Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2008 o 23:50, Vincent Law napisał:



CZytam czytam, większość rozumie, a z ta ławka to chodziło o to ze ktoś mi zajol miejsce w 1 a ja tam miałem siedzieć i się nie dało zacząć jak saidalem do 2, potem się wepchałem do 1 i ok heh dziwny błąd ale ok, teraz juz jestem w miejscu gdzie miałem ta stacje zawiesić na tej dużej wieży, znaczy ten talerz, no i dalej ojca szukam, bo właśnie głownie o to w tej fabule chodzi wiec tez tu dużo rozumieć nie czeba.. znaczy czeba:D ale tyle ile czeba to wydaje mi się ze kumam:D A i jeszcze jedno pytanko ile mniej więcej czeba czasu na ukończenie gry bo sam niewiem w jakim momencie gry juz jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 00:08, gurupth napisał:

> A i jeszcze jedno pytanko ile mniej więcej czeba czasu
na ukończenie gry bo sam niewiem w jakim momencie gry juz jestem:D


To już w 100% zależy od gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś limit poziomu doświadczenia? Jak zacząć zadanie poboczne związane z Kryptą z której pochodzę? Słyszałam że takie jest, ale nie wiem jak je zacząć... Czy quest pojawia się wraz z rozwojem wątku głównego?
Szkoda że chodząc i rozwiązując questy pobocze praktycznie przeskoczyłam pewien etap poszukiwań ojca... Ale wczytałam poprzedni save zanim porozmawiałam z

Spoiler

doktor Li i wyszłam z River City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gurupth
Ja w tym monecie byłem w około10h-15h a grałem 60 h, wiec grając moim tempem masz jeszcze około 40h-45h gry, najlepiej powiedz ile już grasz, jakie poboczne masz zrobione, dużo mapy już odkryłeś, wszystko zalezy od Twojego sposoby gry, bo równie dobrze możesz ją ukończyć w 7h , 40h , jak i 60h
masz tu spis questów : http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_quests
i rada - nie spiesz się z questami głównymi - głowny wątek jest bardzo krótki ok. 25-35 % czasu którego ja "zużyłem " na grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 10:25, radosiewka napisał:

Jest jakiś limit poziomu doświadczenia? Jak zacząć zadanie poboczne związane z Kryptą
z której pochodzę? Słyszałam że takie jest, ale nie wiem jak je zacząć... Czy quest pojawia
się wraz z rozwojem wątku głównego?
Szkoda że chodząc i rozwiązując questy pobocze praktycznie przeskoczyłam pewien etap
poszukiwań ojca... Ale wczytałam poprzedni save zanim porozmawiałam z

Spoiler

doktor Li i
wyszłam z River City.



Ja tego questa dostałem na 17 levelu

Spoiler

Jak wejdziesz do Megatony, po przejściu chyba questa "Woda Życia"( nie jestem w 100% pewnien otrzymasz sygnał radiowy z krypty 101, dowiesz się że mają tam problemy i otrzmasz zadanie - swoją droga ten quest to nic specjalnego



maksymalny limit levela to 20, chociaż można to w prosty sposób zmodyfikować używając konsoli, lub specjalnego moda - niestety oba te sposoby działają tylko dla dobrej karmy, jezeli grasz złą postacią musisz zadowolić się 20 levelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym zadaniem od Moiry.

Spoiler

Każe mi ustawić obserwator na jakieś tablicy rozrodczej Pomnika. Wie ktoś gdzie to dokładnie jest?

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:52, Meykan napisał:

Mam problem z jednym zadaniem od Moiry.

Spoiler

Każe mi ustawić obserwator na jakieś tablicy rozrodczej Pomnika. Wie ktoś gdzie to
dokładnie jest?

??



musisz wejść do kanału, w którego głębi będzie legowisko - masz PipBoy''a więc strzałeczka pokarze ci które wejście konkretnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:35, PtaQ15 napisał:

Witam!

Mam pytanie czy w F3 w wersji PL na PC mamy achievementy za które można dostać punkty
na Windows Live?

Pozdrawiam!


nie, nie mamy achievmentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to Pipboy prowadzi do pomieszczenia nafaszerowanego tymi shitami, a jest jeszcze jedno wejście które można otworzyć lockpickiem (very easy bodajże) i tam są raptem dwa i tam też można podłożyć kamerkę, 2 łatwiej nie zabić niż 20 ;)
Możliwe że to nawet tam w tych jajach na plaży koło pomnika można ustawić, nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:47, Vincent Law napisał:

O ile się nie mylę to Pipboy prowadzi do pomieszczenia nafaszerowanego tymi shitami,
a jest jeszcze jedno wejście które można otworzyć lockpickiem (very easy bodajże) i tam
są raptem dwa i tam też można podłożyć kamerkę, 2 łatwiej nie zabić niż 20 ;)
Możliwe że to nawet tam w tych jajach na plaży koło pomnika można ustawić, nie sprawdzałem.



tak dokładnie tam trzeba ustawić kamerkę w jajach błotniaków - a sposobu koło plaży też nie sprawdzałem - chociaż myślę że rozwiązań tego questa jest tyle ile miejsc komputer postrzega jako legowisko blotniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:35, PtaQ15 napisał:

Witam!

Mam pytanie czy w F3 w wersji PL na PC mamy achievementy za które można dostać punkty
na Windows Live?

Pozdrawiam!


Chyba że grę sprowadzisz z Anglii lub ze Stanów. Ale nie jestem pewien w jakich krajach można mieć grę razem z live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktos pomóc z grą. Nie wiem jak mam zacząć itd itp. Jestem dopiero w tym Megatonie. Zrobiłem to zadanko z Siwą. Mam iśc do Waszyngtonu... ale nie mam dobrej broni :(. Nie wiem jak mam zarobić kase... Może macie link do poradnika czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 13:51, peryfraz napisał:

Mógłby mi ktos pomóc z grą. Nie wiem jak mam zacząć itd itp. Jestem dopiero w tym Megatonie.
Zrobiłem to zadanko z Siwą. Mam iśc do Waszyngtonu... ale nie mam dobrej broni :(. Nie
wiem jak mam zarobić kase... Może macie link do poradnika czy coś?


Poradnik-wejdź na gry-online,tam jest najlepszy możliwy poradnik do Fallouta 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 13:51, peryfraz napisał:

Mógłby mi ktos pomóc z grą. Nie wiem jak mam zacząć itd itp. Jestem dopiero w tym Megatonie.
Zrobiłem to zadanko z Siwą. Mam iśc do Waszyngtonu... ale nie mam dobrej broni :(. Nie
wiem jak mam zarobić kase... Może macie link do poradnika czy coś?

Pogadaj z Moirą i pomóż jej pisac rozdziały książki. Będzie Cię wysyłać w różne miejsca i kazać robić różne rzeczy. To spowoduje, że zwiedzisz okolice w pobliżu Megatony, a później trochę dalsze, poznasz nowe osoby. Jeśli o mnie chodzi to właśnie pomoc Moirze była tym początkiem wielkiej przygody, od której wszystko potoczyło się potem swoją drogą.

Nie korzystaj z poradników, bo moim zdaniem psuje to przyjemność z samodzielnego poznawania dość sporego świata jaki jest w grze zawarty. A na pewno nie powinno się iść z poradnikiem w ręku podczas pierwszego podejścia do gry. Myśl samodzielnie, z każdym rozmawiaj, kombinuj co zrobić tak jakbyś naprawdę wylądował na Pustkowiach. W końcu nie po to kupiłeś grę, żeby ktoś Cię prowadził za rączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 14:40, Melchah napisał:

Pogadaj z Moirą i pomóż jej pisac rozdziały książki. Będzie Cię wysyłać w różne miejsca
i kazać robić różne rzeczy. To spowoduje, że zwiedzisz okolice w pobliżu Megatony, a
później trochę dalsze, poznasz nowe osoby. Jeśli o mnie chodzi to właśnie pomoc Moirze
była tym początkiem wielkiej przygody, od której wszystko potoczyło się potem swoją drogą.

Dzięki. Przyda się na pewno...

Dnia 25.12.2008 o 14:40, Melchah napisał:

Nie korzystaj z poradników, bo moim zdaniem psuje to przyjemność z samodzielnego poznawania
dość sporego świata jaki jest w grze zawarty. A na pewno nie powinno się iść z poradnikiem
w ręku podczas pierwszego podejścia do gry. Myśl samodzielnie, z każdym rozmawiaj, kombinuj
co zrobić tak jakbyś naprawdę wylądował na Pustkowiach. W końcu nie po to kupiłeś grę,
żeby ktoś Cię prowadził za rączkę.

Sam nie lubie korzystać z poradników, ewentulanie czasem zdarzy mi się zobaczyć co trzeba zrobić... ale to już na prawdę w ostateczności (tutaj podałem to jako przykład)... Dzięki jeszcze raz za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W części supermarketu na prawo od kas znajdziesz trochę żywności - zabierz ją do plecaka aby ukończyć główne zadanie. Aby wykonać zadanie dodatkowe musisz opróżnić apteczkę która znajduje się za zamkniętymi drzwiami na tyle supermarketu. Potem musisz oczywiście zgłosić się do Moiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra całkiem niezła, ale zakończenie jest najbardziej beznadziejnym jakie udało mi się kiedykolwiek zobaczyć.

Spoiler

Kiedy byłem w tej komorze myślałem, że nagle coś mnie uratuje, a tu taki zonk ://.

Czemu nie można po nim eksplorować pustkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można wgrać mod który umożliwia grę po zakończeniu fabuły.

Spoiler

Co do tego że się ginie to akurat sam ten fakt mnie nie zraził, jak chcesz przeżyć to musisz posłać do środka kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować