kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2007 o 20:35, bartek_kawa napisał:

Dla mnie najlepsze były:
-Ballance (gram do dziś, trudne kurka xD)
-Morrowind
-THPSy
-Fallouty i Homeworld

no prawda to najlepsze gry ktore byly w cda, fajne jednak tyez bylo total overdose bos i bad day la.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG... właśnie zainstalowałem sobie Morrowinda.
to, co mnie powaliło, to... ilość modów, jaka została dodana na płytce. czy komuś w ogóle chciało się to wszystko instalować? o_O
jest może jakiś szybszy sposób na zaimplementowanie modów, czy trzeba wszystko robić ''ręcznie''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 21:32, Azrathel napisał:

to, co mnie powaliło, to... ilość modów, jaka została dodana na płytce. czy komuś w ogóle chciało
się to wszystko instalować? o_O
jest może jakiś szybszy sposób na zaimplementowanie modów, czy trzeba wszystko robić ''ręcznie''?


Wszystko raczej ręcznie i niektóre "lubią" się krzaczyć same z siebie, albo potrzebują dodatków od Morrowinda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście kilka braków?:

- nie ma w GW omawianej polonizacji Silent Hintera IV
- brak Dialogu Miesiąca
- brak dziewiątki w ocenie przygodówki recenzowanej przez EGM ;)

Nie przeszkadza mi to zbytnio, ale sam fakt:) Do do Morrowinda - szykują sie krótkie noce w wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję zrozumieć co tak bardzo podoba wam się w Morrowind''zie ( owszem, gra dobra, ale bez przesady ), ale nie potrafię... Naprawdę żadnego zrzędzenia, psioczenia na pełniaki? Antyfani co z wami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 22:03, xDeuSx napisał:

Próbuję zrozumieć co tak bardzo podoba wam się w Morrowind''zie ( owszem, gra dobra, ale bez
przesady ), ale nie potrafię...

Powiem Ci, że Morrowind jest JEDYNYM RPG, który byłby dla mnie znośny ;) To mi się podoba...Ale numeru nie kupię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 22:03, xDeuSx napisał:

Naprawdę żadnego zrzędzenia, psioczenia na pełniaki? Antyfani
co z wami? :P

Większości Morrowind pewnie zamknął usta, a ci co się odważyli odzywać to tylko próbują argumentować że I Tak Wszyscy Tą Gierką mają... co jest bzdetem, wystarczy popatrzeć na temat o Morrowindzie jest tam co najmniej kilku beginnerów którzy dopiero teraz się z nią zetknęli.
Ewentualnie, po prostu Wania wrócił z wakacji (zauważyliście że trochę go rzadko ostatnio Smuggler wspominał ??) i nadrabia leniuchowanie nadgodzinami, oj zapełnią nam się rzeki ludzikami w betonowych trampkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 22:21, nitecki12 napisał:

W końcu gra na którą czekałem TES III w CD-ACTION ... ...no tak to ja moge cały miesiąc
do następnego CDA dożyć razem z Morrowindem...


Ano. Ja też oczywiście teraz gram:) Ale rzecz jasna następnego numeru doczekać się i tak już nie mogę. Na wakacje w końcu też czasami dają jakąś książeczkę czy mi siętylko wydaje?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 22:09, Hubi Koshi napisał:

Większości Morrowind pewnie zamknął usta, a ci co się odważyli odzywać to tylko próbują argumentować
że I Tak Wszyscy Tą Gierką mają... co jest bzdetem, wystarczy popatrzeć na temat o Morrowindzie
jest tam co najmniej kilku beginnerów którzy dopiero teraz się z nią zetknęli.


Dokładnie. Zawsze znajdzie się jakiś że tak powiem zgred, który będzie narzekał na każdą grę którą dodadzą do CDA. Palnie jakiś głupi argument i wszyscy będą za nim powtarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 22:48, kolektor napisał:

Dokładnie. Zawsze znajdzie się jakiś że tak powiem zgred, który będzie narzekał na każdą grę
którą dodadzą do CDA. Palnie jakiś głupi argument i wszyscy będą za nim powtarzać


Domyślam się, że masz na myśli mnie... Tak się składa, że to pierwszy od dłuższego czasu numer, w którym narzekam na pełniaki. I tak jak mówię, Morr to dobra gra, ale spodziewałem się czegoś ciekawszego.

Poza tym i tak pewnie nie skuszę się na żadną pełną wersję z tego numeru ( od 5-ciu numerów pełniaków nawet nie tykam, tak samo będzie i teraz ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogóle redakcja to cyba czyta w moich myślach:) Miałem zamiar kupić Morrowinda w eXtra klasyce, a tu prosze: mam go w CDA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 10:35, xDeuSx napisał:

Domyślam się, że masz na myśli mnie... Tak się składa, że to pierwszy od dłuższego czasu numer,
w którym narzekam na pełniaki. I tak jak mówię, Morr to dobra gra, ale spodziewałem się czegoś
ciekawszego.


Nie. akurat nie o Ciebie mi chodziło :P Przed tobą wieeelu gramowiczów narzekało na Morrowinda. I w dodatku oni narzekali również na pełniaki w wielu ostatnich numerach. Ciebie narzekającego widzę pierwszy raz, więc to nie był post o tobie :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, zaisntalowałem morka włączyłem a tu po filmiku pokazuje się czy chcę wysłać rapost o błedzie do microsoftu:\ Da się cos z tym zrobić, czy to wina płytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 15:08, Draxvoxdor napisał:

Kurna, zaisntalowałem morka włączyłem a tu po filmiku pokazuje się czy chcę wysłać rapost o
błedzie do microsoftu:\ Da się cos z tym zrobić, czy to wina płytki?

Na pewno nie jest to wina płyty. Gry samej w sobie też raczej nie, u mnie działa pięknie. Sprawdź na innym kompie, może być coś z konfiguracją systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się