kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Kurczę zapomniałem kasy zabrać do szkoły. Okropnie się czułem przechodząc obok szkoły i widząc CDA leżące na półce, którego nie mogłem kupić. I jak wracałem to się powtórzyło. Dobra muszę się z powrotem pofatygować. No, ale czego się dla CDA nie robi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blah, właśnie z ciekawości zarejestrowałem się na forum CDA i mogę powiedzieć jedno - jest tragicznie! Pomijając fakt, że na starcie człowiek czuje się z deka zdezorientowany (chociaż bardziej zdaje mi się, że to przez przyzwyczajenie do estetyki gramowego forum ;P), to najbardziej daje w kość działanie samej stronki. A tu jest, jak już wcześniej wspomniałem, tragicznie. Avatar, mimo, że wszelkie "normy" spełnia, nie chce się załadować i wyskakuje błąd, a samo zajrzenie w czyjś profil czy topic wymaga kilku(nastu) dłuższych chwil pogapienia się w monitor i te kręcące pętle kółko w karcie ;P. Słyszałem już, co prawda, jęki niezadowolenia na temat serwera Forum Actionum, ale nie wiedziałem, że będzie aż tak źle. Krótko mówiąc, forum gramu wypada przy nim idealnie (chodzi mi oczywiście o samą strukturę i działanie, nie zaś o userów ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 15:04, gothicsheep napisał:

Blah, właśnie z ciekawości zarejestrowałem się na forum CDA i mogę powiedzieć jedno - jest
tragicznie! Pomijając fakt, że na starcie człowiek czuje się z deka zdezorientowany (chociaż
bardziej zdaje mi się, że to przez przyzwyczajenie do estetyki gramowego forum ;P), to najbardziej
daje w kość działanie samej stronki. A tu jest, jak już wcześniej wspomniałem, tragicznie.
Avatar, mimo, że wszelkie "normy" spełnia, nie chce się załadować i wyskakuje błąd, a samo
zajrzenie w czyjś profil czy topic wymaga kilku(nastu) dłuższych chwil pogapienia się w monitor
i te kręcące pętle kółko w karcie ;P. Słyszałem już, co prawda, jęki niezadowolenia na temat
serwera Forum Actionum, ale nie wiedziałem, że będzie aż tak źle. Krótko mówiąc, forum gramu
wypada przy nim idealnie (chodzi mi oczywiście o samą strukturę i działanie, nie zaś o userów
;P).

Bezprzesady nie jest aż tak źle .... Myślę że napewno będzie lepiej jak będzie nowa wersja strony ( http://beta.cdaction.pl/ ) , to pewnie i forum będzie nowe lub przynajmniej bardziej usprawnione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 15:16, KuBa-078 napisał:

Bezprzesady nie jest aż tak źle ....

Skoro mówię, że jest tragicznie, to rzeczywiście tak jest. Po co miałbym kłamać?

Dnia 24.01.2008 o 15:16, KuBa-078 napisał:

Myślę że napewno będzie lepiej jak będzie nowa wersja
strony ( http://beta.cdaction.pl/ ) , to pewnie i forum będzie nowe lub przynajmniej bardziej
usprawnione .

Lol, ale, żeś zdanie zaczął. Nie dość, że do bani stylistycznie, to jeszcze błędy w interpunkcji i samym wyrazie ;P. Ale mniejsza o to. Ja oceniam, jak działa stronka teraz, a nie jak będzie działać, a to jest różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 15:16, KuBa-078 napisał:

Myślę że napewno będzie lepiej jak będzie nowa wersja
strony ( http://beta.cdaction.pl/ ) , to pewnie i forum będzie nowe lub przynajmniej bardziej
usprawnione .


A tak swoją drogą, to ile już tą stronkę robią? Bo chyba trochę trwa już ta beta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 15:35, rob006 napisał:

> Myślę że napewno będzie lepiej jak będzie nowa wersja
> strony ( http://beta.cdaction.pl/ ) , to pewnie i forum będzie nowe lub przynajmniej bardziej

> usprawnione .

A tak swoją drogą, to ile już tą stronkę robią? Bo chyba trochę trwa już ta beta...


Oj, trwa i to dość długo.
Dodam od siebie, że jakiś rok temu była wiadomość też o nowej stronie - i jakoś nie ujrzała ona światła dziennego. Nowa też jest fajna, acz nie ukrywam że jak na tak wielkie pismo przydałaby się lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 15:04, gothicsheep napisał:

Blah, właśnie z ciekawości zarejestrowałem się na forum CDA i mogę powiedzieć jedno - jest
tragicznie!


Poczekaj z oceną do negatywnego wypowiedzenia się o CDA na ich forum - wtedy zaczyna być śmiesznie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To to jeszcze nic. Jak pewnego razu moj kumpel sie tam rejestrowal, i nie chcialo mu sie czytac(wszystko na pale naciskal), kliknal ze ma ponizej 13 lat... Dostal maila ze ma wyslac poczta albo faksem podpis i zgode od rodzicow ROTFL.
Edit:Poprawka stylistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 15:24, Test Drive napisał:

Ale przyznacie że forum gram.pl jest o wiele lepsze


I moderatorzy jacys tacy fajniejsi. :P

Swoja droga niektorzy to przesadzaja z ta zaloba narodowa. Jade sobie dzisiaj autobusem z pracy do domu i czytam sobie w nowym numerze CDA dzial Na Luzie i co chwile sie smieje. A tu jakis oburzony facet krzyczy na mnie, ze zalobe narodowa mamy i nie mam prawa czytac zabawnych rzeczy, ani tym bardziej smiac sie. Przepraszam, ale dlaczego na sile zmusza sie mnie do zaloby? W wypadkach samochodowych ginie codziennie wiecej ludzi niz w katastrofie lotniczej. Wspolczuje rodzinom ofiar, ale fakt, ze samolot sie rozbil nie oznacza, ze nie moge sobie czytac fajnego kacika i miec dobrego humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 18:43, Wojman napisał:

> Ale przyznacie że forum gram.pl jest o wiele lepsze

I moderatorzy jacys tacy fajniejsi. :P

Swoja droga niektorzy to (...)



Moderator i offtop ? Przepowiednie nie klamały - Armageddon to więc kwestia czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 19:12, MateoKiszlo napisał:

Moderator i offtop ? Przepowiednie nie klamały - Armageddon to więc kwestia czasu ...


Wiesz jak pisalem w szkole wypracowania z polskiego to nauczycielka mi czasem pisala w ocenie "praca laczy sie poniekad z tematem... dopuszaczajcy". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy u Was też prenumerata dochodzi kilka dni później???
Poprzedni numer przyszedł tydzień później niż się pojawiło w kioskach... Jakoś wytrzymałem, ale dzisiaj też nie dostałem CDA i z lekka się wkurzam... :/
Dochodzi jeszcze to że raz dostałem numer z przed miesiąca (ukazał się przed tym jak zamówiłem prenumeratę i zaznaczyłem od jakiego numeru) i jak pierwszy numer, który miał być dostarczony prenumeratą doszedł 2 tygodnie później, a ja już miałem ten numer kupiony jak uznałem że widocznie zaczną od następnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 18:43, Wojman napisał:

A tu jakis
oburzony facet krzyczy na mnie, ze zalobe narodowa mamy i nie mam prawa czytac zabawnych rzeczy,


Ooo, to jest jakaś żałoba? Szczerze mówiąc umknęło mi to :/
Dopiero teraz zauważyłem, po przeczytaniu tego posta, że portale takie jakieś czarno - białe.

A żeby nie było offtopu.
Interesujący nowy numer. Nie ze względu na interesujące pełniaki, czy interesujące recenzje ale... no nie, właściwie to numer jest przeciętny ale i tak czyta się miło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 20:44, kaganiec napisał:

Ludzie, czy u Was też prenumerata dochodzi kilka dni później???
Poprzedni numer przyszedł tydzień później niż się pojawiło w kioskach... Jakoś wytrzymałem,
ale dzisiaj też nie dostałem CDA i z lekka się wkurzam... :/
Dochodzi jeszcze to że raz dostałem numer z przed miesiąca (ukazał się przed tym jak zamówiłem
prenumeratę i zaznaczyłem od jakiego numeru) i jak pierwszy numer, który miał być dostarczony
prenumeratą doszedł 2 tygodnie później, a ja już miałem ten numer kupiony jak uznałem
że widocznie zaczną od następnego...

Z Tego co wiem, to niektórym przychodzi nawet dzień wcześniej :P Ja nie wiem, prenumerki nie mam.
BTW. Kupiłem dziś nowy numer i wcale nie jest taki zły :P Gorsze bywały. A z gierek to pogram chyba tylko w Sniper Elite trochę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 20:44, kaganiec napisał:

Ludzie, czy u Was też prenumerata dochodzi kilka dni później???
Poprzedni numer przyszedł tydzień później niż się pojawiło w kioskach...


Piątek wtedy był, więc rozumiem, dlaczego przyszedł później. Ale nie aż o tydzień później przyszedł listonosz z paczką.

Dnia 24.01.2008 o 20:44, kaganiec napisał:

Jakoś wytrzymałem,
ale dzisiaj też nie dostałem CDA i z lekka się wkurzam... :/


Też nie dostałem, ale zapewne jutro będzie. Nie ma się czym martwić.

Dnia 24.01.2008 o 20:44, kaganiec napisał:

Dochodzi jeszcze to że raz dostałem numer z przed miesiąca (ukazał się przed tym jak zamówiłem
prenumeratę i zaznaczyłem od jakiego numeru) i jak pierwszy numer, który miał być dostarczony
prenumeratą doszedł 2 tygodnie później, a ja już miałem ten numer kupiony jak uznałem
że widocznie zaczną od następnego...


Na następny raz nie kupuj - jeśli nie dostaniesz numeru, to zgłoś się do działu prenumeraty, oni powinni Tobie wysłać numer jeszcze raz lub zwrócą Tobie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2008 o 17:07, rob006 napisał:

:)
"Fakt" nie jest tu w dosłownym tego słowa znaczeniu. :) Ale jeśli uogólnimy i porównamy opinie
na temat gier dorzuconych do PLAYA, i do CDA, to mamy jednak obraz spektakularnej porażki,


>>>To zrob taka ankiete i podaj wyniki, a zobaczymy. Poza tym z calym szacunkiem - liczy sie calkowita sprzedaz w miesiecu, a nie opinia 100 czy nawet 1000 ludzi, a ludzie kupuja calosc - pelniaki, pismo... I wtedy sie zobaczy.

Dnia 23.01.2008 o 17:07, rob006 napisał:

bo większość jest za PLAYem. I to jest fakt. :) T


>>>To na razie jest HIPOTEZA. :)


o tak jak z zupą - jeśli większość osób twierdzi

Dnia 23.01.2008 o 17:07, rob006 napisał:

że jest lepsza od drugiej, to uogólniając możemy przyjąć, że rzeczywiście jest lepsza :)


>>>Tu cie mam: jedzcie gowno, miliardy much nie moga sie mylic!

Dnia 23.01.2008 o 17:07, rob006 napisał:

> Ale z ciekawosci - piodaj mi w ktorym to CDA WIEKSZOSC stron zajmowaly
> screeny albo PUSTE tla?
"Większość strony" (jedna mała literka, a tak wiele zmienia :)). Nie ma przy sobie teraz
żadnego numeru, ale trzeba być ślepym, żeby nie znaleźć stron, gdzie tekst nie stanowi nawet
połowy strony przeznaczonej na recenzję, a i trafiają się takie, gdzie tekst to mniej niż 1/4
strony.


>>>Szczegolnie pierwsza strona, czyli tzw. grafika otwierajaca (duze recenzje) gdzie tak wlasnie ma byc.
A na okladce to jzu w ogole sama prawie grafa. :)

Dnia 23.01.2008 o 17:07, rob006 napisał:


BTW:
> czemu nie proponujesz Ferrari zeby sprzedawalo samochod BEZ skrzyni biegow...
Chyba trafniejszym porównaniem byłaby produkcja Ferrari bez silnika... i zawieszenia... kół...
w ogóle bez podwozia! ;)


<<<Po prostu bez jakiegos elementu, ktory jest elementem kostrukcji tego samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się