Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia 2 jednak na Games Convention?!

91 postów w tym temacie

Z jednej strony radość - moja ukochana gra będzie miała sequel! Z drugiej obawy - ile to już gier, miało gorsze sequele? I mam nadzieję, że zagramy nową postacią. Nie chcę po raz drugi Angelo. On był jeden jedyny. I nie chcę go w drugiej części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohh joł !!! Jak przeczytałem tego newsa to coś mnie wzięło !! Trzeba szampana otwierać xD
Fajnie by było jakby była olbrzymia mapa i dodali jakieś inne pojazdy poza autami , ciężarówkam i tramwajami.. Może samoloty jakieś stare albo motocykle xD.

Ale kto wie może ta Mafia 2 nie będzie w latach powojennych się dziać tylko w teraźniejszych czasach xD Taka włoska mafia albo Pruszkowska hehehe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Po prostu "Hope is coming back! Be so happy, for this time!".
Tylko, żeby nie eksperymentowali za dużo, inaczej skaszanią jeden z ich lepszych tytułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Mafia jest najgenialniejszą grą wszechczasów i pojawienie się sequela wywołuje na moim ciele dreszcze aczkolwiek hamuję się bo trochę nie wierzę w to co pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc to już pewne ! Będzie Mafia 2 !!! . Tak samo było z drugim dodatkiem do WoW''a, jakaś tam notatka, krótka informacja w języku niemieckim. Jakiś czas później już wiedzieliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW nadzieja we mnie odżyła, jedynka była i jest genialna mimo upływu lat, zawsze rywalizowała w moim osobistym rankingu z seria GTA i dopiero San Andreas wzięło górę, mimo wszystko właśnie bawię się w jazdę ekstremalną, świetna sprawa, a może po prostu uwielbiam klimaty Ameryki lat 30'' i gangsterów z thomsonami w ręku... tak czy inaczej oby sequel nie rezygnował z czasu akcji jedynki, świetnej i wciągającej fabuły i był godny poprzednika a nawet lepszy, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale byłoby super, przeszedłem tę grą kilka razy. Ale na pewno nie będzie Tommy''ego Angelo, bo on przecież dostał kulkę w łeb w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wręcz przeciwnie grałem w gta i według mnie jest do dupy a mafia jest o 1000razy lepsza to jest ta przygoda i ten klimat którego nie ma w żadnej innej grze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 17:13, wdowiakm napisał:

Jedynka nie przypadła mi do gustu więc wątpię by dwójka to zmieniła ;)
Najlepsze jest GTA;)


No stary myślałem, że troche jesteś normalniejszy.

Licze na to, że zagram :D i mam nadzieje, że utrzyma klimat jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, tylko nie to! Mafia II rozwali wszystko to dobre co było w Mafii. Klimat, fabułę... po co wskrzeszac legene, która w dodatku dalej żyje? Cóż dla kasy robi się wszystko, jestem przekonany, że gra będzie o wiele słabsza od Mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować