Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - cztery miliony sprzedanych kopii

68 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Firma NCsoft ogłosiła, że jeden z jej największych hitów – Guild Wars wraz z dodatkami – przekroczył liczbę czterech milionów sprzedanych kopii na całym świecie. Seria osiągnęła ten wynik trochę ponad dwa lata po premierze “podstawki”.

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars - cztery miliony sprzedanych kopii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja GWEN-a nie kupuje, GW mi sie tak znudziło, że wole już zbierać na TDU, oraz oczywiście PES2008 ;) - szkoda troche tych pieniędzy za 3 części GW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ja skończę swoją przygodę z Guild Wars ;(
Mam wszystkie 3 części a tej pewnie nie kupię bo mi nie pójdzie ;(:
Wn XP Pro SP2
amd athlon 1200
256 ram
geforce 2 mx 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszyscy piszecie że po premierze gwen będzie duży skok w sprzedarzy... niewydaje mi się, ponieważ gwen wymaga którejś z poprzednich części... więc ktoś kto niema żadnego z gw niekupi gwen... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 08:56, Chlorofil napisał:

Szkoda że ja skończę swoją przygodę z Guild Wars ;(
Mam wszystkie 3 części a tej pewnie nie kupię bo mi nie pójdzie ;(:
Wn XP Pro SP2
amd athlon 1200
256 ram
geforce 2 mx 400

i wszystkie ci ruszyły???
nightfall wymaga 512 ramu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mają się czym chwalić, bo na każdego użytkownika przypadają przecież średnio 3 kopie gry:P Jeszcze niektórzy, tak jak ja mają więcej kopii, bo grają na 2 kątach (ja mam 3 kampanie na jednym i 2 na drugim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 09:04, plmko napisał:

> Szkoda że ja skończę swoją przygodę z Guild Wars ;(
> Mam wszystkie 3 części a tej pewnie nie kupię bo mi nie pójdzie ;(:
> Wn XP Pro SP2
> amd athlon 1200
> 256 ram
> geforce 2 mx 400
i wszystkie ci ruszyły???
nightfall wymaga 512 ramu...


RUSZYŁY !!!! Co taki zdziwiony ? Że na takim złomie w nic nie mogę pograć ? Sobie wyobraź że nawet HOM 5 i dodatek ruszyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 09:02, argetlam napisał:

jak ci ruszyla jedba z czesci to pozostale tez musza bo sa identyczne wymagania :)


Właśnie, ze nie. Prophecies ma niższe wymagania niż taki Nightfall. Wielu, którzy zaczynali grę od 2 lub 3 rozdziału po kupieniu Prophecies narzekało na słabszą grafikę.

plmko -->> Z drugiej strony może to być zachęta do kupna któregoś z wcześniejszych rozdziałów. Szczególnie jeśli zrobią jakieś dwu-trzy-czteropaki GW. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem/Gram w GW prawie od samego początku i żałuje tylko, że nie jest to liczba kont, tylko liczba egzemplarzy :P ... na mnie odliczcie 3 :) ... ale nie będę psuł święta narzekaniem :D ... Czekam na GWEN a potem na GW2 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 09:05, The Hammerburst napisał:

Nie mają się czym chwalić, bo na każdego użytkownika przypadają przecież średnio 3 kopie gry:P


Nie wiem, może tylko mnie zastanowiał ta wypowiedź, ale by na każdego gracza przypadały średnio 3 kopie gry, większość graczy musiałaby mieć wszystkie trzy kampanie... a tak nie jest ;> nie ładnie sobie samemu przeczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 09:29, Kogamin napisał:

A jeszcze pytanko. Kiedy będzie można pograć w GW:EN gdy się posiada tego Pre-Release Bonus Pack''a?


Piatek 21.00 do poniedziałku 8.59. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować