kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2007 o 08:17, BassteQ napisał:

W najnowszym CDA dali morrowinda - a ja mam pytanie, czy jest to lepsza gra (nie chodzi o grafikę
, tylko o fabułę, grywalność itp) od Obliviona ? :-)

Heh, Morrowind ma o wiele gorszą grafę, cieńsze dźwięki (te piski Skrzekaczy mnie dobijały!!! - a może to tylko u mnie?) ale jeśli chodzi o długość gry, mnogość wątków i samą radość z grania to Morrowind jest lepszy od Obliviona (oczywiście dla mnie). Morrowinda mam na dysku od 3 lat bez przerwy a Obliviona po pół roku całego poznałem i wywaliłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 09:16, emo89 napisał:

Heh, Morrowind ma o wiele gorszą grafę, cieńsze dźwięki (te piski Skrzekaczy mnie dobijały!!!
- a może to tylko u mnie?)

Nie tylko ciebie. Podobno wielu recenzentów na to narzekało, poza tym mnie też sample po prostu denerwowały - za mało ich jest, prosta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 12:10, Fifak napisał:

CDA bardzolubie chociaż ostatnio dają badziewne gireki na coverku.A szkoda....


A Morrowind to takie badziewie, że normalnie to ja nie wiem...... Jak mogą takie głupie gry dawać!? :p

Człowieku zastanów się co Ty piszesz......... Rozumiem, że nie każdemu musi się podobać gierka dołączona do CDA, ale trzeba docenić tą grę, i to, że niektórym się podoba. A jeśli Tobie się żadna nie podoba, noto jest z Tobą troszkę źle..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 21:40, L0RENS napisał:

Damian14BO - dzieki za pomoc ;P


Pamiętaj, też że na cdaction.pl zawsze jest opis nowego CD-Action......... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie kupił najnowszego numeru, bo w poprzednich naprawde badziewia dawali, ale zrekompensowali to morkiem. Mogliby dawać po 2 lepsze gry zawsze zamiast 5 badziewi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A CD-Action daje jeszcze ziny na płycie ?
Bo jak pamietam to bylo RTS Area ale teraz mozemy tylko zobaczyc na stronie: rtsarea.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:37, Draxvoxdor napisał:

Poprostu nie kupił najnowszego numeru, bo w poprzednich naprawde badziewia dawali, ale zrekompensowali
to morkiem. Mogliby dawać po 2 lepsze gry zawsze zamiast 5 badziewi:P


Też tak uważam. Ale napisali, że będzie coś lepszego od Morrowinda........ :P Ciekawe kiedy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy się tak zachwycacie tą grą?
Zapomnieliście już, że gra jest z 2002 roku. Myślę, że ten kto chciał ją mieć to już miał czas, aby ją zakupić, nawet ze wszystkimi modami i dodatkami, więc nie widzę powodu, żeby tak od razu chwalić CD-Action za taką grę. Sama redakcja myślała, że dali chyba coś wyjątkowego... Ech, szkoda słów.
Podkreślam jeszcze raz, że ja nie kupuję CDA ani Clicka! dla gier na coverk''u tylko dla samej lektury, jednak myślę że fajnie byłoby znaleźć jakąś fajną grę na płycie. Teraz traktuje to jako super prezent, bo dobra gra pojawia się średnio co rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:50, kuko7 napisał:

Co Wy się tak zachwycacie tą grą?
Zapomnieliście już, że gra jest z 2002 roku. Myślę, że ten kto chciał ją mieć to już miał czas,
aby ją zakupić, nawet ze wszystkimi modami i dodatkami, więc nie widzę powodu, żeby tak od
razu chwalić CD-Action za taką grę. Sama redakcja myślała, że dali chyba coś wyjątkowego...
Ech, szkoda słów.
Podkreślam jeszcze raz, że ja nie kupuję CDA ani Clicka! dla gier na coverk''u tylko dla samej
lektury, jednak myślę że fajnie byłoby znaleźć jakąś fajną grę na płycie. Teraz traktuje to
jako super prezent, bo dobra gra pojawia się średnio co rok.

ee tam przesadzasz morrowinda nie lubię ale nie uważam go za złą grę, lecz IMO Deusowi (zaraz ortodoksi mnie zjadą ) może lizać pięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:57, Skrytobójca napisał:

ee tam przesadzasz morrowinda nie lubię ale nie uważam go za złą grę, lecz IMO Deusowi (zaraz
ortodoksi mnie zjadą ) może lizać pięty...

A mi akurat Deus Ex się nie podobał ... Nie wiem dlaczego, ale nie przypadł mi do gustu. Ale szanuję jego i jego fanów.W Morrowinda jeszcze nie grałem. Chcę dokończyć zaczęte gry i dopiero wtedy zagram. Ale też wiem że jest szanowaną grą.
I do całej reszty. I co z tego że jest grą z 2002 roku ? Wolicie w miarę nowe gierki (które mają po ok. rok) ale shit ? tak ? Jakoś było tak w poprzednich numerach i i tak narzekaliście ... No chyba że wy liczycie na nowiutką gierkę np. Assassin''s Creed ... no to sorry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E no. Jak zwykle przekręcam stronę na Konfigurator, a tam PieC Smugga. Mi się strasznie podobał ^^. Za miesiąc też dadzą Konfig jakiegoś reda :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:50, kuko7 napisał:

Zapomnieliście już, że gra jest z 2002 roku. Myślę, że ten kto chciał ją mieć to już miał czas,
aby ją zakupić, nawet ze wszystkimi modami i dodatkami, więc nie widzę powodu, żeby tak od
razu chwalić CD-Action za taką grę. Sama redakcja myślała, że dali chyba coś wyjątkowego...
Ech, szkoda słów.

Wydajesz się mylić dwie podstawowe sprawy.
1. Co ma wiek gry do jej grywalności ?? Ja sobie mogę siąść do dużo starszego Dungeon Keepera, albo Baldurs Gate 1 i się dobrzy przy nich bawić. Jeśli gra jest dobra (A Morrowind raczej taki jest) to wiek gra naprawdę minimalne znaczenie.
2. To ich jeszcze objedź za to że Warcrafta 2 dali jakiś czas temu, przecież ta gra to prehistoryk, albo Herosi 1. No bo przecież kto ją chciał mieć to sobie ją kupił
Fakt że CDA dało Morrowinda jest godny pochwały bo dali dobrą grę. Że większość ludzi już ją pewnie ma to ZUPEŁNIE odmienna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to co że jest z 2002? A jak ktoś nie zakupił? Bo woli sobie kupić CDA zamiast XKN? No i teraz miał okazję. Tak samo BGII jest stary, a jak dali by do CDA to pewnie by wszyscy z radości skakali.
A może chcesz żeby już teraz Crysisa dali, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 15:02, kolektor napisał:

I co z tego że jest grą z 2002 roku ?

Właśnie to, że Ci którzy chcieli mieć tą grę już dawno ją kupili, dlatego teraz okazuje się, że połowa gramowiczów ma tą grę i zostaje im tylko Blitzkrieg.

Dnia 14.06.2007 o 15:02, kolektor napisał:

Wolicie w miarę nowe gierki (które mają po ok. rok) ale shit ? tak ?

Nie. Wolę gierki 2-3 letnie, ale dosyć dobre.

Dnia 14.06.2007 o 15:02, kolektor napisał:

No chyba że wy liczycie na nowiutką gierkę np. Assassin''s Creed ... no to sorry ...

Przestańcie już wyskakiwać z tym ''Waszym'' tekstem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 15:05, Arkads napisał:

Za miesiąc też dadzą Konfig jakiegoś reda :>.

Wątpię. Dali config kompa Smugga, bo on sobie kupił nowego... i raczej tylko dlatego. No chyba że inny redaktor (np. Qn''ik, który ma kompa sprzed 6 lat- pisał o tym w artykule pt. Hasta la Vista z nr-u 01 SPEC / 07) także kupi sobie nowy PieC
kuko7
Pewno, lepiej dać np. Champion Sheep Rally, którego pewnie nikt nie ma, bo jest nowy i raczej dla dzieci... to byłoby coś, a nie taki złom jak Morek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 15:02, kolektor napisał:

> ee tam przesadzasz morrowinda nie lubię ale nie uważam go za złą grę, lecz IMO Deusowi
(zaraz
> ortodoksi mnie zjadą ) może lizać pięty...
A mi akurat Deus Ex się nie podobał ... Nie wiem dlaczego, ale nie przypadł mi do gustu. Ale
szanuję jego i jego fanów.W Morrowinda jeszcze nie grałem. Chcę dokończyć zaczęte gry i dopiero
wtedy zagram. Ale też wiem że jest szanowaną grą.
I do całej reszty. I co z tego że jest grą z 2002 roku ? Wolicie w miarę nowe gierki (które
mają po ok. rok) ale shit ? tak ? Jakoś było tak w poprzednich numerach i i tak narzekaliście
... No chyba że wy liczycie na nowiutką gierkę np. Assassin''s Creed ... no to sorry ...


Wolę stare a dobre a nie w stylu numer lipiec2007 Maluch racer07...

>Właśnie to, że Ci którzy chcieli mieć tą grę już dawno ją kupili, dlatego teraz okazuje się, że połowa >gramowiczów ma tą grę i zostaje im tylko Blitzkrieg.
Super to niech nie dadzą Halfa bo każdy ma i tak z niemal każdą grą...

>> No chyba że wy liczycie na nowiutką gierkę np. Assassin''s Creed ... no to sorry ...
>>Przestańcie już wyskakiwać z tym ''Waszym'' tekstem... :)
To najgorsze, jeden palnął głupotę (bez obrazy, nie chciałem nikogo urazić ale IMO to głupota)
A cała reszta powtarza jeden tekst i myśli że to śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już 4 TES: Morrowind... Rozśmieszył mnie koleś w AR, piszący o piratach(1strona AR), znowu te same argumenty za piractwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mógłbyś nie cytować w odp. na mój post wypowiedzi innych ? Bo to trochę wygląda jakbym ja to napisał :P Albo chociaż oddziel jakimś txt np. to napisał xxx. Z góry dzięx ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Rozśmieszył mnie koleś w AR, piszący o piratach(1strona AR), znowu

Dnia 14.06.2007 o 15:28, fataem napisał:

te same argumenty za piractwem...

Od tego jest Action Redaction, abyś mógł się pośmiać, prawda?:D Moim zdaniem jednym z lepszych listów był Prof. S. Jonalizm. Normalnie rozłożył mnie na łopatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się