kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 14:15, Damian14BO napisał:

> no to co książka?????
Nie dość, że nie wie, to nie potrafi czytać ze zrozumieniem :/
CDA to CZASOPISMO, rozumiesz??

k...a to twierdzisz że czasopismo to nie gazeta???
podział gazet:
-dziennik
-tygodnik
-miesięcznik (CDA)
-etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2007 o 15:25, plmko napisał:

k...a to twierdzisz że czasopismo to nie gazeta???
podział gazet:
-dziennik
-tygodnik
-miesięcznik (CDA)
-etc...

Gazeta to może być np. Wyborcza:P
Czasopismo to całkiem co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 15:25, plmko napisał:

/ciach/

Ty czytasz w ogóle CDA czy oglądasz obrazki ? Jakbyś czytał, to byś wiedział czemu nie gazeta. CD-Action to CZASOPISMO a nie gazeta (jeśli dla Ciebie nie ma różnicy to już twój problem :P). Ale tłumaczyć takiemu, to nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 15:28, kolektor napisał:

> /ciach/
Ty czytasz w ogóle CDA czy oglądasz obrazki ? Jakbyś czytał, to byś wiedział czemu nie gazeta.
CD-Action to CZASOPISMO a nie gazeta (jeśli dla Ciebie nie ma różnicy to już twój problem :P).
Ale tłumaczyć takiemu, to nie zrozumie.


dla twojej wiadomości mam prenumerate czytam i w przeciwieństwie do wiekszosci .... ludzi takich jak ty nie kupuje CZASOPISMA dla gier. więc sie zamknij bo to nie z tobą gadam tylko z damian14BO który już w nicku pokazuje że jest dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że ja kupuję dla gier ? Wcale tak nie jest. To jeśli czytasz (no chyba że nie umiesz ze zrozumieniem) to powinienieś wiedzieć że to nie gazeta. I weź się uspokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja CDA kupuję w większości dla czytania, ale nie pogardze jakimiś gierkami :) Ale zdecydowanie do czytania :D Narazie moja kolekcja liczy 13 numerów :D Trochę mało, ale ktoś kiedyś też zaczynał :D Nie licząc nadchodzącego numeru lipcowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również kupuję CDA dla czytania. gry są tylko dodatkiem.

a co do konwersacji kolektora z plmko to chyba i tak do niczego nie dojdziecie, więc po co strzępić klawiatury??? a jeszcze można dostać ostrzeżenie, degrad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 15:37, Deedi napisał:

Ja CDA kupuję w większości dla czytania, ale nie pogardze jakimiś gierkami :) Ale zdecydowanie
do czytania :D Narazie moja kolekcja liczy 13 numerów :D Trochę mało, ale ktoś kiedyś też zaczynał
:D Nie licząc nadchodzącego numeru lipcowego :)

Moja trochę więcej numerów ;) I prawie każdy przeczytany od deski do deski. A gierek z pism instaluję baardzo mało :P Wolę kupić w sklepie. Co nie zmienia faktu że jak dadzą jakiś hit to nie pogram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 15:48, kolektor napisał:

((...))


Lipcowy numer będzie moim 22 numerkiem. Co do gier to instaluje tylko gry chwalone przez graczy na forach. Co innego z bonusami, a szczególnie Na Luzie, które rozpakowuję niemal co miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hohoho.. cudowny numer. Nie dość, że recenzje trzech najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier (Lost Planet, Surf''s Up i Halo 2) to jeszcze Empire Earth na coverku. Powrót do formy! Gratulacje :P


Nadal czekam na Psychonauts..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 15:52, Wojtas94 napisał:

Lipcowy numer będzie moim 22 numerkiem. Co do gier to instaluje tylko gry chwalone przez graczy
na forach. Co innego z bonusami, a szczególnie Na Luzie, które rozpakowuję niemal co miesiąc
:P


Ja też zawsze rozpakowywuję bonusy, oglądam trailery (ew. jeśli są to relacje). Płyta to po prostu miły dodatek do tekstów. Muszę się pośpieszyć z przechodzeniem Gothica II. Bo przecież nie zainstalowałem jeszcze nawet Morka, a tu kolejna fajna gierka się szykuje (EE) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 15:41, lukase napisał:

a wy kupujecie CDA za kase ktora dostaniecie od rodzicow czy za swoje kupujecie?

chyba większość niepełnoletnich kupują CDA za kase od bliskich np. rodziców,dziadków,itd.
(w końcu nie mają pracy i powinni się uczyć)

Dnia 06.07.2007 o 15:41, lukase napisał:

mi nie chodzi o kieszonkowe tylko ze rodzice ci daja spexcjalnie na CDA kase czy musicie ze
swojej kasy kupowac?

ja NIGDY nie miałem kieszonkowego!
i nie dawali mi kasy specjalnie na konkretną moją zabawkę np. Czasopismo,
po prostu jak potrzebowałem to dawali najczęściej bez pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 16:03, lukase napisał:

kurde a mi nie daja na czasopismo i mnie nie stac chlip :(

Ja niestety kieszonkowego nie dostaję (mam 16 lat), ale nie odczuwam tego. Po prostu idę do starszej, czy starszego i mówię" "Daj no 15 zeta na czasopismo". I tyle :P Nawet się już nie pytają na jakie, bo kupuję tylko CD-Action ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się