Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Mam pewno pytanie.

Otóż...co zrobić aby w "plikach danych" można było spokojnie zaznaczyć doinstalowane pliki (czyli mody)? Zassałem modyfikacje na power armor, który w każdej wspomaganej zbroi dodaje +2 siły oraz wywala minus do zręczności, a żeby ten mod działał plik musi być włączony, ale on za każdym razem się wyłącza kiedy powracam do autorun. Tak czytałem readme tyle tylko autor moda był na tyle łaskaw wytłumaczyć instalacje, że napisał bym poszukał w necie jak zainstalować tego typu mody ;/. W pliku tekstowym mam już przestawione to coś tam na 1, ale to tylko działa kiedy podmieniam tekstury czy tego typu rzeczy.

Pomoże ktoś? Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 23:16, Splocky napisał:

A dupa! Wystarczy ściągnąć Fallout Mod Manager.



Hm...czy to normalnie, że po instalacji tego programu i włączeniu nowych plików do gry, grafika zaczyna się chrzanić (screeny z menu, w grze może wydaje się już ok, ale Pipboy jest w ogóle nie czytelny)? O dziwo włączyłem tylko mod, który zmienia parametry power aromorów, więc za kij nie wiem dlaczego to się odpłaca tak graficznie? Wywaliłem nawet wszystkie dodatki, które zainstalowałem ręcznie i nic nie pomogło. Nie ma innego sposobu na włączenie dodatkowych plików?

20081213161601

20081213161629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 16:20, Arkads napisał:

A nie kombinowałeś nic z plikiem Textures.bsa?


Hm...to ten plik co siedzi w folderze "data" i waży ponad 1GB? Jeżeli tak, to go w ogóle nie ruszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, gdzie w Archiwach Narodowych (bodajże...) znaleźć tą Deklarację Niepodległości. W sensie, gdzie się ona dokładnie znajduje, bo już cały budynek przeczesałem i nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 22:12, maciekstaar napisał:

Sluchajcie, gdzie w Archiwach Narodowych (bodajże...) znaleźć tą Deklarację Niepodległości.
W sensie, gdzie się ona dokładnie znajduje, bo już cały budynek przeczesałem i nie znalazłem...



Trzeba iść ciągle coraz niżej, podążaj za strzałką to się nie zgubisz.

Znajduje się na samym końcu, jakby to nazwać tunelów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 22:12, maciekstaar napisał:

Sluchajcie, gdzie w Archiwach Narodowych (bodajże...) znaleźć tą Deklarację Niepodległości.
W sensie, gdzie się ona dokładnie znajduje, bo już cały budynek przeczesałem i nie znalazłem...

W sali w której spotkałeś Sydney jest kompjuter, musisz go użyć o ile nie skorzystałeś z jej usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 22:13, The Nemezis napisał:

Trzeba iść ciągle coraz niżej, podążaj za strzałką to się nie zgubisz.
Znajduje się na samym końcu, jakby to nazwać tunelów.


No właśnie problem w tym, że nawet jak zaznaczę to zadanie, to na mapie nie pojawia się ten...znacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 22:16, Vincent Law napisał:

W sensie, gdzie się ona dokładnie znajduje, bo już cały budynek przeczesałem i nie
znalazłem...
W sali w której spotkałeś Sydney jest kompjuter, musisz go użyć o ile nie skorzystałeś
z jej usług.


No coś tam rzeczywiście było z jakimś komputerem... ale Sydney zginęła podczas obrony rotundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 22:19, maciekstaar napisał:

No coś tam rzeczywiście było z jakimś komputerem... ale Sydney zginęła podczas obrony
rotundy.

To musisz zhackować komputer i Ci się przejście wysunie.. Trochę się zfrajerzyłeś bo u mnie, nawet jak ją zostawiałem bez pomocy to sobie radziła z Mutkami.. może masz wyższy poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 23:03, Vincent Law napisał:

> No coś tam rzeczywiście było z jakimś komputerem... ale Sydney zginęła podczas obrony

> rotundy.
To musisz zhackować komputer i Ci się przejście wysunie.. Trochę się zfrajerzyłeś bo
u mnie, nawet jak ją zostawiałem bez pomocy to sobie radziła z Mutkami.. może masz wyższy
poziom trudności.


Ja na początku grałem an normalnym i od razu dała sie głupia zabić. Tak więc zostawiłem ją na miejscu, a sam obrałem jakaś inną drogę. Zrobiłęm co trzeba i wróciłem z nią do Rivet City. Oczywiscie wziela swoją dolę, ale pluem jest nowy handlarz u Ghuli a jak sie jejs przyneisie holodysk z nagraniem jej ojca to daje fajny pistolel maszynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To musisz zhackować komputer i Ci się przejście wysunie.. Trochę się zfrajerzyłeś bo
>u mnie, nawet jak ją zostawiałem bez pomocy to sobie radziła z Mutkami.. może masz wyższy
>poziom trudności.

Ta, tak jakbym ja się na nią oglądał. Stoi jakaś baba, nie zdążę z nią pogadać a zwalają mi się na łeb mutanty i jeszcze się mam martwić o jej tyłek? Dziękuję, postoję.
Po prostu nie zwracałem na niej uwagi, nie moja wina, że dała się zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 11:05, maciekstaar napisał:

>To musisz zhackować komputer i Ci się przejście wysunie.. Trochę się zfrajerzyłeś
bo
>u mnie, nawet jak ją zostawiałem bez pomocy to sobie radziła z Mutkami.. może masz
wyższy
>poziom trudności.

Ta, tak jakbym ja się na nią oglądał. Stoi jakaś baba, nie zdążę z nią pogadać a zwalają
mi się na łeb mutanty i jeszcze się mam martwić o jej tyłek? Dziękuję, postoję.
Po prostu nie zwracałem na niej uwagi, nie moja wina, że dała się zabić.


A zabrałeś jej pistole maszynowy? Niewiem czy po jej zabicu można byo go dostać, ale niezłe cacko. Momętami zamieniałem mojastrzelbę bojową na to coś. Pięknie wymiata z bliska w małcyh pomieszczeniach po głowach mutantów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy 20 poziom to już jest maks bo jeżeli tak to chyba jakiś żart. Nie zwiedziłem nawet połowy planszy a już koniec poziomów???
I drugie pytanko możliwe SPOILERY czy w krypcie 112 da się uratować mieszkańców??? (czy są i tak za starzy i tylko skracamy ich męki) i nie ma innego sposobu (ps. terminal i tak znalazłem dużo wcześniej chodzi o to czy da się go ustawić tak aby mieszkańcy przeżyli).

W mojej ocenie F3 jest gra która wciąga w miarę upływu czasu (początkowo zmiany mnie nie zachwycały) potem jest co raz lepiej. Jednak brakuje mi rozbudowanego systemu statystyk w przypadku giwer. Mała ilość broni mi nie przeszkadza ale jakby tak dodać jeszcze jej zróżnicowanie pod względem zasięgu, celności itd myślę że było by ok. Brakuje mi również zastosowań lekarstw (anty radów czy tez rad x) po co to wszystko jeśli jest praktycznie nie potrzebne (przynajmniej narazie jeżeli się coś później zmienia to sorry) jeśli pamiętacie dziurę z poprzedniej części to wiecie co mam na myśli.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 13:29, Zand79 napisał:

mam pytanko czy 20 poziom to już jest maks


Owszem. Można przy pomocy modów przesunąć ten limit do 30 lub 40 levelu, w samym F3 wynosi on jednak 20.

Dnia 14.12.2008 o 13:29, Zand79 napisał:

I drugie pytanko możliwe SPOILERY czy w krypcie 112 da się uratować mieszkańców???


Z tego co wiem to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 11:51, Ceteris Paribus napisał:

A zabrałeś jej pistole maszynowy? Niewiem czy po jej zabicu można byo go dostać, ale
niezłe cacko. Momętami zamieniałem mojastrzelbę bojową na to coś. Pięknie wymiata z bliska
w małcyh pomieszczeniach po głowach mutantów ;)


No pewnie, że zabrałem. Miałoby się takie cudo zmarnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już patch do wersji na PS3. Dodaje trofea i pewnie poprawia bugi. Zauważyłem, że gra się nie wiesza przy komunikatach z PSN. Plik waży 24MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować