Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PeCetowe Halo 3 nie ma nawet jednej linijki kodu

126 postów w tym temacie

Podejrzewam, że gdy w sieci zacznie się boom na Halo 4, jako pecetowcy pogramy sobie w trójkę. To znaczy "pogramy" to określenie względne, bo pewnie pogra drobny ułamek graczy. Stawiam na nieudolną konwersję, jak przy dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda z części Halo jako exclusive na Xboxa miała sens, wydawanie ich po kilku latach na PC, w sytuacji gdy gatunek rozwija się w takim tempie kompletnie mija się z celem. Nie wiem kogo taka premiera miałaby ekscytować i czy jakiś pecetowy gracz na to szczególnie mocno czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez to jakoś strasznie nie przygnębiło, Halo jak dla mnie gra grywalna jedynie na xboxie... Jak zobaczyłem wersje PC-tową drugiej odsłony, to ręce mi opadły, czas po jakim sie pojawiła to po prostu epoka, Microsoft chyba nie przemyślał tego do końca. Tak więc Halo 3 spodziewajmy sie w okolicach premiery nowego Windows''a, a jeżeli ktoś jest aż tak napalony, to niech lepiej kupi X360. Zresztą jest wiele innych murowanych hitów na PC w tym i przyszłym roku, ze Halo aż tak bardzo nie będziemy opłakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 17:26, Advance Adamus napisał:

Komu jest potrzebny Halo? Na PC mamy masę takich przeciętnych FPSów, nie wspominając już o
wybitnych. Dziękujemy, obejdziemy się smakiem.

Halo należy do tych wybitnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie robi bo jak patrze na multiplayer - pachnie starym ale jarym UT2004( tyle że w konwencji Halo!!).
Druga sprawa sria Halo w porównaniu z grami fpp na PC które wyszły(np.seria HL i UT!!) lub wyjdą (np.Crysis!!) wypada dość przeciętnie moim zdaniem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Numenpl - Bez przesady, nie można tu porównywać Halo do Crysis''a, ale UT i HL to wystarczający dowód że pecetowcy mają i swoje bardzo dobre tytuły, tak więc w chwili gdy wszyscy czekają na Halo 3 PC, niech lepiej odświeża takie tytuły jak Half Life 2 i Unreal Tournament 2004 chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować