kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 22:16, Rga napisał:

> To było jeszcze na FA, a zaraz tu masz lnk z forum gry-online.pl: http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=7131330&N=1

> patrz na samym dole
Ale to nie Smugg powiedział :)


Ekhm.

glazio [ Chorąży ]

lewy rangers ---> Masz rację, ale Smuggler napisał na FA, że numer wyjdzie wcześniej (28.12)

Czyżby jednak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:17, Amadeusz1 napisał:

glazio [ Chorąży ]

lewy rangers ---> Masz rację, ale Smuggler napisał na FA, że numer wyjdzie wcześniej (28.12)

Czyżby jednak?:)

glazio to Smugg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:19, Rga napisał:

> glazio [ Chorąży ]
>
> lewy rangers ---> Masz rację, ale Smuggler napisał na FA, że numer wyjdzie wcześniej
(28.12)
>
> Czyżby jednak?:)
glazio to Smugg???


Chłopie powiedz mi, czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem?

Gość o nicku glazio napisał, że Smuggler napisał na FA, że numer będzie 28.12! A nie że on to Smugg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:25, Rga napisał:

Ale linka do tego co Smugg podobno powiedział mi nie dałeś, a ja oto właśnie proszę ;)


Otóż taki jest ambaras, że Forum Actionum było dziś do rana do godziny 10.00, a potem nie można było wejść, i na stronę zresztą też nie można wejść, więc jak ja mam ci linka podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:28, Amadeusz1 napisał:

> Ale linka do tego co Smugg podobno powiedział mi nie dałeś, a ja oto właśnie proszę ;)


Otóż taki jest ambaras, że Forum Actionum było dziś do rana do godziny 10.00, a potem nie można
było wejść, i na stronę zresztą też nie można wejść, więc jak ja mam ci linka podać?

Oooo.. dzięki że mi wyjaśniłeś , pytałem się pare postów wyżej ale nikt narazie nie odpowiedział co sie dokładniej dzieje . ( Co to znaczy to FA ?? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:32, KuBa-078 napisał:

> > Ale linka do tego co Smugg podobno powiedział mi nie dałeś, a ja oto właśnie proszę
;)
>
>
> Otóż taki jest ambaras, że Forum Actionum było dziś do rana do godziny 10.00, a potem
nie można
> było wejść, i na stronę zresztą też nie można wejść, więc jak ja mam ci linka podać?
Oooo.. dzięki że mi wyjaśniłeś , pytałem się pare postów wyżej ale nikt narazie nie odpowiedział
co sie dokładniej dzieje . ( Co to znaczy to FA ?? )


FA to w skrócie Forum Actionum ;) A co się dzieje? Prawdopodobnie jest przeprowadzka na nową stronę, jest zmiana adresu (www.cdaction.com.pl - google :P), chyba tę stronę co dotąd beta była stawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:33, Amadeusz1 napisał:

FA to w skrócie Forum Actionum ;)

Aaaa , dzięki , szczerze mówiąc tak też myślałem ale nie byłem do końca pewien :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz właśnie mi przyszła do głowy w związku z ciągłymi rozmyśleniami nad osobą Smugglera pewna informacja.
Otóż Smuggler mówi, że jeśli przejrzycie stare numery to odkryjecie jego prawdziwą osobowość.
Jestem pewien, że w którymś starym tipsomaniaku (czy coś w tym stylu) było jego zdjęcie i podpisane: Smuggler....coś tam. Chodź prawdopodobnie była to ściema, to warto sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 22:41, Mixon1988 napisał:

Teraz właśnie mi przyszła do głowy w związku z ciągłymi rozmyśleniami nad osobą Smugglera pewna
informacja.
Otóż Smuggler mówi, że jeśli przejrzycie stare numery to odkryjecie jego prawdziwą osobowość.
Jestem pewien, że w którymś starym tipsomaniaku (czy coś w tym stylu) było jego zdjęcie i podpisane:
Smuggler....coś tam. Chodź prawdopodobnie była to ściema, to warto sprawdzić ;)

Ale z przed ilu lat bo ja niestety mam tylko od Marca 2005 bo reszte wyrzyciłem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2007 o 22:44, KuBa-078 napisał:

Ale z przed ilu lat bo ja niestety mam tylko od Marca 2005 bo reszte wyrzyciłem :-/


Wydaje mi się, że było to wcześniej niż 2005 rok. Była tam zdjęcia redakcji i na jednym z nim był facet koło 25 -30 lat,zapatrzony w monitor i było podpisane Smuggler...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Myslę, że koleś co ostatnio ten list napisał jest całkiem blisko. Smuggler kiedyś pisał recenzje. Mam co do tego kilka myśli np. jeśliby tak zobaczyć czy nie brakuje recenzji jakiegoś stałego redaktora kosztem Smugga. Jeśli tak to wszystko jasne :).
PS: Ale ja zawsze uważałem, że Smug to Kasia (chyba tak miała na imię - nie pamiętam już :)). Wszyscy ją uwielbiali, więc stworzyła mit o swojej obrzydliwej facjacie żeby się od.... sami wiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 23:26, Azreix napisał:

Potem było było wyjaśnienie, że to joke był oczywiście...

a koles mowil, że nic nie rozumiem, miałem racje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona CD-ACTION już działa , nie było żadnej przeprowadzki na nową strona jest cały czas taka sama jak wcześniej. Na forum nie zauważyłem żadnej wiadomośći że nowy numer ma się ukazać wcześniej czyli 28.12 a nie jak było podane wcześniej 31.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do daty premiery nowego numeru CDA, to tak, wyjdzie on 28.12.2007. Cytat Smugglera z forum pisma:

"Po drugie CDA pojawi sie ciut wczesniej niz mowilismy, bo juz 28.12, zatem chyba nie bedzie przeciekow, a po prostu puscimy zawartosc albo 24.12 albo dopiero 27, albo wcale, niech raz to bedzie niespodzianka."

I link do strony forum (22. post):
http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=19089&start=1425

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:37, Linux M napisał:

Co do daty premiery nowego numeru CDA, to tak, wyjdzie on 28.12.2007. Cytat Smugglera
z forum pisma:


No to moim zdaniem świetna wiadomość :) Od razu po świętach Bożego Narodzenia będziemy mogli pójść w kierunku kiosku i zakupić nasze ulubione pismo. Ciekaw jestem zawartości, a także krążka - na którym znajdzie się hit, który miał być w zeszłym miesiącu (tak bynajmniej jest napisane we wstępniaku obecnego numeru).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się