kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2007 o 15:05, Hubi Koshi napisał:

Że większość ludzi już ją pewnie ma to ZUPEŁNIE odmienna sprawa.

No właśnie to nie jest odmienna sprawa bo oto mi chodziło, jak mówiłem, że Morrowind jest stare.
Acha, i przeczytaj jeszcze raz mojego posta. Czy ja gdzieś tam powiedziałem, że w ta grę nie warto zagrać?

Arkads

Dnia 14.06.2007 o 15:05, Hubi Koshi napisał:

No to co że jest z 2002? A jak ktoś nie zakupił? Bo woli sobie kupić CDA zamiast XKN? No i teraz miał okazję.

Wiecie co mnie najbardziej wkurza? Jak ktoś próbuje mi coś przetłumaczyć na pojedynczym przykładzie i bardzo wątpliwym. :)

Dnia 14.06.2007 o 15:05, Hubi Koshi napisał:

A może chcesz żeby już teraz Crysisa dali, hę?

Następny. :)

Skrytobójca

Dnia 14.06.2007 o 15:05, Hubi Koshi napisał:

Super to niech nie dadzą Halfa bo każdy ma i tak z niemal każdą grą...

Z tą grą jest jednak trochę inaczej, bo mogę Ci zagwarantować, że dużo osób jej nie ma. A wogólę jest znacznie młodsza. Ta gra ma jeszcze czas... A każdy szanujący się gracz powinien zagrać w Morrowinda i pewnie większość zagrała i ma ją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 15:47, kuko7 napisał:

"Sama redakcja myślała, że dali chyba coś wyjątkowego..."

Morrowind jest dobra grą ?? Jest! CDA ją dało więc dało dobrą grę (ja dla przykładu Morrowinda do tej pory własnego nie miałem, od kumpla pożyczałem żeby pograć)
Twierdzisz że nie dali niczego wyjątkowego i argumentujesz to tym że już wszyscy tą gierkę mają. To Co ?? Że sporo ludzi ją ma to jest jakiś uszczerbek na jakości tej gierki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 15:47, kuko7 napisał:

A każdy szanujący się gracz powinien zagrać w Morrowinda i pewnie większość zagrała i ma ją. :)

A ja właśnie nie mam.
PS. Wyżej pisałeś że połowa gramowiczów ma tą grę ... A nie wiem czy wszyscy gramowiczowie czytający CD-Action to połowa wszystkich czytelników tego czasopisma, więc to nie był argument :P Założę się że dużo osób jeszcze nie ma Morrowinda. A niektórzy mogą poznać dzięki temu świetną grę (ja tak miałem z Gothic). Ale ciągle wszyscy piszą ''że interesuje ich zawartość pisma a nie covera''. A ostatnio właśnie o covera toczą się tu ''największe boje''. Skończmy już z tym ... Może następnym razem dadzą coś co przypadnie do gustu wam. Mnie (i na pewno wielu innym czytelnikom) Morek wystarczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 15:52, Hubi Koshi napisał:

To Co ?? Że sporo ludzi ją ma to jest jakiś uszczerbek na jakości tej gierki ??

Nie, nie oto chodzi, że jeśli ma ją wiele ludzi to traci swoją jakość. Bardziej chodziło mi oto, że ludziom którzy mają Morka zostaje tylko, jak dla mnie, słaby Blitzkrieg, więc chyba nie jest to dobra oferta ze strony CD-Action. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 15:47, kuko7 napisał:

Skrytobójca

> Super to niech nie dadzą Halfa bo każdy ma i tak z niemal każdą grą...
Z tą grą jest jednak trochę inaczej, bo mogę Ci zagwarantować, że dużo osób jej nie ma. A wogólę
jest znacznie młodsza. Ta gra ma jeszcze czas...

Równie dobrze mogę powiedzieć tak o innych grach
>A każdy szanujący się gracz powinien zagrać

Dnia 14.06.2007 o 15:47, kuko7 napisał:

w Morrowinda i pewnie większość zagrała i ma ją. :)

Czyli moi koledzy się nie szanują ? Ech... Nevermind, tyle że dla mnie każdy powinien zagrać z tego gatunku w Gothica...(tyle że najlepiej 1 lub od biedy 2NK )
*********************************************************************************************
>Twierdzisz że nie dali niczego wyjątkowego i argumentujesz to tym że już wszyscy tą gierkę mają. To Co ?? Że >sporo ludzi ją ma to jest jakiś uszczerbek na jakości tej gierki ??
Z tego co wynoszę po jego postach to chyba tak...
**********************************************************************************
>Ale ciągle wszyscy piszą ''że interesuje ich zawartość pisma a nie covera''. A ostatnio właśnie o covera toczą się >tu ''największe boje''. Skończmy już z tym ... Może następnym razem dadzą coś co przypadnie do gustu wam. >Mnie (i na pewno wielu innym czytelnikom) Morek wystarczy ...

Ja nie jestem hipokrytą... W równym stopniu interesuje mnie zawartość pisma jak i covery ( i znowu nostalgia za nowym TS...)
Właściwie nie wiem co by mogli dać, teraz już powoli zmniejsza się moja comiesięczna ochota na CDA, ale za jedno mu dziękuję - Zarazili mnie miłością do Deus Ex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 16:01, kuko7 napisał:

Nie, nie oto chodzi, że jeśli ma ją wiele ludzi to traci swoją jakość. Bardziej chodziło mi
oto, że ludziom którzy mają Morka zostaje tylko, jak dla mnie, słaby Blitzkrieg, więc chyba
nie jest to dobra oferta ze strony CD-Action. :)

No i wreszcie doszliśmy do sensownych wniosków :-]
Moja rada ?? Nie podoba się gierka to nie kupuj pisma, jeśli kupujesz je tylko dla czytania to machnij ręką i olej całą sprawę w końcu pełniaki cię nie interesują
Nawiasem mówiąc zajrzyj do tematu o Morrowindzie, już pojawiło się tam kilka osób, które do tej pory z tą grą do czynienia nie miały i dopiero dzięki CDA w nią zagrały :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 16:08, Hubi Koshi napisał:

Moja rada ?? Nie podoba się gierka to nie kupuj pisma, jeśli kupujesz je tylko dla czytania
to machnij ręką i olej całą sprawę w końcu pełniaki cię nie interesują

I tak bym zrobił, tylko wiesz co mnie wkurza? Właśnie to, że za te głupie pełniaki muszę płacić kasę. I tu ponownie dochodzimy do tematu - CDA bez płytek. Temat ten był już tu nie dawno poruszany i myślę, że byłby to bardzo dobry pomysł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>CDA bez płytek. Temat ten był już tu nie dawno poruszany

Dnia 14.06.2007 o 16:16, kuko7 napisał:

i myślę, że byłby to bardzo dobry pomysł. :)


Tak jak była wersja CD albo DVD tak samo mogła by być wersja +gry albo bezgier :) Powiedzmy o 2-3 zł taniej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 16:16, kuko7 napisał:

Temat ten był już tu nie dawno poruszany
i myślę, że byłby to bardzo dobry pomysł. :)

LITOŚCI! T_T Mało sobie włosów z głowy nie wyrwałem żeby przekonać Awesomea co by zamiast zrzędzić sporządził jakąś ankietę, albo petycję. I tobie radzę to samo, zamiast zrzędzić urządźcie jakąś ogólną akcję co by dać CDA do zrozumienia że chcecie CDA bez płytek, jak będzie was dość dużo to się zgodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 16:16, kuko7 napisał:

> Moja rada ?? Nie podoba się gierka to nie kupuj pisma, jeśli kupujesz je tylko dla czytania

> to machnij ręką i olej całą sprawę w końcu pełniaki cię nie interesują
I tak bym zrobił, tylko wiesz co mnie wkurza? Właśnie to, że za te głupie pełniaki muszę płacić
kasę. I tu ponownie dochodzimy do tematu - CDA bez płytek. Temat ten był już tu nie dawno poruszany
i myślę, że byłby to bardzo dobry pomysł. :)

Zawsze możesz kupić inne czasopismo ( bez płytek) wolny rynek, a cda nie jest jakimś poddanym by poleceń słuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W cale nie. "od tego numeru będziemy wam prezentować sprzęt, z jakiego korzystają w domu osoby z redakcji CDA" napiosał Allor.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 16:28, Skrytobójca napisał:

Zawsze możesz kupić inne czasopismo ( bez płytek) wolny rynek, a cda nie jest jakimś poddanym
by poleceń słuchać...

To nie jest polecenie tylko prośba, aby CD-Action puścił do sprzedaży też wersję bez płytek. Nie jest to chyba problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 16:16, kuko7 napisał:

I tu ponownie dochodzimy do tematu - CDA bez płytek. Temat ten był już tu nie dawno poruszany
i myślę, że byłby to bardzo dobry pomysł. :)


To możesz kupować chociażby Clicka, bo mniej kosztuje albo przestać narzekać, bo na taką objętość pisma (a przede wszystkim JAKOŚĆ tekstów) to naprawdę jest mała cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 16:18, Ronx napisał:

>CDA bez płytek. Temat ten był już tu nie dawno poruszany
> i myślę, że byłby to bardzo dobry pomysł. :)

Tak jak była wersja CD albo DVD tak samo mogła by być wersja +gry albo bezgier :) Powiedzmy
o 2-3 zł taniej :]


Ehh... Nie róbcie z CDA szmatławca.
I co? Będzie tak: Możesz kupić Claudię z pilniczkiem w kształcie żyrafy za 4,99, z filmem na DVD za 8,99, z piłką plażową za 6,99 lub numer bez EXTRA-DODATKU za 2 zł ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 16:33, akwyx napisał:

W cale nie. "od tego numeru będziemy wam prezentować sprzęt, z jakiego korzystają w domu osoby z redakcji
CDA" napiosał Allor.

Heh, faktycznie... Przeoczyłem to, tylko obejrzałem, jakie Smugg ma części i zacząłem czytać AR :D

Dnia 14.06.2007 o 16:33, akwyx napisał:

Pozdrawiam!

Również pozdrawiam! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 16:35, edeń napisał:

To możesz kupować chociażby Clicka, bo mniej kosztuje albo przestać narzekać, bo na taką objętość
pisma (a przede wszystkim JAKOŚĆ tekstów) to naprawdę jest mała cena.

Czy mała? Hmm... może lepiej powiedzieć, że niezbyt wygórowana. ;)
A tak wogólę to ... kupuję Clicka! :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 17:02, kuko7 napisał:

Czy mała? Hmm... może lepiej powiedzieć, że niezbyt wygórowana. ;)


W porównaniu chociażby do CDA, to cena jest naprawdę niska (6.90 do 14.99 - troszkę ponad dwa razy), ale ma też odpowiednio mniej stron.

Dnia 14.06.2007 o 17:02, kuko7 napisał:

A tak wogólę to ... kupuję Clicka! :)


No a ja nie, wolę CDA :)

Dnia 14.06.2007 o 17:02, kuko7 napisał:

Pozdrawiam.


Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 16:34, kuko7 napisał:

> Zawsze możesz kupić inne czasopismo ( bez płytek) wolny rynek, a cda nie jest jakimś
poddanym
> by poleceń słuchać...
To nie jest polecenie tylko prośba, aby CD-Action puścił do sprzedaży też wersję bez płytek.
Nie jest to chyba problem...

Wiesz, to niby nie jest probem, ale poskutkowało by pogorszeniem się pełniaków w piśmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą widzisz, gdyby CDA było bez płytek to już by nie było CDA :) Inna sprawa, ludzie narzekają itd. a przecież płyta to tylko darmowy dodatek do czasopisma ;] Przynajmniej teoretycznie, więc jak chcesz wersję bez płytek (albo raczej aktualnie- bez płyty) to wyrzucaj je wraz z folią, w którą CDA jest opakowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, na płycie dołączanej do CDA nie ma tylko gier i dem gier, ale także trailery, patche i inne bonusy takie jak Fottosmuggler, czy Action Mag. Nie można powiedzieć, że jeżeli są same słabe gry, to nie opłaca się kupić CDA dla płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się