Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia 2 jednak na Games Convention?!

91 postów w tym temacie

Mafia. Jedyna gra, która pojawiła się na PeCetach, a rzuciła mnie na kolana tak, że konsolowcom pokazuję ją za wzór. Mam tylko nadzieję, że Illusion SoftWorks mają coś wspólnego z Hideo Kojimą i nie padną pod ciężarem swojego tworu, a dostarzą tutyułu równie niszczącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 23:03, Bagieta napisał:

No stary myślałem, że troche jesteś normalniejszy.


A co w tym złego, że Mafia mi sie nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie głupotą(nie chce nikogo obrazić ;)) jest zachwalanie GTA, i mówienie że jest ot lepsza gra od Mafii. Przecież ta gra wogóle nie ma klimatu :/ Kompletne zero. Zaś Mafia - klimat miażdzy. Fabuła - najlepsza jaką dotychczas widziałem w grach. GTA to jest taka gra na kilka godz. aby pozabijać przechodzniów, zrobić kilka misij, pojedźić samochodem itp. A Mafia to jest giera na kilka dobrych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm coś dziwna cisza nastała w związku z tym new''sem...może to był tylko błąd USK? Jednak skoro "wszyscy zainteresowani mają pozostać uważni" to jeszcze jest nadzieja :) nie będę się wypowiadał na temat Mafii bo to dla mnie majstersztyk elektronicznego rzemiosła :) IDEAŁ!!!!

P.S. Pepsi obyś był dobrym prorokiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oszalałem wręcz z radości, chociaż jedynce mam wiele do zarzucenia!


Nowe info: w Mafii 2 wcielimy się w potomka Tommiego z pierwszej części (syna, czy wnuka). Czyli akcja gry będzie się działa w zupełnie innym okresie, ale na 100% w Lost Heaven. Może jakaś vendetta za śmierć ojca\dziadka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 20:43, Grz3chu napisał:

No oszalałem wręcz z radości, chociaż jedynce mam wiele do zarzucenia!


Nowe info: w Mafii 2 wcielimy się w potomka Tommiego z pierwszej części (syna, czy wnuka).
Czyli akcja gry będzie się działa w zupełnie innym okresie, ale na 100% w Lost Heaven. Może
jakaś vendetta za śmierć ojca\dziadka ?

syna to nie o tom miał córke,chociaż moze w urodziło mu sie drugie dziecko a w grze tego niepowiedzieli.Zemsta na nastepcy salariego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe nic nie wiadomo! Przecież Tom to jurny facet i może poza córką spłodził i syna "twardziela" :P A tak nawiasem mówiąc to podoba mi się styl tworzenia gier przez Illusion Softworks...nie robią jakiś hucznych zapowiedzi swoich gier ani też nie obiecują gruszek na wierzbie, tylko tworzą w tajemnicy i zaciszu swoich pracowni żeby na koniec wydać prawdziwy HIT (jak Mafia na przykład)...oby tak samo było z Mafią 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejszym pytaniem dot. dwójki są realia.
Czy to wciaż będą wesołe i gangsterskie lata 30-te czy może twórcy pokuszą się o nieco "inne" czasy?
Fajnie by było, gdyby bohaterem był też ktoś nawiązujący do jedynki.
Ale trailer powinien większość z tych wątpliwości rozwiać, trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooops, sorka za dubel, teraz dopiero zauważyłem post Grz3cha.
A więc takie buty......no no, z tego co pamiętam, Tommy mówił, że ma córkę, ale o męskiego potomka jakoś nie kojarzę. Dobrze by było, gdybyśmy musieli urządzić solidną vendettę nowemu capo Salierich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 23:55, wojtas198720 napisał:

Hehe nic nie wiadomo! Przecież Tom to jurny facet i może poza córką spłodził i syna "twardziela"


Pozatym ostatnie lata bohatera nie były pokazane graczowi... Przez ten czas mógł spłodzić choćby i dziesięciu synów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gothic 4 to nie bedzie podobno orków tyko jakaś inna rasa ciekawi mnie jaka ale ja myśle że to będa elfy u nich bedzie można rowzwijać umiejętności łucznictwa do perfect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować