Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Nie ma:(
Jednak jak już napisałem wyżej to nie jest wina Cenegi, z pretensjami należało by się zwracać do MS ale nie wstrzymywałbym oddechu czekając na jakikolwiek efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:42, Daimon_Frey napisał:

> -Patch jest tylko do wersji angielskiej gry ( poprawia także błąd securoma z wrong
disciem)
> PL będzie wkrótce.

Poprawka, polska wersja pierwszego patcha już jest jakiś czas :)
http://www.sciagnij.pl/programy/p/Fallout_3_Patch/5530


heh, no sorki,info mi umknęło wśród zalewu postów a sam mam ENG, więc przepraszam za nieporozumienie i wprowadzanie w błąd ^_^
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwązanie problemu dla osób kórym nie chce zainstalować się PATCH 1.0.0.15:

Pierwsze łatwe:
-zainstalować gre od początku i wybrać opcję "Zainstaluj dla wszystkich uzytkowników na tym komputerze"

Drugie trudniejsze:
-otwieramy rejest (Start->uruchom->regedit)
-kopiujemy gałąź
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall \{974C4B12-4D02-4879-85E0-61C95CC63E9E}
do
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{974C4B12-4D02 -4879-85E0-61C95CC63E9E}

Dla porządku napiszę, że to nie ja na to wpadłem, a wklejam tylko rozwiązanie znalezione w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:39, Karharot napisał:

Nie ma:(
Jednak jak już napisałem wyżej to nie jest wina Cenegi, z pretensjami należało by się
zwracać do MS ale nie wstrzymywałbym oddechu czekając na jakikolwiek efekt.


Przepraszam wiem, że to nie odpowiedni temat, ale wiadomo, co w takim razie z GTA IV? Też jest wydawane przez Cenege i jeśli także wytną Liva to prócz Achievementów nie będzie też możliwości zagrać w multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:08, Fang napisał:

Przepraszam wiem, że to nie odpowiedni temat, ale wiadomo, co w takim razie z GTA IV?
Też jest wydawane przez Cenege i jeśli także wytną Liva to prócz Achievementów nie będzie
też możliwości zagrać w multi...


Nie jestem co prawda zainteresowany, ale instynkt podpowiada mi, że jeśli do czasu premiery MS nie uruchomi w Polsce usługi LIVE, to i z tych funkcji nici..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:08, Fang napisał:

Przepraszam wiem, że to nie odpowiedni temat, ale wiadomo, co w takim razie z GTA IV?
Też jest wydawane przez Cenege i jeśli także wytną Liva to prócz Achievementów nie będzie
też możliwości zagrać w multi...

Uwagi na problemy z brakiem LIVE w Polsce należy kierować choćby do polskiego przedstawicielstwa Microsoftu, bo to nie jest wina żadnego polskiego wydawcy, że twórcy gier wybierają taką platformę sieciową, która nie działa na całym świecie.

W Gears of War nie można było legalnie grać po sieci (bo ogólnie jak skłamałeś co do kraju to można było, ale nie było to zgodne z prawem), z Fallouta pewnie profilaktycznie wycięli i jak mniemam to samo spotka GTA 4.

Żyjemy w czasach, w których przez niektóre firmy Polska traktowana jest jak punkt poza mapą znanego świata. Ale za to pieniążki za system im już nie śmierdzą "uboczem" i każą płacić słono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:31, Outlander-pro napisał:


> EDIT: też mogę zdjęcie strzelić mam edycję z figurką BoS :P

A skąd ? Co za figurka ? :P


Sorki, że tak późno, ale przeoczyłem twojego posta :/
A takie "cuś" dorwałem ;P Figurka przydatna bo sporo waży i można nią rzucić w przypadku braku ammo ^_^
Sorki za słabą fotę, ale dla mnie już późno i nie chce mi się scenografii ustawiać .
Pozdrawiam

20081126215711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 22:01, krl.krl napisał:

Ile dałeś? Na allegro widzę takie coś za 200zł + wysyłka z UK


34.99 funtów. Prosto z GAME CO.UK ;) mam pod domem. ( mieszkam w UK) "Lunchbox" kosztował bodajże 39.99 w dniu premiery, ale uznałem, że lepiej mieć "BoSa" na monitorze, niż puche w kuchni czy na półce ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 22:07, RavenSoul napisał:

> Ile dałeś? Na allegro widzę takie coś za 200zł + wysyłka z UK

34.99 funtów. Prosto z GAME CO.UK ;) mam pod domem. ( mieszkam w UK) "Lunchbox" kosztował
bodajże 39.99 w dniu premiery, ale uznałem, że lepiej mieć "BoSa" na monitorze, niż puche
w kuchni czy na półce ^_^
Pozdrawiam

Ja tam wolę lunchboxa. Wg mnie figurka fajniejsza;) no i to pudełko ładnie na biurku wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 22:22, krl.krl napisał:

Ja tam wolę lunchboxa. Wg mnie figurka fajniejsza;) no i to pudełko ładnie na biurku
wygląda.


Fakt, kusiło mnie strasznie, na lunchboxa bo różnica w cenie żadna, ale "targany wewnętrznym konfliktem" uznałem, że za stary się robię na takie gadżety, a zawsze chciałem mieć figurkę w pancerzu wspomaganym nawet jeśli jest to taki...hmmm... "bethesdowaty" . Gdyby był to T-51B to kupiłbym bez zastanowienia :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! No i ukończyłem Fallouta 3. Przejście zajęło mi ok. 46- 47 godzin. Teraz pozostaje mi wczytać save sprzed ostatniego qeusta i zwiedzić lokacje, których nie zwiedziłem, zrobić questy, których nie zrobiłem itp. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 10:18, junior17 napisał:

Witam!
Gdzie w Tennpenny Tower znajduje się ktoś kto handluje bronią?
Pozdrawiam


Z tym gościem co gadałeś kiedy właziłem do wieży, on handluje bronią, siedzi on zazwyczaj w recepcji. Także czasem możesz kupić broń od tej babki co prowadzi sklep na lewym skrzydle budynku, przed restauracją tej starszej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 14:28, Łukasz 666 napisał:

> Można mieć więcej niż jednego pomocnika jednocześnie?

Można, można.Tutaj jest wszystko, ładnie opisane:
http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_companions


E tam, po angielsku....coś tam zrozumiałem. Że można mieć jednego, ale ten mutant może być 2 po rozprawie z Enklawą. A 3 to coś z tym robotem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować