Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2009 o 02:07, Bingolo napisał:

Tak więc mógł by mi ktoś powiedzieć czy obecność Bractwa Stali i
Mutantów została jednak wyjaśniona?


Tutejsze Bractwo Stalli to grupa która została wysłana z zachodniego wybrzeża w celu odszukania i zabezpieczenia przedwojennej technologii i informacji.

Spoiler

Co do mutantów to w jednej z krypt w pobliżu Waszyngtonu przeprowadzano eksperymenty z wirusem FEV (na ślady podobnych natykaliśmy się w F1) tyle że sprawy wymknęły się spod kontroli i mutanty przejęły kryptę w której do teraz "przerabiają" ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 02:24, Karharot napisał:

> Tak więc mógł by mi ktoś powiedzieć czy obecność Bractwa Stali i
> Mutantów została jednak wyjaśniona?

Tutejsze Bractwo Stalli to grupa która została wysłana z zachodniego wybrzeża w celu
odszukania i zabezpieczenia przedwojennej technologii i informacji.

Spoiler

Co do mutantów
to w jednej z krypt w pobliżu Waszyngtonu przeprowadzano eksperymenty z wirusem FEV (na
ślady podobnych natykaliśmy się w F1) tyle że sprawy wymknęły się spod kontroli i mutanty
przejęły kryptę w której do teraz "przerabiają" ludzi.


Dzięki.
Bractwo Stali przełknąłem ale mutki w Waszyngtonie mnie nie przekonują.Fajnie jednak że Bethashada jakoś to wytłumaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2009 o 02:24, Karharot napisał:

Spoiler

Co do mutantów
to w jednej z krypt w pobliżu Waszyngtonu przeprowadzano eksperymenty z wirusem FEV (na
ślady podobnych natykaliśmy się w F1) tyle że sprawy wymknęły się spod kontroli i mutanty
przejęły kryptę w której do teraz "przerabiają" ludzi.




Spoiler

Eee...o ile dobrze pamiętam to w krypcie, której niby są tworzeni ci pseudo mutanci to żadnych kadzi czy tego tam tego nie ma, w dodatku wszystkie zbiorniki są puste, więc jak oni niby się rozmnażają? Zrobili sobie miliardową armię zanim zabrakło wirusa i stąd wytłumaczony respawn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 15:53, fearlord napisał:

Czy jest sposób na to durne wyskakiwanie gry do pulpitu, bo pobrałem najnowszego patcha
i jeszcze gorzej z tym jest ;/


Hmm, raz mi się coś takiego zdarzyło, nie więcej nie mniej. :) Skoro patch nie pomaga, spróbuj wgrać najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 15:53, fearlord napisał:

Czy jest sposób na to durne wyskakiwanie gry do pulpitu, bo pobrałem najnowszego patcha
i jeszcze gorzej z tym jest ;/


Jest. Ja się do tego zastosowałem. Kupno konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 15:53, fearlord napisał:

Czy jest sposób na to durne wyskakiwanie gry do pulpitu, bo pobrałem najnowszego patcha
i jeszcze gorzej z tym jest ;/


Reinstall i nie instaluj patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem obawy, że FO3 będzie źle działał, a tu proszę: instalacja i gra bez problemów.
btw. przewodnik mieszkańca krypty rulez xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram bez tego patcha i jak na razie wywaliło mi grę raz do pulpitu a to prawdopodobnie przez to, że komp chodził od dwóch dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 22:36, Davw napisał:

Ja gram bez tego patcha i jak na razie wywaliło mi grę raz do pulpitu a to prawdopodobnie
przez to, że komp chodził od dwóch dni.

Ja też bez patcha grałem i było ok. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już dostępna wersja 2.05 mojego modułu.
Tym, którzy jeszcze z nim nie mieli kontaktu - gorąco polecam.
Wszystkim grającym na 2.04 i starszych sugeruję update, z powodu kilku drażniących (ale nie krytycznych) błędów, których na oko nie widać, ale są...
http://hrothgar.webd.pl/tawerna/topics56/fallout-3-kolekcja-modulow-zmiany-w-silniku-i-rozgrywce-vt752.htm

Co nowego:
1. Protektor Casdin skupuje teraz niemal wszystkie bronie energetyczne
2. ponowne poprawki głosów Gorzkiej, Agincourta i Casdina (teraz wszystkie wypowiedzi powinny być udźwiękowione)
3. zmodyfikowane menu Pipboya autorstwa BFBoobys (poprawki i zmiany - Jooyo)
4. poprawki tabel doświadczenia i awansów
5. karabin szturmowy M41A i wersja energetyczna
6. karabin snajperski MSG 90 (rzadki, podwójne wysprzęglenie strzału, tzn. podwójny strzał)
7. poprawiona Gorzka i przyłączanie niektórych pozostałych NPCów, dodano info dlaczego nie chcą się przyłączyć)
8. UZI, M249SAW, SPAS-12 i Beretta92C autorstwa toxa01, poprawione przez angeldaze, dźwięki Aurelinus
9. Moira może teraz modyfikować niektórą broń palną (spis w jej mieszkaniu), dodano niezbędne komponenty - celownik laserowy, luneta, tłumik i zmodyfikowany magazynek (w oparciu o moduł autorstwa Antistar, ale nie wymaga FOSE). Z uwagi na realizm nie są możliwe wszystkie połączenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 16:37, fearlord napisał:

Najczęściej gra się wyłącza jak z V.A.T.S. korzystam ;/


A robiłeś to co napisałem kilka postów wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 4 rdzeniowy komputer i jestem zadowolony ze mi nie spowalnia :
4-rdzeniowy Core 2 Extreme z płytami głównymi wyposażonymi w chipset i975X obsługujący procesory Core 2 Duo ... jeszcze coś tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YUP, choć zauważyłem, że najczęściej wywala przy korzystaniu z V.A.T.S. oraz wchodzeniu do lokalizacji ale ogólnie da się z tym przeżyć bo crash jest co 25minut. Szkoda, bo początek gry ani razu mi się nie crashował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 17:26, grzenio96r napisał:

ja mam 4 rdzeniowy komputer


... procesor :P

>i jestem zadowolony ze mi nie spowalnia :

Też się cieszymy ;).

Dnia 16.02.2009 o 17:26, grzenio96r napisał:

4-rdzeniowy Core 2 Extreme


Core 2 Extreme nie ma innych niż 4-ro rdzeniowych chyba, że mnie pamięć myli.

Dnia 16.02.2009 o 17:26, grzenio96r napisał:

...z płytami głównymi wyposażonymi w chipset i975X obsługujący procesory Core 2 Duo ... jeszcze coś tam :)


To w końcu C2D czy C2E?? A może C2Q ale nie wiesz? I ogólnie to trudno, żeby na którymkolwiek z tych procesorów gra się zacinała przy dobrze dobranej grafice i wystarczającej ilości ram''u. I ogólnie dziękujemy, że pochwaliłeś się sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout jest bardzo fajny, jak oleje się główny wątek i używa odrobiny wyobraźni :D Ostatnio zacząłem pisać coś w stylu pamiętnika osoby żyjącej w tym świecie, nie do końca na serio + zdjęcia. jak kogoś ciekawi jak wyszło to zapraszam http://ja.gram.pl/Amdor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 17:26, grzenio96r napisał:

4-rdzeniowy Core 2 Extreme z płytami głównymi wyposażonymi w chipset i975X obsługujący
procesory Core 2 Duo ... jeszcze coś tam :)


Mam dziwne wrażenie, że jesteś... "inny" ? Ciekawy masz komputer skoro jest wyposażony w "płyty", a nie płytę główną, tylko pozazdrościć no i te super podzespoły "jeszcze coś tam". To japońska firma o ile się nie mylę, prawda ? Mam dziwne wrażenie, iż lubisz spamować w tym wątku do upadłego. Ośmieszasz się tylko. No i ten inteligentny podpis "miud cukr dobry na chumor", aż chce się krzyknąć "Mniam!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować