Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Jakby na to nie patrzeć z tej czy też z innej strony, trzeba przyznać, iż tak czy siak rombanki w stylu Fallouta jeszcze nie było, dlatego też uważam, że jak skopią totalnie grę pod względem Falloutowego klimatu to i tak pewnie znajdą się tłumy wszystkich tych co grękupią, można zauważyć to patrząc na temat przez pryzmat Obliviona, wielu jest co pisze iż gra ta jest hmmm "sterylna??" i z prawdziwym RPG ma tyle wspólnego co NHL z symulatorem lotu <no fakt czasami tam lata dość wysoko i daleko krążek>, niemniej jednak wystarczy popatrzeć na oceny Obliviona, w jednym z polskich czasopism gra dostała 10 na 10, wszyscy zaś byli pełni zachwytu, cóż kupiłem, cóż zawiodłem się co do pełnokrwistości tego RPG-a, dlatego też nie dam się po raz kolejny dać nabić w butelkę przez Bethesdę bo tak czy siak oczywistym jest to, iż nie wiadomo jak gra będzie skopana jakieś środowiska znów dadzą jej wysokie oceny, ot zwykłe działanie rynkowe, a że B. dem z razcji swojego infantylnego podejścia do graqczy dem nie wypuszcza, to raczej poczekam aż gra będzie w spuer taniej serii może wtedy kupię, ah i jeszcze jedno jak dla mnie totalnie poronionym pomysłem jest to, by robić grę na wszystkie platformy na raz, mam pytanie do gramowiczów są takie gry które tworzone były od razu na wszystkie popularne platformy do grania: PC/Wii/PS3/X-Box360? lub też na 3 z nich..? Z tego co ja się orientuję raczej nie, jak dla mnie skok na kasę kasę kasę, jak grę się wyda na wszystkie platformy to tytuł ten przyciągnie masy, sprzeda się od razu kilkaset tysięcy sztuk i B-a zarobi, a potem będzie chwała jaką cudowną grę zrobili........
Mimo tego, iż może być totalnie skopana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się. Ta gra będzie klapą. Po pierwsze, Bethesda kompletnie nie nadaje się do produkowania gier RPG. W Oblivionie i Morrowindzie uświadczyliśmy tylko super grafikę, średni dźwięk, masę naparzania, za grosz fabuły i spójności świata, czyli dokładne przeciwieństwo tego co dawały nam Fallouty. Ślędząc proces produkcyjny nie dziwi mnie, że materiały z gry są ubogo dawkowane (jeden filmik, który też nie wiadomo czy to render czy engine show). Dobry marketing przedpremierowy, milion sprzedanych kopii w dniu premiery, gra porażka, brak akceptacji ze strony graczy, wysokie oceny serwisów i pism branżowych (oczywiście za grafę :P). Tyle na temat gry, o której zapomnimy na miesiąc po premierze, bo kto się dziś podnieca słysząc tytuł Oblivion czy Morrowind?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAkt jest faktem niezaprzeczalnym RPG nie wychodzą im najlepiej, to moim skromnym zdaniem, cóż do teraz zastanawiam się dlaczego też Oblivion dostał tak wysoką ocenę, niemniej jednak zapewne ja się na grach nie znam i oceniać nie powinienem......
Co do reszty przyznać należy wszem i wobec, że gra ma mieć premierę za jakieś 6 miesięcy i na razie ani widu ani słychu niczego, poza małymi skrawkami które nie dają nic, ano i toną tekstów jaki to Fallout będzie wspaniały, gdyby zaś wierzyć twórcom to zaprawdę hicior to będzie wielki, tylko, że zapewne dla nielicznych Fanbojów, tych którzy stawiają na grafikę i na akcję <dobrze wiadomo jaką bogatą fabułę mają gry wydawane na konsole, fakt faktem gry takowe powalają grafiką akcją etc ale niczym więcej...>
Można więc sceptycznie podchodzić do tej gierki, dema nie będzie, informacje o grze znikome........ czyli dążenie do tego by grę kupiło jak najwięcej graczy, przecież to Fallout, ciekawe zaś ilu z tych co ją kupią się na niej zawiedzie i to bardzo....
Ja jej nie kupię, nie w takiej sytuacji w której bez dema będę musiał bazować na opiniach czy to gazet, zwłaszcza tej jednej czy opinii graczy co na Falloutach się nie znają.... cóż jedni mogą ją ocenić pozytywnie inni negatywnie...
pozostaje tylko czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja troche krocej niz przedmowcy. :) Fallout 3 moze byc dobra gra ale na pewno nie bedze godna kontunuacja prawdziwych Falloutow.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 16:41, Vampir4 napisał:

Kiedy będzie premiera tej gry????


Z tego co mi wiadomo choć mogę się mylić to jesień tego roku, z drugiej jednak strony o grze dalej nie wiadomo nic, rozumiem kwestia napompowania atmosfery żeby grę kupiło jak najwięcej graczy, niemniej Bethesda to nie Blizzard i takie coś im zapewne się nie powiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 10:58, Vampir4 napisał:

Ja FlatOuta wole niż need for speedy

OMG.A będziesz tak łaskawy i przeczytasz że to temat o Falloucie 3 a nie FlatOucie 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bethesda musi to robić dlaczego nie obsidian spadkobiercy black isle studios) zniszczą całą markę fallouta zrobili zniego jakiegoś obliviona pytam się dlaczego interplay odsprzedał prawa bethedie mógł poczekać aż obsidian się ustakuje na rynku i zlecić robienie fallouta a być może i tormenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:48, Konował napisał:

> pytam się dlaczego...
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę.


tak jest... wyłożyli kupę kasy to i mają prawa do tytułu... prawa rynku :/ no nic, pozostaje czekać.

A informacji nie ujawniają bo fani poprzednich Falloutów by ich zjedli widząc że profanują legendę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh, patrzcie na okladke pisemka 360 Magazine- http://www.nma-fallout.com/forum/album_page.php?pic_id=2733
Jak sie dobrze przyjrzycie to ujrzycie tam tekst o FO3 "from the makers of oblivion- the greatest rpg ever made".

A fani konsolowych ''rpgow'' ze swoim Mass Effectem czy (nie)slawnym oblivionem dziwia sie, z czego tak glosno smieja sie PCtowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<sarkazm>
No ciekawe greatest RPG... chmm coś mi się jednak zdaje, że to my się mylimy, co tam Planetscape torment, co tam poprzednie fallouty czy też Baldurs Gate razem z Icevind Dale, co tam Arcanum, najważniesza i najlepsza gra to Dumblivion wspaniałej cudownej boskiej wyjątkowej Bethesdy która jest jedyną zapewne firmą potrafiącą tworzyć zaawansowane Rpg-i cóż kajam się teraz gdyż ciemną masą byłem i nie wiedziałem co czynię chwaląc wcześniej wymienione gry....
<sarkazm off>

A teraz na poważnie, jakie jest środowisko graczy fascynujących się falloutem 3? Ano takie które zastanawia się nad tym jak fajnie było by gdyby w F3 był Crafting <tak sobie czytałem pewne forum>tak właśnie z B. i między ciekawymi propozycjami prócz amunicji była także i broń a także i zbroje, nie ma to jak na kolanie wykuć sobie power Armur albo zrobić amunicję do plazmy.....;);)
Ale tak czy siak jak będziecie mieli ochotę i czas zobaczcie na stornę Fallouta po polsku po przejściu na forum jest odnośnik do konkursu o najlepszego wydawcę gier, finał toczy się między Fireaxisem a Bethesdą i zgadnijcie kto wygrywa..??

Niestety widać jak bardzo niedoceniane są dobre gry a na topie jest chłam... i taki Dumblivion
Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 12:03, Gawełek napisał:


Fanatykom serii się nie dziwię, choć sam muszę przyznać, iż czegoś takiego bym nie robił, lecz jeśli jest ktoś kto całym sercem kocha Fallouta za to jakim był to raczej przegryźć się przez to nie jest w stanie, zobaczymy co przyniosą kolejne dni.

Co do reszty podejdę do tego tak, nie uważam, że B. potrafi robić gry, tak samo jak, pan T. jakiś tam ma czelność pisać takie bzdury, sam dobrze wiedząć, iż żeruje na nazwe Fallout tylko po to by nabić sobie kieszeń zielonymi dolarkami, i zapewne bardzo poważnie podchodzi do tego tematu, bowiem jeśli nie podchodził by do niego poważnie, można by go było posądzić o olewanie graczy, pójście na łatwiznę, próbę nabicia wszystkich w butelkę, czyli totalny prostacyzm którego celem jest to co napisałem wyżej, nabicie kiebzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak w tym temacie dzieje się to co przypuszczałem tzn wszyscy piszą, że Fallout nie będzie miał już tego klimatu, grywalności itp. Pewnie dlatego, że już nie będzie to gra 2D z turowym systemem walki. Mam kolegę, który uważa dokładnie tak samo (tylko dlatego, że ma starego kompa) poza tym dla niego wszystko co nowe jest do bani np UT3 to shit bo już nie ma tej grywalności (mówi tak mimo, że nie garł) co UT1, nowa płyta Metalliki też będzie słaba (choćby była lepsza niż Master of puppets) tylko dlatego, że nowa. Więc nie widzę sensu w tym żeby pisać teksty typu "Nowy Fallout to już nie będzie to samo co 1 i 2 na pewno spartaczą sprawę i zrobią crap" Poczekamy zobaczymy jak wyjdzie jakiś gameplay wtedy to ocenimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To najpierw przeczytaj to:
http://pl.nma-fallout.com/article.php?id=38699
Ja nie uważam, że F3 będzie kiepską grą. Nie. Ja (i pewnie wielu innych) uważa, że będzie to ów "Oblivion with guns" jak już zostało parokrotnie powiedziane. Ba! Nawet sama Bethesda stwierdziła kiedyś coś w ten deseń! A jako, że mi żadna gra z serii TES się nie podobała... wynik jest jasny.
A poza tym, mi jest żal tego całego klimatu i grywalności oraz wyrazistości świata która się z tym wiązała. Zresztą... jak chcesz, to poczytaj moje wcześniejsze wypowiedzi tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 22:01, mateuszbanach0 napisał:

ja już nie mogę doczekać się premiery fallouta 3!!! to bez wątpienia będzie hit!!!!!

Aha. można to określić tak...
Jeśli będziesz chciał mieć grę która nie będzie zmuszać do myślenia, będze rombanką, a klimatem będzie przypominać obliviona <z wszystkimi jego minusami a także i plusami jeśli takowe były> to fakt dla ciebie ta gra będzie hitem, z tym, że tak na pradę nie będzie ona Falloutem 3 ale Falloutem 1

Dla reszty graczy którzy cenili sobie klimat, grywalność, brud i totalny syf pustkowi, świat w którym nie wybuchały samochody a woda z kibla nie leczyła Fallout będzie porażką, i tak jak było to pisane wiele razy wcześniej, wielu z fanów Fallouta nie miało by za złe b. gdyby nazwała tą grę inaczej, może też fallout ale bez tej trójki, a tak to, jest to specyficzne morderstwo ...;) na tej serii bowiem niby tytuł ten sam a gra radykalnie inna, to tak jak by kolejny Need for speed był robiony na podstawie Richard Burns rally który miał bardzo szczegółową fizykę jazdy etc....
Ilu fanów NFS podniosło by głos, a niech gra nazwywa się Fallout the beginning albo coś podobnego, i ja bym to osobiście przetrwaił ale Fallout 3... to trochę za wiele...
Wiadomo gra będzie hitem, stale jest więcej tych graczy co idzie na masss i nie ważna jest fabuła czy też klimat ważna jest grafa i możliwość rozwalenia wszystkiego w okolo... na zasadzie LPM = fire i tak przez całą grę, ja osobiście oczekiwałem od Fallouta 3 pełnokrwistego RPG-a, z tym, że moim zdaniem B. nigdy takowego RPG-a nie zorbiła F3 zatem nie powinien być wyjątkiem, zwłaszcza że czytam wszystkie nowe informacje na ten temat.. i czasami chce mi się po prostu śmiać z tego co z tej gry zrobili, jak dobrze pójdzie główny bohater dostanie plecak rakietowy ale podobny gadzet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować