kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2008 o 20:43, Ratefi napisał:

Jeśli chodzi o pełniaki to najlepiej zamiast narzekać że dziadostwo to iść do sklepu i kupić
grę, coś na zasadzie "chcesz hit - to sobie idź i kup", nie instaluje pełniaków z CDA, jak
chcę kupić akurat tanio grę to wybieram coś z extra klasyki, topseller, platynowa kolekcja
albo jakieś serie Cenegi ;)


Rozumiem, że mamy prawo wypowiadać się w samych superlatywach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba przestaję wierzyć w recenzje gier w CDA ;)

Sniper Elite, który został przez Elda niezbyt przychylnie odebrany, okazał się całkiem niezłą grą. Naprawdę miło jest dorwać przeciwnika ze 150m strzałem w głowę :) A i multiplayer jest bardzo miły. Niby nic specjalnego, ale bardzo wciąga.

Teraz tylko czekać do następnego miesiąca ;) Albo od razu do kwietnia - coś czuję, że to będzie jeden z lepszych numerów w historii - ledwo, że urodziny, to jeszcze 150 numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 prośbę do redakcji CD-A. Moglibyście dodawać do czasopisma plakat? Taki jak był w numerze wrześniowym z Wiedźminem. 2-stronny. Byłyby plakaty z 2 gier których recenzja była w tym numerze albo z megazapowiedzi. Zapewne wielu czytelnikom by się to spodobało. A małe logo CD-Action w rogu przypominało by antyfanom do kogo przyszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dopiero dziś się zorientowałem, że nowy numer już wyszedł, a ja jeszcze go nie mam. Pełniaki jak pisałem takie sobie, ale pismo inna sprawa. Cóż, będę miał po co jutro lecieć do kiosku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś bierzącego wstępniaka ? W kwietniu (jak jest napisane) jest nie tylko 150 numer ale i 12 urodziny CDA i postarają przygotować się coś extra i już możemy zacierać ręce :P Mam nadzieję że dotrzymają słowa, chcę coś dobrego ;)

@Tomek1120
Tak, brak plakatu boli :/ Ja także bym chciał żeby dawali jakieś plakaty, trza czymś ściany oklejać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:24, 143872 napisał:

Czytałeś bierzącego wstępniaka ? W kwietniu (jak jest napisane) jest nie tylko 150 numer ale
i 12 urodziny CDA i postarają przygotować się coś extra i już możemy zacierać ręce :P Mam
nadzieję że dotrzymają słowa, chcę coś dobrego ;)


Ja bym radził ostudzić swój zapał - zwykle takie oczekiwania kończą się na "Buuu, tylko tyle?..." bo coś tam się nie udało, z 6 hitów bedzie tylko 1, ale za to z XKN. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:17, Tomek1120 napisał:

Mam 1 prośbę do redakcji CD-A. Moglibyście dodawać do czasopisma plakat?


Plakat chyba jest zbędny, bo co to za plakat zgięty fabrycznie w kilku miejscach? Do powieszenia takie coś się raczej nie nadaje a do czego innego to można wykorzystać? Chyba szkoda papieru na takie bajery. Lepiej w to miejsce dołożyć kilka stron więcej. Byłbym tez za likwidacją działu "Na luzie", bo to chyba żadna frajda oglądać zdjęcia -fotomontaże. Mnie takie coś kompletnie nie bawi, będę chciał to sobie coś takiego samo zrobię na kompie. Co do dowcipów to sobie mogę sobie kupić w kiosku odpowiednią broszurę jeśli będę chciał się z czegoś pośmiać. Zwłaszcza że niektóre recenzje bardzo dobrych dodatków do gier zajmują już tylko jedną stronę, więc wygląda na to, że przez takie działy jak właśnie ten "na luzie" brakuje później miejsca na ważniejsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:40, rob006 napisał:

Ja bym radził ostudzić swój zapał - zwykle takie oczekiwania kończą się na "Buuu, tylko tyle?..."
bo coś tam się nie udało, z 6 hitów bedzie tylko 1, ale za to z XKN. ;P


Spoko ja dziękuję za to co jest :) Sama gazeta warta jest swojej ceny, no moze przesadzam ale gazeta jest naprawde dobra i opłaca się kupować dla samych inforamacji, a pełniaki to dla mnie taki dodatek, ale jeżeli mówią że będzie coś dobrego to trzymam ich za słowo, niech się wywiązują, trzeba być odpowiedzialnym za swoje słowa (co ja gadam ...) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do plakatu, to "oryginalny" plakat z gram.pl jest ZNACZNIE trwalszy i mniej pogięty niż ten co był w CDA. :P
Plakaty to by mogli dawać w tubach, fajnie by było... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2008 o 20:59, MateoKiszlo napisał:

Rozumiem, że mamy prawo wypowiadać się w samych superlatywach ?


Nie każe zachwalać pełniaków w CDA, sam uważam że w tym numerze nie są super ale one nie są najważniejsze.
Ja kupuje CDA do czytania, to jest dla mnie najważniejsze a jeśli chcę mieć hit albo jakaś dobrą grę to idę kupić ją w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 22:02, choper napisał:

Hehe już druga naklejka w cda ( okrągła ). Była z Wiedźmina teraz z GoW :) Nie wiem jak Wam,
ale mi się one podobają...


Jak najbardziej się z Tobą zgadzam :)

Te naklejki prezentują się naprawdę fajnie. Zawsze jest to jakiś miły dodatek do pisma, na razie były dwie, mam nadzieję że i numerze kwietniowym jakąś dostaniemy. Jedyne do czego się przyczepie, to to że się "zakręcają" i trzeba je prostować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 22:05, master matrox napisał:

Te naklejki prezentują się naprawdę fajnie. Zawsze jest to jakiś miły dodatek do pisma, na
razie były dwie, mam nadzieję że i numerze kwietniowym jakąś dostaniemy. Jedyne do czego się
przyczepie, to to że się "zakręcają" i trzeba je prostować :P


Mi sie bardzo te naklejki podobają, mam przyklejone na obudowie naklejki firm producentów oprogramowania. A na dokładkę okrągła nalepka z logiem wiedźmina która na mojej czarnej obudowie prezentuje sie wyśmienicie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 22:05, master matrox napisał:

> Hehe już druga naklejka w cda ( okrągła ). Była z Wiedźmina teraz z GoW :) Nie wiem jak
Wam,
> ale mi się one podobają...

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam :)

Te naklejki prezentują się naprawdę fajnie. Zawsze jest to jakiś miły dodatek do pisma, na
razie były dwie, mam nadzieję że i numerze kwietniowym jakąś dostaniemy. Jedyne do czego się
przyczepie, to to że się "zakręcają" i trzeba je prostować :P

Ja na szczęście nie mam tego problemu, ale za to mam już specjalne miejsce na szafce na cda-klejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 22:00, Ratefi napisał:

Nie każe zachwalać pełniaków w CDA, sam uważam że w tym numerze nie są super ale one nie są
najważniejsze.
Ja kupuje CDA do czytania, to jest dla mnie najważniejsze a jeśli chcę mieć hit albo jakaś
dobrą grę to idę kupić ją w sklepie :)


Widzisz, jedni kupują dla pełniaków, inni dla czytania, a jeszcze innym zabrakło papieru toaletowego. Sęk w tym, że ja należę do pierwszej grupy, i jeśli zestawik na dany miesiąc mi się nie podoba - komentuję. To podobnie jak i ty komentujesz czy nowy numerek był wart pieniędzy czy nie. Czemu nie miałbym prawa oczekiwać fajnej gierki na coverku ? W sklepie owszem są, ale z reguły w pismach umieszczają niedostępne w sprzedaży czy te które nie miały polskiej premiery. Jeśli wciąż nie poskutkowało, to powiem tak :

Od czytania to są ksiązki, a nie CDA. Jeśli chcesz poczytać coś fajnego, przejdź się do księgarni ... < to twój tok myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pełniaki na płytkach CDA nie są złe :P Bardzo podobały mi się Kroniki Riddicka (już dawno chciałam sobie kupić) i kilka innych gierek też było całkiem w porządku (Gothic 2 + NK na przykład :P). CDA to jak dla mnie najlepsze pismo o grach.. kupuję je, żeby poczytać o grach w wolnym czasie, a te pełniaki traktuje jako dodatek kiedy nie mam żadnego "hitu" do grania. Czasem tylko żałuję, że nie ma CDA w wersji bez DVD, bo nie każda gierka przypada mi do gustu albo po prostu taką jaką dają, ja już mam.

Naklejki są świetne :P
Plakaty wg mnie zbędne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 22:37, Neysha napisał:

Wg mnie pełniaki na płytkach CDA nie są złe :P Bardzo podobały mi się Kroniki Riddicka (już
dawno chciałam sobie kupić) i kilka innych gierek też było całkiem w porządku (Gothic 2 + NK
na przykład :P). CDA to jak dla mnie najlepsze pismo o grach.. kupuję je, żeby poczytać o grach
w wolnym czasie, a te pełniaki traktuje jako dodatek kiedy nie mam żadnego "hitu" do grania.
Czasem tylko żałuję, że nie ma CDA w wersji bez DVD, bo nie każda gierka przypada mi do gustu
albo po prostu taką jaką dają, ja już mam.

Naklejki są świetne :P
Plakaty wg mnie zbędne :)

Jakie plakaty ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 22:00, Ratefi napisał:


> Rozumiem, że mamy prawo wypowiadać się w samych superlatywach ?

Nie każe zachwalać pełniaków w CDA, sam uważam że w tym numerze nie są super ale one nie są
najważniejsze.
Ja kupuje CDA do czytania, to jest dla mnie najważniejsze a jeśli chcę mieć hit albo jakaś
dobrą grę to idę kupić ją w sklepie :)

A jeśli masz np. T72 Balkans on Fire w MM za 70zł, a miałbys np. w Pani Domu za 15zł, a chciałbyś tą grę, to nie kupisz jej z Panią domu?
CDA jest jedynym pismem z "tej tematyki" które czytam, bo styl np. Playa słabo mi odpowiada, , a Click... tu bywa różnie, ale ogólnie najwięcej mam do czytania w CDA, jednak czasopisma z tej kategorii wybieram gł. ze wgzlędu na dodatki, bo sama treść dla mnie nie jest warta tyle... za takącenęwolę kupić Focusa i np.2-3 numery Angory... jeśli chodzi o czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się