Zaloguj się, aby obserwować  
Crozz

PSI balle - czy komuś się udało?

90 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 13:05, Seqiu napisał:

> przepraszam za post pod postem, ale facet dosłownie mnie rozwalił :D dobrze że założył
okulary,
> bo by mu oczy wyżarło :D http://pl.youtube.com/watch?v=yQL69Vfu9ng

W jakim programie robił ten efekt ? Ja nie wierze, że coś takiego można zrobić... ;)

Stronę wcześniej nawet ja podawałem nazwy dwóch programów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 13:05, Seqiu napisał:

Ja nie wierze, że coś takiego można zrobić... ;)


Echh

"Animation Fun!
Animation of made audio video and with programs. It is not real! "

:> Nawet bez czytania widać, że dla jest dla jaj zrobione. BTW po obejrzeniu kilku filmów, gdzie jacyś kolesie pokazują swoje nagrane ręce daję sobie spokój z tym Psi Bollem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 13:12, ReNeG4De napisał:

:> Nawet bez czytania widać, że dla jest dla jaj zrobione. BTW po obejrzeniu kilku filmów,
gdzie jacyś kolesie pokazują swoje nagrane ręce daję sobie spokój z tym Psi Bollem :P


No właśnie wiadać, że coś jest nie tak po efektach wizualnych. Ja nawet nie próbowałem tego zrobić (sic). Od razu po założeniu tego tematu, wyraziłem swój pogląda na temat tych spi-balli. W ogóle tekst "jak zrobić psi-balla" jest o wiele śmnieszniejszy niż te wszystkie filmiki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 12:33, witos92 napisał:

A czemu to ma wogóle służyć ?? Co z tego będę mieć jak to zrobie ??

No możesz rzucać nimi w ludzi. Zadają 999 obrażeń ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No właśnie wiadać, że coś jest nie tak po efektach wizualnych. Ja nawet nie próbowałem tego

Dnia 22.08.2007 o 13:17, Seqiu napisał:

zrobić (sic). Od razu po założeniu tego tematu, wyraziłem swój pogląda na temat tych spi-balli.
W ogóle tekst "jak zrobić psi-balla" jest o wiele śmnieszniejszy niż te wszystkie filmiki...
;)



Wiecie co, wielu już się tu wypowiedziało krytycznie na ten temat. Czuję się teraz tak samo, jak wtedy, kiedy zarzucają graczom , że gry są "be".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 14:10, Crozz napisał:

Wiecie co, wielu już się tu wypowiedziało krytycznie na ten temat. Czuję się teraz tak samo,
jak wtedy, kiedy zarzucają graczom , że gry są "be".


Czy to nie wydaje Ci się trochę śmieszne ? Owszem jak byłem mały to prawie jak wszyscy oglądałem Dragon Balla i miałem różne wyobrażenia na ten temat. Jednak teraz mam już 18 lat i jak dotąd nie zostało to w żaden sposób udowodnione przez naukowców. Być może pojawia się coś mniędzy naszymi dłońmi i widać to w podczerwieni, jednak może to być temperatura naszych dłoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zrobić tego PSIego Balla:) ale tylko poczerwieniałem, dostałem krwotoku z nosa i zemdlałem.
Zaiste jego moc mnie powaliła, nie jestem gotowy aby poznać arkana tej energiiXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:13, Seqiu napisał:

Czy to nie wydaje Ci się trochę śmieszne ? Owszem jak byłem mały to prawie jak wszyscy oglądałem
Dragon Balla i miałem różne wyobrażenia na ten temat. Jednak teraz mam już 18 lat i jak dotąd
nie zostało to w żaden sposób udowodnione przez naukowców. Być może pojawia się coś mniędzy
naszymi dłońmi i widać to w podczerwieni, jednak może to być temperatura naszych dłoni...


To jest możliwe, ale ja z reguły nie słucham się naukowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale super! Zrobiłem widzialną kulkę! Ale na chwile. Ale to już coś! Za każdym razem gdy się pojawiła, robiła się coraz większa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:10, Crozz napisał:

Ale super! Zrobiłem widzialną kulkę! Ale na chwile. Ale to już coś! Za każdym razem gdy się
pojawiła, robiła się coraz większa!

Ja też zrobiłem taką wielką, że hoho normalnie myślałem, że mnie zmiażdży! W dodatku ona mówiła.... -.- może najpierw nakręć jakiś filmik a potem okłamuj forumowiczów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:12, Sarturias napisał:

Ja też zrobiłem taką wielką, że hoho normalnie myślałem, że mnie zmiażdży! W dodatku ona mówiła....
-.- może najpierw nakręć jakiś filmik a potem okłamuj forumowiczów :/


Słuchaj, zastanów się co mówisz. Po pierwsze, ja nie okłamuję forumowiczów, a po drugie, mówiliście już, że nie da się nakręcić filmiku, a po trzecie nie mam czym bo mam nokie 6610i bez kamerki, a po czwarte, miałem zajęte ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:15, Crozz napisał:

Słuchaj, zastanów się co mówisz. Po pierwsze, ja nie okłamuję forumowiczów, a po drugie, mówiliście
już, że nie da się nakręcić filmiku, a po trzecie nie mam czym bo mam nokie 6610i bez kamerki,
a po czwarte, miałem zajęte ręce.



Haha sam siebie zaprzeczasz!!! Skoro zrobiłeś widzialną kulę to da się ją sfilmować. Po drugie możesz zawsze coś skołować do nakręcenia filmiku (jeśli to byłaby prawda to pewnie usłyszała by o tobie Polska-choć to pewnie brednie). Po trzecie możesz se wziąć mame,tate, brata, siostre, wujka czy nawet sąsiada to nakręcenia filmiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:24, Sarturias napisał:

Haha sam siebie zaprzeczasz!!! Skoro zrobiłeś widzialną kulę to da się ją sfilmować.
Po drugie możesz zawsze coś skołować do nakręcenia filmiku (jeśli to byłaby prawda to pewnie
usłyszała by o tobie Polska-choć to pewnie brednie). Po trzecie możesz se wziąć mame,tate,
brata, siostre, wujka czy nawet sąsiada to nakręcenia filmiku :)


Musiałby być zrobiony w podczerwieni, żeby go było widać na filmiku, a wszystkie te filmiki które pokazuje PSI balle to brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:27, Crozz napisał:

Musiałby być zrobiony w podczerwieni, żeby go było widać na filmiku, a wszystkie te filmiki
które pokazuje PSI balle to brednie.

Taj jak ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:27, Crozz napisał:

Musiałby być zrobiony w podczerwieni, żeby go było widać na filmiku, a wszystkie te filmiki
które pokazuje PSI balle to brednie.


Lól, co to niby za pomysł ?? Skoro ty go widziałeś to na pewno się da to uchwycić zwykła kamerą :/ W dodatku mówisz, że wszystkie filmiki o PSI Ballach to brednie...no skoro tobie się go udało zrobić to nakręć to! Będziesz pierwszym człowiekiem na globie, któremu się to udało...no tak, tylko, że ty tego nie zrobisz bo to wałek. Zresztą jak człowiek chce to potrafi sobie wmówić, że widzi stado szympansów skaczących po jego łóżku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSI balle... Jasne. I to jeszcze takie widzialne. Nie ma to jak fotomontaż. Nie wierzę w takie rzeczy, a ci kolesie na filmikach ledwo potrą ręce, zamkną oczy i już mają jasną jak Słońce kulkę. Wątpie, czy nawet gdyby buddyjski mnich skupiał się na takiej rzeczy przez całe żcyie mógłby cokolwiek uzyskać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować