Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PeCetowe Halo 3 nie ma nawet jednej linijki kodu

126 postów w tym temacie

Dawno nie było newsów o GoW PC, jest już znana dokładna data premiery ? Jak narazie to wszedzie czytam jesień 2007 ;/ Przydałby sie jakiś news o premierze, bo to chyba jedna z niewielu gier z X''a która naprawdę jest łakomym kąskiem dla PC-towców, pomijam Lost Planet, bo to również wspaniale wyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 18:05, Warrior Within napisał:

Jak pctowcy przeżyją bez tej gry to straszne :P A tak serio to jakoś po Halo 2 na pc to nikomu
sie do 3 nie spieszy.

Dziwisz się w przypadku Halo 2 jako gra na PC wypadła blado!!(dosłownie!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 17:38, Grz3chu napisał:

> Komu jest potrzebny Halo? Na PC mamy masę takich przeciętnych FPSów, nie wspominając już
o
> wybitnych. Dziękujemy, obejdziemy się smakiem.
Halo należy do tych wybitnych.

Może na konsolach bo tam nie ma konkurencji...w konfrontacji z przeciętnym PCtowym FPSem Halo jest bardzo lichutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo na PC to słaba gra - wiem, bo grałem ostatnio - nawet wtedy, gdy wyszła nie miała szans z Call of Duty, Max Payne 2 czy nawet Jedi Academy (tytuły te debiutowały prawie równo w czasie premiery Halo). Na PC jest taka różnorodność, że gracze nawet nie zauważą braku tego tytułu, który jakoś statusu kultowego wśród graczy komputerowych nie zdobył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo słabo wypada na PC z uwagi na ogromną ilość shoterów na tej platfirmie. Na konsole jest nędza fpsowa, więc nic dziwnego, że Halo jest wybitną grą dla Xboxa.
Oprócz tego tłumu fpsów, dochodzi taki fakt: tu nagle jakiś shoter z choinki, może okazać się hitem, dlatego M$ nie pcha się z trzecią częścią na rynek komputerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 18:56, Nekromantik napisał:

Halo słabo wypada na PC z uwagi na ogromną ilość shoterów na tej platfirmie. Na konsole jest
nędza fpsowa,

wcale nie ma nędzy FPSowej, tylko do konwersji gry na PC zabierają się totalni partacze. Może gdyby konwersja nie odbiegała ani trochę od wersji konsolowej to Halo też byłby równie wychwalany na PC.

Nie muszę chyba pisać co ta seria (no może jedynka, bo dwójka jest odtwórcza) zrobiła dla gatunku FPS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 18:59, Grz3chu napisał:

Nie muszę chyba pisać co ta seria (no może jedynka, bo dwójka jest odtwórcza) zrobiła dla gatunku
FPS ?


No wlasnie. Co zrobila? Bo jakos chyba to mi umknelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 18:59, Grz3chu napisał:

wcale nie ma nędzy FPSowej, tylko do konwersji gry na PC zabierają się totalni partacze. Może
gdyby konwersja nie odbiegała ani trochę od wersji konsolowej to Halo też byłby równie wychwalany
na PC.

tu się zgodzę w 100%

Dnia 16.08.2007 o 18:59, Grz3chu napisał:

Nie muszę chyba pisać co ta seria (no może jedynka, bo dwójka jest odtwórcza) zrobiła dla gatunku
FPS ?

Tu to już jakieś totalne nieporozumienie!!(przecież Halo to typowy fps!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo wprowadziło:
1. system checkpointów
2. odnawialne życie
3. tylko dwie bronie do noszenia jednocześnie
4. to, że każda kolejno napotkana broń nie była lepsza od poprzedniej
5. pojazdy w FPSach (może seria nie wprowadziła ich (nie mam pewności), ale na pewno zrewolucjonizowała ten aspekt)
6. cooperacja w singlu


Oprócz tego zasłynęła również z rzeczy takich jak:
1. świetny multiplayer
2. główny bohater - jedna z najbardziej rozpoznawalnych "twarzy" gier
3. sztuczna inteligencja jakiej próżno szukać gdziekolwiek
4. świat w którym dzieję się gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że nie będzie na PC. I tak mnie ta gra nie podjarała, mimo że jest super-mega-wypasionym-ultra-wielkim kamieniem milowym w dziedzinie wirtualnej rozrywki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować