Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout Online? Interplay gotowy

77 postów w tym temacie

Mam szczerą nadzieję, że FOOL okaże się spektakularną klapą. Dzięki temu pan Caen będzie się mógł zająć czymś, co nie wykracza poza zakres jego umiejętności (np. kopaniem rowów), a Interplay-zombie zajmie wreszcie swoje miejsce w panteonie niesławy pośród innych firm, które rozmieniły swoją markę na drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout online - jako mmofps się zgodzę, jako mmorpg - odpada! Wyobraźcie sobie jakby to wyglądało - 1,2,3 - kolejny mob, następny level - przecież to bzdura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout Online? Już widzę w wyobraźni te setki ludzi stojących w Broken Hills, rozmawiając przy tym ze sobą ("You noob!") i zaciekle handlując ("SELL ADVANCED POWER ARMOR!"). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni są tak gotowi do produkcji i utrzymania serwerów dla MMO ,że na pewno unikną bankructwa(tak jak miały to zrobić gry na konsole i FOBOS). W Interplay nie ma obecnie praktycznie nikogo kto kiedykolwiek pracował w BI. Zalegali(i jeszcze pewnie zalegają) oni z pensjami dla sporek ilości byłych pracowników. Po za tym z fallout tyle będzie FOOL miał wspólnego co FOBOS, Fallout będzie miał tylko w nazwie a robiony będzie tylko po to aby zarobić jak najwięcej kasy na frajerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abonament bedzie na bank i to taki sam jak w innych MMO... wszystkie maja takie same ceny abonamentów... nie pisze tu o dennnych MU Online... Tylko WoW czy Lineage II, LOTRO a tak ogólnie jak zroba cos porządnego to gitara by byuło wreszcie cos poZądnego nie w świecie fantasy... Jest kilka gier MMO nie w świecei fantazy ale nie przypadło mi przypadła mi do gustu ani jedna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 13:39, Łysy Bydgoszcz napisał:

Abonament bedzie na bank i to taki sam jak w innych MMO...

A GW?
Też sądzę, że będzie abonament ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F3 dopiero pojawił się na horyzoncie, a niektórzy (zapewne "hardkorowi oldskulowcy" uważający się za lepszych od reszty społeczności graczy) już narzekają :/ A co do Fallouta Online - to jak wiadomo, najłatwiej graczom przychodzi niszczenie klimatu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za doublepost, ale nie mogę patrzeć gdy KTOŚ nazywa oficjalne doniesienia producenta "wymysłami redaktora CDA", albo co gorsza gdy ktoś sili się na ironię pisząc "CDA to doskonały autorytet na poziomie gimnazjum może". Pierwsza wypowiedź jest pisana przez kogoś, kto artykułu nie czytał, zaś druga przez kogoś kto najwyraźniej skończył na poziomie podstawówki, skoro wyższy od swojego poziom określa "gimnazjalnym".
Jak już mówiłem, FOL straci największy atut pierwszych części - klimat, co nie wróży produkcji zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bede płakał jak większość bp jako proMMOplayer wiem że najlepsze musi kosztować... jednak nie martwcie sie tym bo ostatecznie kazda gra tego typu przekształci sie we FREEplay tylko z dodatkami dostepnymi za realną kase!

licze na tą produkcję bardziej niż na najnowszego single Fallouta!! potrzebne jest podtrzymanie klimatu i podstawowych założeń pierwszych części (tzn. 3os perspektywa, zróżnicowane uzbrojenie, wciagający wątek fabularny i oczywiście system turowy PvP)... nie jestem pozytywnie nastawiony do najbliższej kontynuacji serii (czekam na grywalne demko), którą kocham i uważam że straci wiele na swojej wartości oraz wielu się od niej odwróci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wy się cieszycie ,że ONI robią tą grę? Pozatym ,że Czarna Wyspa była pod ICH skrzydłami nie mają nic wspólnego z opadem :/ Bardziej boje się o ty niż o Fallout 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez to , że Interplay ma problemy z finansami i długi, na 99.99999999% zrobią abonament ;P
Można to zrozumieć, ale nawet fajnie będzię tak se pograć w Multiplayer Fallout''am na większą skalę, w oldskulowej grafice i klimacie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, dajcie już spokój Falloutowi... Aż głowa boli od tego wszystkiego. I wszystkich tych jałowych dyskusji.

Musimy zdać sobie sprawę, że dawne czasy odeszły. Nie będzie już nigdy Fallouta, zresztą, myslę, że jakiejkolwiek gry, która stanie się legendą, o którą zażarcie walczyć i kłócić się będą fani po 10 latach od wydania. Takich gier już nie ma i nie będzie.

Nadeszła ''nowa generacja''. Gra jest fajna na 20 godzin zabawy i idzie na półkę. A jedyne, co rozbudza wyobraźnię potem, to najwyżej dodatki. Lub zapowiedź gry MMO. Lub sama taka gra.

Starzy fani Falla - pogódźcie się z tym. Jakaś tam epoka się skończyła, a to, co kochamy - zostanie sprofanowane.

Nowi fani - nadchodzi dla Was istna gratka:) Miłej zabawy.

Pozdrawiam

PS Tak, jak już było pisane - Fall to historia, to przygoda dla jednej osoby. Pomysł na zrobienie MMO to klasyczny sposób na zdobycie kasy. Interplay chce zarobić na ostatniej licencji, jaka im pozostała. I jak na mój gust (znając ich wcześniejsze wyczyny), gra albo nie yjdzie, albo będzie niezbyt udana. Teraz moda na MMO więc drzyjmy z fanów, co się da. Wielu napewno kupi.

A jak mi zrobią takiego WoWa w post-nuklearnym świecie, to się pochlastam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż licencji Bethesdzie była solidnym zastrzykiem finansowym, który pozwolił Interplayowi (przynajmniej częściowo) wyjść z długów, jednocześnie zostawiając sobie asa w rękawie, jakim jest Fallout MMORPG. Interplay, do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 14:24, undef napisał:

klimatu i podstawowych założeń pierwszych części (tzn. 3os perspektywa, zróżnicowane uzbrojenie,


Ja sobie nie przypominam aby Fallout był TPP, z tego co pamiętam to Fallout jest izometrykiem . ;]

Dnia 15.08.2007 o 14:24, undef napisał:

nie bede płakał jak większość bp jako proMMOplayer wiem że najlepsze musi kosztować... jednak nie martwcie sie tym bo ostatecznie kazda gra tego typu przekształci sie we FREEplay tylko z dodatkami dostepnymi za realną kase!


Jako gosuMMOplayer powiem ci, że nie każda gra "tego typu" przekształca się we "FREEplay". Przykładem może być WoW. Po drugie "dodatki" za kase, występują przeważnie na prywatnych servach i nazywa się "donation" :P
Już wolałbym płacić abonament i mieć świadomość, że nikt nie ma lepiej bo zapłacił za "dodatki" niż grać za free itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 16:53, Furusu napisał:

Ja sobie nie przypominam aby Fallout był TPP, z tego co pamiętam to Fallout jest izometrykiem
. ;]

Rzut izometryczny to odmiana TPP zbyt frywolnie kojarzona tylko i wylącznie z gatunkiem gier akcji :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować