Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Mam kilka pytań.
1. Czy są jakieś bugi?
2. Jak się prezentuje grafika i optymalizacji silnika?
3. Jak w tej grze wyglądają ścieżki zła i dobra? Jeśli oczywiście jest coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 21:06, Kalejdoskop86 napisał:

Słyszałem, że w grze jest dużo czarnego humoru, ale czy nie ma takich brzydkich żartów,
jakie były w Fallout: Tactics, szczególnie w misji treningowej?


:)

20081109212432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 20:13, junior35 napisał:

mam takie pytanko...co mam zrobić gdy jestem w tej maszynie i przenoszę się do tego czarnobiałego
świata.
1.co mam zrobić żeby skłucić małżeństwo
2.jaka jest to cześć gry/? (w %)


W sypialni małżeństwa jest pamiętnik żony, w którym opisuje, że nie podoba jej się to, że pani Simphson flirtuje z jej mężem. Należy wejść do domu Simpsonów i ukraść damską bieliznę która leży na łóżku, następnie podrzucasz ją do biurka w piwnicy państwa Rockwell i informujesz o tym żonę.

To tak z 70%, zostały ci godzina - dwie MQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 16:08, Astmatyk napisał:

No i fajnie, jeszcze naucz się znaczenia słowa "bynajmniej" i w ogóle będzie cacy.

A Ty naucz sie tolerowac ze ktos ma odmienne zdanie od Ciebie dzieciaku a nie czepiasz sie szczegolow ktore mnie malo obchodza. Bo jak czytalem twoje posty to kazdemu tylko docinasz, jakbys byl najmadrzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem edycji kolekcjonerskiej. Czy posiada ona polską wersję językową? Pytam sie ponieważ napisy na pudełku były po angielsku. A kogoś ze sklepu już nie zdążyłem sie zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 22:00, krl.krl napisał:

Zastanawiam się nad kupnem edycji kolekcjonerskiej. Czy posiada ona polską wersję językową?
Pytam sie ponieważ napisy na pudełku były po angielsku. A kogoś ze sklepu już nie zdążyłem
sie zapytać.



Najprawdopodobniej tak ponieważ mówimy tu o polskiej edycji.Być może użyte są pudełka od zagranicznych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 22:10, GUNNER napisał:

Najprawdopodobniej tak ponieważ mówimy tu o polskiej edycji.Być może użyte są pudełka
od zagranicznych wersji.

A jeśli gra okazała by się po angielsku, to można ściągnąć jakiegoś patcha który by dodał polskie napisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 22:22, Zauri napisał:

K.O.Z.A. z angielskiego G.O.A.T.

Dobra, ale co takiego obrzydliwego w tym screenie było?

I jakie są tam żarty, powtarzam pytanie.

Zadaję kolejne: czy jest możliwość w grze strzelanie do dzikusów, którzy bronią się tylko kijami? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy to odrazu musi byc cos obrzydliwego ? :) po prostu widac tutaj system krypty i co probuje wcisnac mlodziakom. Dobila mnie sytuacja, jak wychodzac z sali lekcyjne jeden uczen zapytal sie jak odpowiedzialem na ostatnie pytanie :D

co do tych dzikusow co masz dokladnie na mysli ?? raz juz bezlitosnie zastrzelilem bandyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 22:27, Zauri napisał:

a czy to odrazu musi byc cos obrzydliwego ? :) po prostu widac tutaj system krypty i
co probuje wcisnac mlodziakom. Dobila mnie sytuacja, jak wychodzac z sali lekcyjne jeden
uczen zapytal sie jak odpowiedzialem na ostatnie pytanie :D

Lol, rozśmieszyło mnie to. xD

Ale mnie chodzi o jakieś obrzydliwe żarty. Nie lubię ich, więc pytam się: czy są takie? Np. dziwne porównania czy coś?

Dnia 09.11.2008 o 22:27, Zauri napisał:

co do tych dzikusow co masz dokladnie na mysli ?? raz juz bezlitosnie zastrzelilem bandyte...

Jakiś włochaty dzikus z kijem, który żyje w plemieniu i ucieka przed mutantami. (jak widziałem gameplay, to one mi orków przypominają o.0 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 16:44, Gawełek napisał:

To i ja może powtórzę swoje pytanie, bo znów zostałem chyba pominięty przez dyskusje,
które była tu prowadzona.

Czy w grze jest jakiś najemnik, który dołączy się do postaci z dobrą karmą? Bo w grze
na razie znalazłem tylko dwóch najemników: Jerycho oraz jakąś szaloną niewolniczkę. A
Ochłap (Dogmeat) jest nędzny do walki i nadaje się tylko jako ładna ozdoba w domu.


Jest też koleś w pierwszym mieście, ale karmę musisz mieć minimum neutralną lub gorszą inaczej z Tobą nie pójdzie.. no i retoryka.. żyby się taka opcja pokazała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 22:29, Kalejdoskop86 napisał:

Jakiś włochaty dzikus z kijem, który żyje w plemieniu i ucieka przed mutantami. (jak
widziałem gameplay, to one mi orków przypominają o.0 )


z takim czyms sie jeszcze nie spotkalem. Widzialem tylko ghule. Ludzi ktorzy podczas wybuchu bomby nie mogli sie skryc w krypcie, z twarzy wygladaja troche jak zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 22:33, Zauri napisał:

z takim czyms sie jeszcze nie spotkalem. Widzialem tylko ghule. Ludzi ktorzy podczas
wybuchu bomby nie mogli sie skryc w krypcie, z twarzy wygladaja troche jak zombie.

Grałem mało (ale grałem) w poprzednie Fallouty i tam były dzikusy, czemu nie ma ich w trójce?
btw. a te ghule to można z nimi kontakt nawiązać, czy od razu się rzucają na postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Bethesdy za wypuszczenie tak ostro zbugowanej gry :( Jest gorzej niż w F2.Czy,prócz oficjalnego patch''a,jest jakaś opcja,żeby nieco grę "odbugować"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 22:35, Kalejdoskop86 napisał:

btw. a te ghule to można z nimi kontakt nawiązać, czy od razu się rzucają na postać?


z tymi ghula jak ze zwyklymi ludzmi gadasz, w pierwszym miescie spotykasz jednego za barem w salonie (Gob sie zwie) on cos tam wspomina ze jest wioska skladaja sie z tylko ghuli (z ktorej pochodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 22:37, Zauri napisał:

z tymi ghula jak ze zwyklymi ludzmi gadasz, w pierwszym miescie spotykasz jednego za
barem w salonie (Gob sie zwie) on cos tam wspomina ze jest wioska skladaja sie z tylko
ghuli (z ktorej pochodzi)

A mają oni kije i są dzicy? (tak, głupie pytania, ale zależy mi na tym, aby mięli kije xD )

I ponawiam po raz któryś pytanie odnośnie obrzydliwych żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha, dzięki.

Tak w ogóle to w liście do Św. Mikołaja (czyli pogadaniem z rodzicami nt. co chcę na Gwiazdkę xP ) zażyczę sobie Fallout 3, tylko właśnie mam dwa pytania:
-czy są jakieś obrzydliwe dowcipy, porównania czy humor w grze nie licząc czarnego humoru? (wybaczcie, że pogrubiłem, ale pytam, pytam, a odpowiedzi nie dostaję)
-czy nei ma w tej grze żadnych wkurzających zabezpieczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować