''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 18:01, Yennefer napisał:

Mmm... nie do końca podałem absurdalny przykład. Było nie raz w czasopismach tak, że jakaś
gra miała premierę na rynku za sumę X zł i równocześnie miała premierę w czasopiśmie za niską cenę.
A ja powiedziałem jedynie, że jeśli kiedyś by dali jakąś dobrą grę za cenę czasopisma, to i
tak wolałbym kupić droższą jej wersję w sklepie. Natomiast odpowiedź na mój post była absurdalna
.. choć ja się tym nie przejmuję :)

Pozwolisz więc, że cię zacytuję.
A na Play''a żal by mi było 9zł, nawet gdyby jako pełną wersję dali Crysis albo FarCry 2. Od gier są sklepy, a nie gazety (...)
Wierz mi - mimo iż nie mam za dużo kasy - wolę kupić grę za 139, czy nawet 200zł, niż kupić ją za 9zł w takim Play''u. Płytka oklejona różnymi śmieciami, obrazeczkami i innym syfem. Bleh. Niesmacznie aż :)

Podsumowując, piszesz, że wolisz wydać na grę 200 zł, niz kupić ją w w czasopiśmie, bo ci kolorowa płytka przeszkadza. Wcześniej, mówisz że nawet gdyby dodali Crysisa, nie kupiłbyś PLAYa dla tej gry, bo od ok kupowania gier sa sklepy. I ty mówisz, że odpowiedź na twojego posta była absurdalna??? Sam napisałeś, że wolisz zapłacić ponad 10 razy więcej, żeby mieć grę ze sklepu, a nie z czasopisma. Ciekawe jaka byłaby różnica w samej rozgrywce, no bo grę kupuje się chyba głównie po to, aby grać...

Dnia 14.08.2007 o 18:01, Yennefer napisał:

A Polska nie jest biednym krajem. Do tego mamy masę miejsc pracy na dobrze płatnych stanowiskach.
Po prostu przeciętny Polak uważa, że nie ma miejsc do pracy i woli popijać piwko przy pirackich
wersjach gier ;] Stąd tak mówią :) Po prostu taki kraj. Aż żal jak się na to patrzy.

13% bezrobocia to się pewnie z sufitu wzięło. Może u ciebie łatwo znaleźć dobrze płatna prace, ale w moich okolicach niestety nie.

Dnia 14.08.2007 o 18:01, Yennefer napisał:

Co do wieku - powiem tylko, że im człowiek starszy tym mniej używa znaczków [tzw. buziek] w stylu: ":F, :D a szczególnie xD. Było to testowane kiedyś przez jakiś tam serwis. Lecz jeśli byś był inteligentny nie pisał byś w taki sposób :)

Gdybyś był inteligentny, wiedziałbyś, że te buźki sa podstawą komunikacji w internecie i uzywają ich praktycznie wszyscy. Pogratulować temu serwisowi i tobie sposobu, w jaki oceniacie ludzi...
W podobny sposób ja mógłbym wysnuć wniosek, że przeżywasz jakiś kryzys płci, bo masz dość oryginalny nick.

Dnia 14.08.2007 o 18:01, Yennefer napisał:

IMO wyglądasz na 14-letniego fanboy''a.

Proszę cię, nic nie mów o fanboyach, gdy gdzieś w pobliżu wspomina się o CDA. Ktoś może to odebrać jako ironię. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 18:16, Yennefer napisał:

Mówiąc, że CDA kupują bachory obrażasz wielu ludzi, w tym mnie.
(...)
IMO wyglądasz na 14-letniego fanboy''a.


To samo jestem w stanie powiedzieć o tobie patrząc na twoje wypowiedzi. Fanem Play''a specjalnym nie jestem (ogólnie przestałęm kupować prasę po padnięciu świętej pamięci ŚGK), ale gdy zdarzyło mi się kupić go bodajże dla Gothica jedynki kiedyś, to zaskoczony byłem. Żeby niedomówień żdanych nie było - wysoką jakością tekstów oraz dość korzystnym (w porównaniu do CDA czy Clicka) stosunkiem ilości tekstu do screenów. W CDA zawsze irytował mnie przerost formy nad treścią, który w dodatku sporo kosztuje, w Clicku treści nie ma już wcale. Play w sumie nie jest takim złym rozwiązaniem (co oczywiście nie znaczy, że zacznę go kupować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę wam powiedzieć, ze sam kupuję od ukazania się PLAY''a w nowym wydaniu (czyli 2 numery jak na razie). Co prawda teksty są dziwne, źle się je czyta, lecz często w newsach są informacje jakich nie było a żadnych innych polskich czasopismach, czy dużych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 18:00, rob006 napisał:

Większość fanów nie nie stać nawet na to i nie potrafią do tekstu "CDA jest najlepsze" dodać
"moim zdaniem".


Chyba skoro ja się wypowiadam, to jasne jest, że to moje zdanie. Pewnie myślisz, iż jestem ślepo oddanym fanem. Otóż nie. Wiele rzeczy mi się w CD-Action nie podoba, np. gry jakie dodają. Gram w ok. 3 gry dodane do CDA w roku, ponieważ (według mnie)(no masz, jak chcesz) dają za dużo FPS-ów, za którym ja nie przepadam, oraz za mało gier wyścigowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dwa posty pod rząd, ale coś mnie zaitrygowało. Strasznie jeździcie po "fanboyach", macie ich z założenia za tępych i głupich. A czy to źle że ktoś coś lubi? Owszem, ignorowanie argumentów innych ludzie jest nie dość że głupie, to chamskie. Ale ja na przykład, słucham metalu i na codzień noszę sobie koszulki moich ulubionych zespołów. Czy to źle? Czy to już mnie skreśla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14 letni fanboye nie oglądają takich filmów, jaki mam w nicku. Nie jestem fanboyem, tylko PC userem ;)
Z pewnych rzeczy nigdy się nie wyrasta, taki mam styl pisania, jestem przy tym zarąbiście inteligentny, inteligencja to moje drugie imię :D :D :D
CDA bez swojego cyrku AR nie istnieje, część osobników zwana bachorami, nabywa pismo tylko dla tego działu, co świadczy o ich poziomie. Play jest prawdziwym pismem o grach. W przeciwieństwie do CDaction, Playa się kupuje dla gier, oraz by się dowiedzieć w dość osobliwy sposób, na co warto zwrócić uwagę. CDA jest bardziej katalogiem gier.
PS. Jeśli ktoś poczuł sie obrażony textem "Bachory", to z miejsca chciałem bardzo, ale to bardzo wyrazić moją radość z tego powodu. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer wydaje się bardzo dobry, nie tylko pod względem tekstów, ale także na płytach CD można znaleźć coś ciekawego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 18:29, rob006 napisał:

> Gdybyś był inteligentny, wiedziałbyś, że te buźki sa podstawą komunikacji w internecie i uzywają
ich praktycznie wszyscy.


Mnie się zdawało że podstawą komunikacji w internecie są słowa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować