Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2008 o 18:17, NuGGet napisał:

http://www.valhalla.pl/news9191-Znamy-wymagania-sprzetowe-Fallout-3.html
Hm jeśli ten news to prawda, i wymagania F3 będą podobne do tych z Obliviona, to jest
super ;]


Tytuł tego artykułu jak dla mnie śmieszny, ale co tam, ja się zapewne nie znam, bowiem dla mnie, Fallout 3 jest takim Falloutem jak z "Koziej Dupy trąbka" przecież B. to twórca gier doskonałych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 19:43, marselus napisał:

mam nadzieję, panie Tajemnic, że ktoś postanowi przerobić twój ulubiony tytuł w coś co
z tym tytułem nie będzie miało nic wspólnego zobaczymy co potem powiesz:)


Przecież właśnie coś takiego się dzieje, prawda? Sam Falloutowi 3 postawiłem grubą, długą krechę... Zresztą, co ja tam będę po raz kolejny przepisywał to samo - co ja o tym wszystkim sądzę napisałem już w tym temacie kilkakrotnie...

A garnek to może lepiej zwróć rodzinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie gry TES V: Fallout zostały opublikowane trzy ścieżki dźwiękowe z gry (dla ciekawości, mamy polską stronę, która już prawie miesiąc nie była aktualizowana, brawo Cenega! Wiedziałem, że tą stronę oleją jak oficjalną polską stronę gry Hitman Blood Money). Pierwszy kawałek...może jeszcze ujdzie, choć odsłuchując go mam w oczach jakiś świat fantasy gdzie widać jakąś drewnianą wiochę orków, grających na bębnach. Ale drugi i trzeci kawałek to już porażka totalna. Czy tylko ja miałem w oczach Obliviona oraz pustynie z Gothica 3? Pozostanie pytanie, dlaczego nie mogli już zrobić choć minimalnej pociechy dla fanów i zrobić remixy starej ścieżki dźwiękowej z poprzednich czę...z prawdziwych Falloutów? Ale może jeszcze muzyką nas zaskoczą...toś to dopiero trzy utwory...zresztą...po co ja sobie robię nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że zgadzam się z kolegą w tej kwestii, cóż jakoś bardziej orientalne te klimaty zwłaszcza kawałek nr 3. niż postapokaliptyczne, pierwszy kawałek dobry ale nie dorasta do pięt tym utworom z F1 i F2, jak dla mnie za bardzo kameralna jest ta muzyka ...

Ale to moje zdanie

Do tego jeszcze do premiery gry pół roku niby gra pre alfa już jest z tego co slyszałem zatem gdzie jakieś filmiki z gry, dla nas, dla graczy, a nie tylko dla tłustych tyłków z czasopism komputerowych którzy zapewne by coś z gry zobaczeć musieli podpisywać cyrografy na conajmniej 9+ przy ocenie końcowej, haloo to my mamy za tą grę zapłacić a gadanie panów z B. jaka ta gra jest super hiper i jaki to będzie ekstra cRPG i jak to też oczywiście pobije na głowę pozostałe dwa Fallouty - w te bzduty to ja dawno nie wierzę, ale cóż....
Dema nie, filmików jak na razie też nic... tylko czekać pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam z niecierpliwością :P Nie jestem ortodoksyjnym fanem Falloutów, Oblivion nie przypadł mi do gustu, ale czekam. Bo dla mnie jedynymi miarodajnymi czynnikami są recenzje kompletnych, gotowych, dostępnych w sklepie produktów ocenianych przez minimum kilku gazetowych redaktorów oraz, a może przede wszystkim, zagranie w grę. Dopiero wtedy wydaję opinię. Nie chcę gry podobnej do F1 i F2, chcę czegoś nowego w tej serii! Jedyną dla mnie obawą może być oblivionowa ślamazarność akcji i fakt, że grę wydaje Cenega, więc o tak wspaniałym spolszczeniu jak miało to miejsce wcześniej możemy zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz pod pojęciem ortodoksyjny..? i co rozumiesz pod pojęciem kontynuacji serii..?? Ja osobiście nie jestem ortodoksyjny, no może trochę, ale ten Fallout Falooutem nawet z tytułu nie jest, a dalej, ocen jakich czasopism..?
CD-Action dla mnie nie jest miarodajne, swoją obietkywność to może ma ale tylko na papierze, a reszta,co pozostaje Click, i Game Ranking....
I nic więcej...
Zatem tam mam szukać pomocy przy tym czy zakupić grę czy też nie..??
Bowiem, żeby zagrać musisz kupić a jak kupisz to B. już zwisa czy będziesz na grę jęczał czy nie, oni będą mieli twoją kasę i to dla nich jest najważnieszje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To CDA mialo przewspaniale "Fallout od poczatku mial byc w FPP". Nawet jesli ktos nie chce byc obiektywnym to wypadaloby nie szerzyc klamstw i bzdur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 21:52, marselus napisał:

Co rozumiesz pod pojęciem ortodoksyjny..? i co rozumiesz pod pojęciem kontynuacji serii..??

Przesadziłem. Miałem na myśli fakt, że jakiekolwiek odbieganie od klasycznych standardów F1 i 2 powoduje oburzenie wielu, wielu graczy... albo niewielu, za to głośnych. Znam przypadki narzekania nawet na sam fakt, że grafika będzie w 3D (!).

Dnia 08.05.2008 o 21:52, marselus napisał:

Ja osobiście nie jestem ortodoksyjny, no może trochę, ale ten Fallout Falooutem nawet
z tytułu nie jest, a dalej, ocen jakich czasopism..?

Kontrowersyjne rozwiązania nie zostały wprowadzone z widzimisię Bethesdy, to czy są dobre się dopiero okaże. I nie doświadczy się ich poprzez screeny, trailery, filmiki, zapowiedzi etc. tylko przez zagranie. Ktoś kiedyś powiedział "skąd wiesz że coś jest słabe, skoro nie próbowałeś?"

Dnia 08.05.2008 o 21:52, marselus napisał:

CD-Action dla mnie nie jest miarodajne, swoją obietkywność to może ma ale tylko na papierze,
a reszta,co pozostaje Click, i Game Ranking....
I nic więcej...

Wymieniłeś tylko te gazety, które kreują się na pisma dla starszych nastolatków i młodszych dorosłych (co nie znaczy że tylko dla nich). Tymczasem z własnego doświadczenia sprawdziłem, że miarodajne dla mnie są KŚ Gry i Play. I starczy...

Dnia 08.05.2008 o 21:52, marselus napisał:

Zatem tam mam szukać pomocy przy tym czy zakupić grę czy też nie..??

Od kogo zaczerpniesz porad? Od fana F1 i 2, któremu bardzo się nie podoba podejście Bethesdy do F3 (nie grał), czy od kogoś kto narzeka na konkrety/wychwala konkrety (niepotrzebne skreślić, dopiero po premierze), bo sprawdził je w praktyce?

Dnia 08.05.2008 o 21:52, marselus napisał:

Bowiem, żeby zagrać musisz kupić a jak kupisz to B. już zwisa czy będziesz na grę jęczał
czy nie, oni będą mieli twoją kasę i to dla nich jest najważnieszje

I dlatego dawno, dawno temu opatentowano wynalazek pt. "wersja demo", nieco później targi gier w stylu GC z Lipska czy PGA z Poznania, jeszcze później demonstracje gier w niektórych sklepach (ale to wciąż mało popularne). Dokładnie w takiej kolejności wg dostępności metod sprawdzisz czy gra Ci odpowiada nie wydając ani grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2008 o 22:26, HELMOOT1 napisał:

I dlatego dawno, dawno temu opatentowano wynalazek pt. "wersja demo", nieco później targi
gier w stylu GC z Lipska czy PGA z Poznania, jeszcze później demonstracje gier w niektórych
sklepach (ale to wciąż mało popularne). Dokładnie w takiej kolejności wg dostępności
metod sprawdzisz czy gra Ci odpowiada nie wydając ani grosza.


Muszę cię zmartwić, wersji demo jako takiej nie będzie wogóle jak to stwierdzil koleś z B. gra robiona jest jako całość i nie ma możliwości wycięcia z niej czegoś, pozostaje ci bazować na filmikach umieszczonych w sieci, bo sam raczej nie pograsz, co do demonstracji gier, cóż mieszkałem w Karkowie mieszkałem w Katowicach szwędałem się po wielu sklepach, fakt w gierki można było grać ale tylko na konsolach, z drugiej strony, specjalnie niczym ta gra w zależności od platformy róznić się nie będzie, więc może będzie okazja sprawdzic przed zakupem, ale to się jeszcze okaże jak z tym będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 22:34, marselus napisał:

Muszę cię zmartwić, wersji demo jako takiej nie będzie wogóle jak to stwierdzil koleś
z B. gra robiona jest jako całość i nie ma możliwości wycięcia z niej czegoś, pozostaje
ci bazować na filmikach umieszczonych w sieci, bo sam raczej nie pograsz, co do demonstracji
gier, cóż mieszkałem w Karkowie mieszkałem w Katowicach szwędałem się po wielu sklepach,
fakt w gierki można było grać ale tylko na konsolach, z drugiej strony, specjalnie niczym
ta gra w zależności od platformy róznić się nie będzie, więc może będzie okazja sprawdzic
przed zakupem, ale to się jeszcze okaże jak z tym będzie

W takim razie kup oryginał, w wielu sklepach możesz zwrócić grę bez powodu (czyt. jak Ci się nie spodoba). No chyba że objadą w recenzjach (nie zapowiedziach, ani testach przedpremierowych!) tak jak ja ciągle ostatnio słyszę... wtedy kto by się nie przeraził? Recenzenci gazet to przecież też gracze, więc czemu traktować jego opinię niepoważnie? A osób, które nie grały, wziąć sobie do serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie kup oryginał, w wielu sklepach możesz zwrócić grę bez powodu (czyt. jak

Dnia 08.05.2008 o 22:50, HELMOOT1 napisał:

Ci się nie spodoba). No chyba że objadą w recenzjach (nie zapowiedziach, ani testach
przedpremierowych!) tak jak ja ciągle ostatnio słyszę... wtedy kto by się nie przeraził?
Recenzenci gazet to przecież też gracze, więc czemu traktować jego opinię niepoważnie?
A osób, które nie grały, wziąć sobie do serca?


Ja kupuję tylko oryginały, co do reszty określę to tak, nie ufam Bethezdzie po tym jak wypuścila tandetnego Obliviona który mógł uraczyć gracza tylko i wyłącznie grafiką i niczym poza tym <dlatego też gra dawno zakurzona stoi na półce>, dostali raz kredyt zaufania drugiego razu nie będzie, dalej, kolejnym czynnikiem który brałem pod uwagę były recenzje, <nie posiadałem wtedy jeszcze internetu> cóż byłem głupi i dałem się złapać na tą 10 w CD-A choć teraz nie wiem za co, wiem recenzenci to gracze ale tym graczom też ktoś musi płacić, i coraz cześciej do głosu dochodzi tutaj nie to, że ktoś jest recenzentem-graczem, ale raczej to, że ktoś komuś powiedział jaka ma być ocena, dla mnie 10 w CD-A dla tej gry jest po prostu wyciągnięta z d.... i to nie pierwsza taka ocena nazbyt zawyżona, zatem czasopismom nie wierzę, portalom internetowym..? Dziękuję też, nie po aferach co były z powodu pewnych gier...

Zatem komu/czemu? Demo wersji, ale jej nie będzie, niektórzy z moralnie wadliwych napisali by ściągnij pirata, ale dla tych to mam tylko jedno zdanie
A spłońcie w piekle.... może gra będzie kiepska ale nie mam zamiaru w takowy sposób jej zdobyć, najwyżej poczekam aż będzie za 9,90 w extra klasyce next albo w jakimś podobnym wydawnictwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 03:22, marselus napisał:

Ja kupuję tylko oryginały, co do reszty określę to tak, nie ufam Bethezdzie po tym jak
wypuścila tandetnego Obliviona który mógł uraczyć gracza tylko i wyłącznie grafiką i
niczym poza tym <dlatego też gra dawno zakurzona stoi na półce>, dostali raz kredyt
zaufania drugiego razu nie będzie, dalej, kolejnym czynnikiem który brałem pod uwagę
były recenzje, <nie posiadałem wtedy jeszcze internetu> cóż byłem głupi i dałem
się złapać na tą 10 w CD-A choć teraz nie wiem za co, wiem recenzenci to gracze ale tym
graczom też ktoś musi płacić, i coraz cześciej do głosu dochodzi tutaj nie to, że ktoś
jest recenzentem-graczem, ale raczej to, że ktoś komuś powiedział jaka ma być ocena,
dla mnie 10 w CD-A dla tej gry jest po prostu wyciągnięta z d.... i to nie pierwsza taka
ocena nazbyt zawyżona, zatem czasopismom nie wierzę, portalom internetowym..? Dziękuję
też, nie po aferach co były z powodu pewnych gier...

Ja tez nie wierze CD-Action. Ani portalom internetowym, ktore hurtem wystawiaja wspaniale oceny. Ale taki np. Play, ktory wydaje sie "cukierkowy" jest naprawde wybitnie miarodajnym czasopismem. Przynajmniej wobec mnie. Zawiodlem sie na nim tylko raz, a i to nie do konca (zbyt wysrubowany poziom trudnosci). Do Obliviona nie mam cierpliwosci, nie lubie gier fantasy, gram w nie tylko jesli konstrukcja gry i merytoryka jest naprawde dobra. Akcja w Oblivionie jest slamazarna, dlatego go skreslilem. Ale nie bedzie mi to przeszkadzalo w Falloucie 3, bo to nie jest gra fantasy... Boje sie tylko o jakosc spolszczenia. A tak z ciekawosci, o jakich aferach mowisz?

Dnia 09.05.2008 o 03:22, marselus napisał:


Zatem komu/czemu? Demo wersji, ale jej nie będzie, niektórzy z moralnie wadliwych napisali
by ściągnij pirata, ale dla tych to mam tylko jedno zdanie

Ja tez. Nie ma mowy o sciaganiu pirata. Nie ma dema - gol samobojczy dla Bethesdy, ty przez to rezygnujesz, a oni traca.

Dnia 09.05.2008 o 03:22, marselus napisał:

A spłońcie w piekle.... może gra będzie kiepska ale nie mam zamiaru w takowy sposób jej
zdobyć, najwyżej poczekam aż będzie za 9,90 w extra klasyce next albo w jakimś podobnym
wydawnictwie...

Droga wolna :) Najwyzej zmienisz zdanie jak gdzies zagrasz.

A tak w ogole sorry za brak polskich znakow - wina sterownikow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 10:56, HELMOOT1 napisał:

tak z ciekawosci, o jakich aferach mowisz?

Ostatnia z możliwych..? Hmm Wysoka ocena Gry Kate & Linch <niewiem czy dobra nazwa> wydana przez Cenegę, na jakimś portalu i w jakimś czasopiśmie dostała wysokie oceny, a gra kiepska była, no i rozpętała się wojna.

Co do reszty, to fajnie, że tracą, niemniej jednak wkurza mnie osobiście podejście B. do tej sprawy, zero krytycyzmu i do tego jeszcze napuszanie się do miary możliwości, a i jeszcze zakładanie sobie na głowę korony mistrza twórców cRPG, albo próba nazwania Fallouta najlepszym cRPG wszechczasów, tak Oblivion też był wszechczasów ale kitem dla mnie, szkoda tylko tej kasy wydanej na niego, ale co tam łatwo przyszło łatwo poszło, denerwuje mnie też brak jakichkolwiek informacji o tej grze, jakby tą tajemniczością chcieli zyskać więcej chętnych, zero wiadomości tylko od czasu do czasu jakiś obrazek bądź drętwy utwór dźwiękowy który tak pasuje do Fallouta jak do świni siodło...

To tyle... na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:03, Jay Z napisał:

Na stronie dystrybutora pojawiła się ankieta dotycząca wydania Edycji Kolekcjonerskiej!
Go go go! :)


Brawa dla Jay Z za refleks! :) odzew sekundy po pojawieniu się ankiety! teraz już wiem co to za user siedzi nam ciągle na stronie;)

Widzę ze debata o F3 ciągle trwa. Ciesze się, że społeczność Falloutowa działa a jeszcze bardziej uśmiecham się na waszą aktywność na forum (tym i nie tylko).

Tak jak Jay już mnie ubiegł w dobrej nowinie - zapraszam wszystkich na stronę http://www.cenega.pl. Przygotowaliśmy specjalnie dla was ankietę. Wychodzimy z założenia, że specjalne edycje powstają z myślą o prawdziwych fanach. A kto lepiej wie co w takowej znaleźć się powinno jak nie wy - fani. Decyzja należy do was! Otwieramy uszy i czekamy na wasze sugestie.

Zachęcam też do podawania swoich propozycji w tym wątku - być może uznacie, że o czymś nie wspomnieliśmy?

pozdrawiam i zachęcam do głosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 02:00, SoundWave napisał:

Orkiestra jest next gen!


ja również lubię orkiestrę tudzież muzykę akustyczną... ale z falloutem ma to co najwyżej "luźny związek"...

... czemu nie pozostaną przy ambient/industrial noise?

przykładowo to jest muzyka "jak z fallouta" mimo że nie pochodzi z samego fallouta: http://www.towerofcreation.com/files/shared/Download61/music/fallout_bge_nitramko_8_ desert_rush.mp3

czekam na więcej:
http://www.towerofcreation.com/en/download

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować