Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 23:33, krl.krl napisał:

A nie znalazłeś przypadkiem eksperymentalnego grubasa który strzela 8 atomówkami naraz?

Lol xD? Po co coś takiego? Skoro normalny grubas raz strzelony celnie zabija behemota, a silniejszych wrogów nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 00:12, krl.krl napisał:

Nie wiem po co ale mamy ładny efekt po wybuchu.



a co masz cos takiego ? poprzyj screenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym poradniku PSXextreme jest dokładna mapa i opis przejścia F3 warto wydać te 10 zł na numer aby nie mordować się z szukaniem. A ta siedziba jest tak na płn.wschód od Waszyngtonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie czy F3 jest warty kupna ? Niby świetne recenzje ale jakoś nie mogę się przekonać. Jest tam możliwość ubioru jakiś pancerzy/zbroi itp itd ? Mógł by ktoś przybliżyć jak to wygląda ? I teraz najważniejsze pytanie kupić Fallout 3 na X360 czy PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Jeżeli nie zraża Cię brak GfW Live w polskim wydaniu FO 3. To bierz wersję PC. Mimo braku edytora, moderzy wydali już kupę przydatnych modów (zmiany w działaniu VATS-a, zwiększenie limitu poziomów itp.), których nie uświadczysz na Xboksie. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 15:12, oOreVenOo napisał:

Takie pytanie czy F3 jest warty kupna ?


Jeśli masz ochotę to zajrzyj na mojego GS''a, napisałem tam jaka jest moja opinia o tej grze.

Dnia 08.12.2008 o 15:12, oOreVenOo napisał:

Jest tam możliwość ubioru jakiś pancerzy/zbroi itp itd ?


Tak, w większości wypadków zakładasz osobno hełm i zbroję (w dowolnych kombinacjach). Poniżej wrzuciłem parę screenów z różnymi "ubrankami".

Dnia 08.12.2008 o 15:12, oOreVenOo napisał:

I teraz najważniejsze pytanie kupić Fallout 3 na X360 czy PC ?


Mam jedynie wersję na PC więc nie podejmę się oceny która jest lepsza.

20081208153901

20081208153913

20081208153932

20081208153956

20081208154012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 15:30, oOreVenOo napisał:

natomiast wersja
PC nie wiem czy będzie to miała.


Jestem niemalże pewien, że Cenega coś wymyśli, żebyś my w Polsce nie czuli się gorsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
W mieście ghuli, w Mordowni (lekarz), są drzwi, które nie są aktywne. Po najechaniu kursorem wyświetla się "Niedostępne". Jest też tam pomieszczenie (widać je przez szybę), z dzikimi ghulami i widocznym sejfem.
Można tam się dostać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ile mi wiadomo to nie. Te ghule są tam prawdopodobnie ze względu na eksperymenty które doktor przeprowadza aby lepiej zrozumieć proces i pełne skutki "ghulifikacji" (wspomina o tych badaniach w rozmowie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeden dialog z doktorkiem. Mówi coś o tym, że chciałby abym ja poddał się badaniom jako królik doświadczalny. Są na to dwie negatywne odpowiedzi, jedna "trochę" bardziej od drugiej. Zastanawia mnie czy nie ma czegoś, co wywołuje reakcję pozytywną bohatera.
Pobiegłem tam później z członkami ludzkich ciał, ale tego dialogu już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zniosłem mu całą górę poobcinanych kończyn i wyprutych wnętrzności (latać z czymś takim w plecaku, a fuj:() i nic z tego nie wynikło. Możliwe że planowano stworzenie tu jakiegoś questa (albo miniquesta podobnego do oddawania złomu) ale ostatecznie z tego zrezygnowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że kolega też szuka dziury w całym :)
Ja zaglądam gdzie tylko się da. Do dziś nie ukończyłem Wiedźmina i .... Morrowind.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem moze ja nie umiem wogole szuakac na stolecznych pustkowaiach questow albo co. No poprosrtu albo tych zadan pobocznych jest tak malo albo nie wiem gdzie sa. Z zadan pobocznych wykonalem SPOJLER podrecnzik moiry, entomolog vs robotop, deklaracje niepodleglosci, zadanie z zabiciem ghula przy wiezy <nie pamietam nazwy>, dezaktywacja bomby w megatonie,wreczenie listu temu kanibalowi <bodaj West sie nazywal> i jeszcze kilka innych ale nie za wiele[2-3] SPOJLER OFF

Nie wiem czy to wszystkie zadania poboczne, dlatego prosze was o pomoc w pokazaniu jakis ktore nie wiem gdzie mozna zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego questa możesz dostać od Agathy, ponieważ trafienie do niej może sprawić pewne kłopoty zajrzyj do tego posta:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26706&pid=4087
Inny quest poboczny dotyczy ognistych mrówek, można go zdobyć w Grayditch na południowy-wschód od Megaton. Kolejny otrzymasz od mieszkańców Big Town znajdującego się na północ od Megaton. Dwa questy otrzymasz w Underworld (miasto ghuli mieszczące się w Muzeum Historii), jeszcze jedno zadanie jest do wykonania w Rivet City (pogadaj z facetem który domaga się pomocy od naukowców w laboratorium na statku), na północy mapy znajduje się Oaza a w niej kolejny quest, następne zadanie znajdziesz w Temple of the Union na północny-zachód od Canterbury Commons.
Questy jak widać są jednak często trzeba poświęcić parę godzin na ich odkrycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować