kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2007 o 21:47, Hubi Koshi napisał:

> Ma ktoś większą?
Drogi kolego ja mam kolekcję CDA od Grudnia 1999 :-] Może jak mi się zechce to rozłożę to wszystko
i pokażę


ja mam numery od 96'' bez 1. az do 98'' potem przerwa i wszystko od 04'' ten 2 numer z 96'' oprawiłem w ramkę i powiesiłem nad biurkiem koło monitora. co i rusz na niego zerkam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:48, pizmak666 napisał:

ja mam numery od 96'' bez 1. az do 98'' potem przerwa i wszystko od 04'' ten 2 numer z 96''
oprawiłem w ramkę i powiesiłem nad biurkiem koło monitora. co i rusz na niego zerkam ; )

Pokaż Pokaż :-] Ja przez ten cały czas ominąłem chyba... 3 numery może 4 jak naprawdę źle poszło. Wydarłem to wszystko z szafy własnie i... kurczak ta kopa mierzy ponad pół metra O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:52, Hubi Koshi napisał:

Pokaż Pokaż :-] Ja przez ten cały czas ominąłem chyba... 3 numery może 4 jak naprawdę źle poszło.
Wydarłem to wszystko z szafy własnie i... kurczak ta kopa mierzy ponad pół metra O_o


mi całą szafke zajmuja. mama sie wkurza i chce wyrzucic, a ojciec podziwia i czyta razem ze mna. zrobil bym fote ale: 1. nie chce mi sie ; P a po 2. aparat u kumpla zostawiłem, bo on sobie zdjęcia kompa robił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:42, Matt1801.94 napisał:

Ma ktoś większą?

Przecież to jest mało ile tam numerów bedzie z 20?

Hubi Koshi - Ja zbieram CDA od 2001 roku czyli 13 x 6 to będzie 78 CDA. A ile zajmuje cm . Sprawdze. =
48,5 cm od numeru 56 do 140numeru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:01, olki77 napisał:

> Ma ktoś większą?
>
Przecież to jest mało ile tam numerów bedzie z 20?

Hubi Koshi - Ja zbieram CDA od 2001 roku czyli 13 x 6 to będzie 78 CDA. A ile zajmuje
cm . Sprawdze. =
48,5 cm od numeru 56 do 140numeru .

Sorry...nie obraź się ale jest ich 48 a nie 20 naucz się liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że ja je liczyłem na oko powiedzialem , to widzisz mogłem podkreślić że tam jest 48 CDA. Ale i tak moim zdaniem mało . Np dla mnie dużo ma Hubi Koshi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:16, olki77 napisał:

Myślisz że ja je liczyłem na oko powiedzialem , to widzisz mogłem podkreślić że tam jest 48
CDA. Ale i tak moim zdaniem mało . Np dla mnie dużo ma Hubi Koshi .

Wiem że masz dużo CDA i on też ale ja zbieram od 2003 roku bo wtedy dostałem kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cd-Action kupuję od 5 lat i jest ono moim ulubionym pismem o grach (i nietylko). Życzę całej ekipie dlaszych 10 lat (oby jeszcze dłużej :) ) rozwoju pisma.

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja CDA kupuje od roku i niestety w tym miesiacu nie mam po prostu kasy. Wszystko idzie na dziewczyne no i wczoraj przeczytalem sobie prawie cale CDA w empiku for free i przynajmniej 15zl w kieszeni :) A cover i tak lipny jak dla mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 23:04, Matt1801.94 napisał:

Co ty a Morrek jest fajny chyba że już masz

Może być też inny powód. Mianowicie ktoś (i tak chyba jest w przypadku awesome) może nie lubić RPG-ów. Cóż trudno dogocić wszystkim, więc zawsze znajdzie się ktoś, komu się dana rzecz nie podoba... I będzie tak już zawsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 09:03, Damian14BO napisał:

Ale jednak lepiej, jak dadzą jeden świetny pełniak dla 1/2 czytelników niż crap dla nikogo
:D

prawda.Szkoda tylko że ostatnio coś nie dają fajnych gier....dodanie morrowinda do cda bylo moze i dobrym posunieciem ale przeciez i tak większość uzytkowników ma tę gierkę więc mogli dać coś innego ale równie dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale... Gdyby dali np. Fable bym się nie obraził, mimo że już go mam :D No i trzeba czekać na tego pełniaka, którego mają dać w tym roku i który to pełniak jest niby lepszy od Morka. Oby była to prawda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 09:57, Red Guard napisał:

Mogliby dawać jakieś starsze gierki np. co 3-4 numery. Smuggler tak się jara w co to on grał
za młodu, to i ja chcę! :P

no przydałoby sie cos takiego....co do gier w ktore smuggler gral za mlodu to raczej ja bym ich nie chcial bo to pewnie nic ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 10:03, Altair05 napisał:

> Mogliby dawać jakieś starsze gierki np. co 3-4 numery. Smuggler tak się jara w co to on
grał
> za młodu, to i ja chcę! :P
no przydałoby sie cos takiego....co do gier w ktore smuggler gral za mlodu to raczej ja bym
ich nie chcial bo to pewnie nic ciekawego...

Macie racje. Ten cały Fallout ssie. A Unreal? To dopiero gó*no! Another World już dali i pewnie nikt w to nie grał. Bardzo dobrze, że nie dają tych klasyków! Przecież te gry są koszmarne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2007 o 10:12, Cmq napisał:

Macie racje. Ten cały Fallout ssie. A Unreal? To dopiero gó*no! Another World już dali i pewnie
nikt w to nie grał. Bardzo dobrze, że nie dają tych klasyków! Przecież te gry są koszmarne!

dokładnie.Na co komu te gry...fallout rozumiem to prawdziwy klasyk, i bardzo dobra gierka, ajkby dali warcrafta III to tez by bylo swietnie...ale another world mimo szumnych zapowiedzi to nie za dobra gra w ktora nie wile osob gralo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się