Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2009 o 18:23, Aurelinus I napisał:

Napęd na SATA. Popróbuj, może puści za którymś razem, jeśli nie - dokup zwykły, "makaronowy",
i tak się przyda na inne gry na SecuROMie...


Jak "Napęd na SATA" ? Co mam zrobić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 18:48, marcin1930 napisał:

Jak "Napęd na SATA" ? Co mam zrobić? :)

Masz wkomputerze napęd/nagrywarkę czy co tam-DVD na kablu SATA, które regularnie i bez przyczyny gryzą się z zabezpieczeniem typu SecuROM, który ma obecnie większość gier w Polsce. Jeśli chcesz na stałe zapomnieć o problemie, dokup i zainstaluj napęd optyczny na starszym złączu, zwanym makaronem, a fachowo UDMA. W każdym sklepie ci to wyjaśnią i pomogą ew., wsadzić w kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 22:40, Aurelinus I napisał:

Masz wkomputerze napęd/nagrywarkę czy co tam-DVD na kablu SATA, które regularnie i bez
przyczyny gryzą się z zabezpieczeniem typu SecuROM, który ma obecnie większość gier w
Polsce. Jeśli chcesz na stałe zapomnieć o problemie, dokup i zainstaluj napęd optyczny
na starszym złączu, zwanym makaronem, a fachowo UDMA. W każdym sklepie ci to wyjaśnią
i pomogą ew., wsadzić w kompa.


No dobra, szkoda że nie napisali na pudełku - wymagana starsza wersja napędu...

Nie wiem czy to pomoże czy nie, i mam nadzieję że nie dostanę za to upomnienia, ale spróbuję zainstalować pewien programik znany wielu piratom i korsarzom cyber-morza, nazywany w legendach jako pęknięcie lub szczelina... W Assassin Creed pomogło, i przynajmniej za 99zł. mam pudełko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 14:08, marcin1930 napisał:

No dobra, szkoda że nie napisali na pudełku - wymagana starsza wersja napędu...


W sprawie tego wkurzającego efektu stosowania SecuROMu pytałem i Cenegę i CDProjekt, ale obaj wydawcy najwyraźniej nie widzą problemu, bo CDP wogóle mi nie udzieliło pomocy, a Cenega odpowiada pytaniem na pytanie... Taka "zmowa palenia głupa", choć zdają sobie sprawę, że spora grupa legalnych użytkowników gier sięga w tym momencie po cracka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 16:42, konikDARK napisał:

Poważnie zastanawiam się nad kupnem fallouta i mam pytanie czy naszemu Hero można zmienić
wygląd albo ubranie ?


Tak, na początku gry wybieramy wygląd postaci, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie by w trakcie gry zmienić jego wygląd. A ubranie? To chyba oczywiste. W końcu jak zdobędziesz mocniejszy pancerz nie będziesz w słabszym latał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 14:34, Aurelinus I napisał:

W sprawie tego wkurzającego efektu stosowania SecuROMu pytałem i Cenegę i CDProjekt,
ale obaj wydawcy najwyraźniej nie widzą problemu, bo CDP wogóle mi nie udzieliło pomocy,
a Cenega odpowiada pytaniem na pytanie... Taka "zmowa palenia głupa", choć zdają sobie
sprawę, że spora grupa legalnych użytkowników gier sięga w tym momencie po cracka.


Jeśli chodzi o program, którego imienia [na gram.pl] nie wolno wymawiać, to chodzi idealnie - trzeba wybrać tylko odpowiednią wersję (na pojedynczy patch są chyba 3). Żałosne jest to że legalni użytkownicy muszą się trudzić jak pirackie szczury, żeby im łaskawie poszła gra. No ale takie czasy... Przynajmniej mam instrukcję z opisanymi profitami (a to już coś) :)

PS Bardzo spodobało mi się w grze hakowanie, czy istnieje jakaś gra w której robimy tylko to? Chodzi mi o hakowanie ale w różnej postaci, nie musi być takie jak w grze i w ogóle nie musi to być hakowanie, byle żeby było to coś analogicznego do tej minigierki. Jakaś taka gra logiczna... Jeśli znacie to pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 20:47, marcin1930 napisał:

PS Bardzo spodobało mi się w grze hakowanie, czy istnieje jakaś gra w której robimy tylko
to? Chodzi mi o hakowanie ale w różnej postaci, nie musi być takie jak w grze i w ogóle
nie musi to być hakowanie, byle żeby było to coś analogicznego do tej minigierki. Jakaś
taka gra logiczna... Jeśli znacie to pisać :)


Prastary Mastermind ;P Całkiem podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2009 o 22:25, Tajemnic napisał:

Prastary Mastermind ;P Całkiem podobne.


Faktycznie podobne; dzięki. Znacie jeszcze coś podobnego, najlepiej bardziej rozwiniętego niż gra online, coś do ściągnięcia (bo takie gry są już konkretniejsze). Mimo to ta onlineówka jest całkiem niezła ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można naprawiać pancerze, karabiny/pistolety laserowe, pancerze??? Mam już sporo w naprawianiu, a nadal literka "R" pozostaje uparcie nieaktywna...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 17:53, Draco X napisał:

Jak można naprawiać pancerze, karabiny/pistolety laserowe, pancerze??? Mam już sporo
w naprawianiu, a nadal literka "R" pozostaje uparcie nieaktywna...;(

Aby naprawić jakiś przedmiot musisz mieć w ekwipunku drugi, taki sam bądź podobny, aby użyć jego części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 14:34, Aurelinus I napisał:

że spora grupa legalnych użytkowników gier sięga w tym momencie po cracka.


I na dobrą sprawę nie ma w tym nic złego pod warunkiem, iż posiada się legalną kopię. Zresztą był ten temat poruszany w CDA i panowie z redakcji mają takie samo stanowisko. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 13:06, 4ny4 napisał:

> że spora grupa legalnych użytkowników gier sięga w tym momencie po cracka.

I na dobrą sprawę nie ma w tym nic złego pod warunkiem, iż posiada się legalną kopię.
Zresztą był ten temat poruszany w CDA i panowie z redakcji mają takie samo stanowisko.


Owszem, ale to pierwszy krok do pokusy, by następnym razem podziękować za kiepskie usługi naszym - pożal się boże - wydawcom...
Osobiście, jeśli będę kupował gry to już tylko u źródła, i internetem. Wpadka z BDtS do Mass Effect i teraz z dodatkami do Fallout 3 (nawet jeśli pierwsze 2 są przeraźliwie denne) już przelała czarę rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się akurat z Tobą zgadzam. Przesuwanie premier, tragiczne polonizacje, liczne błędy, brak supportu robi swoje, dlatego zazwyczaj skupuje gry zagranicy bądź na allegro wersje angielskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam taką małą prośbę.
Mam zadanie Tennpenny Tower i chce je rozwiązać pokojowo a zabiłem Tennpenyego bo poleciałem na to że zyskałem karme. Allistair jest niezbędny do ukończenia tego zadania więc jaką komendą mogę go przywrócić.
Dodam że cały ten jego KOD mam i co dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 20:27, kaczek93 napisał:

No to ja mam taką małą prośbę.
Mam zadanie Tennpenny Tower i chce je rozwiązać pokojowo a zabiłem Tennpenyego bo poleciałem
na to że zyskałem karme. Allistair jest niezbędny do ukończenia tego zadania więc jaką
komendą mogę go przywrócić.
Dodam że cały ten jego KOD mam i co dalej??


Wciskasz tyldę i wpisujesz (być może trzeba najechać na trupa). Tylda to ten znaczek "~" na klawikordzie.

Ale jeśli uważasz, że wpuszczenie ghouli to "pokojowe" rozwiązanie, to ja dziekuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie „dłoni” postaci, którą gram – co się z nimi stało? Ot tak, od niechcenia chciałem przyjrzeć się pancerzowi – i zobaczyłem wtedy te nienormalnie wielkie ręce. Wie ktoś, co może być tego powodem (i jak to naprawić/wyleczyć)? Mam już 10 poziom, wykonane wszystkie zadania w Megaton (zaczynam pomagać przy 3 rozdziale książki dla Moiry Brown), oraz misję z mrówkami w Grayditch.

20090225222736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować