kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Nowe CDA jest naprawdę fajne , a pomysł dodania kompendium wiedzy o Wiedźminie , było b. dobrym pomysłem. Ja osobiście nie za bardzo lubię twórczość A. Sapkowskiego , a dodane do CDA opowiadanie bardzo mi się spodobało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam nadzieje, że ten wątek pod wpływem tej jednej pełnej wersji nie zmieni się w spam : "Nie dziaua m1o gothic pomuszcie" , bo od tego są odpowiednie tematy.

Co do nowego numeru (nie ma to jak 100lica, nawet o 21:30 mogę CDA dostać ;> ) to wygląda na ciekawy. Szkoda, że zasypali nas Wiedźminem, tak jak CDP ale w sumie dobrze, że i tak dodatków jest sporo.

Akurat G2 mam z PK, jednak z Nocy Kruka się ucieszyłem bardzo, bo zamierzałem /w niedalekiej przyszłości.../ zakupić go.

BTW Widzieliście tego śmiesznego buga? Zamiast obrazka Prince of Qin w Cover DVD jest obrazek z Disciples ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem najnowszy numer CDA; od razu rzuciła się w oczy Wiedźmińskie opakowanie dodające smaczku, w środku niezłe kompendium (całkiem przyjemnie się czyta); no i plakat (już wisi dumnie na ścianie); dało sie wyczuć grubsze o 32 strony wydanie (całkiem nieźle trzyma się w rękach ;]); na stronie 21-23 niezła reklama wiedźmina; dalej dobre artykuły, dużo śmiechu w NL, może ciut słabsze AR; no i oczywiście przydatne Back to School; co do pełniaków to jedynie dodatek do Gothica II mnie interesuje; podsumowując kolejny udany numer, oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 21:57, Tomek1120 napisał:

(..)


To wtedy gra zacinała się Tobie na full i nawet nie przyszło Ci do głowy obniżenie ustawień graficznych? :/

P.S - przeczytał ktoś już opowiadanie Sapkowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 23:24, Buhahahahaha napisał:

Jak zrobić, żeby powpisywać do planu lekcji klary 2007 swój plan lekcji?


Hmmm... A wiesz co to jest długopis?

[skrócona instrukcja tworzenia własnego planu lekcji Klara 2007]
1. Otwierasz plik z planem.
2. Drukujesz go (do tego celu potrzebujesz urządzenie peryferyjne współpracujące z komputerem, służące do przenoszenia danego tekstu, obrazu itp. na różne nośniki druku (papier,folia, płótno, płyty CD itp) {drukarkę}
3. Długopisem uzupełniasz wolne pola.
4. Brawo! Od tej pory jesteś szczęśliwym posiadaczem planu lekcji Klara 2007 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem nowego CD-Action ! Już w sklepie zwróciłem na siebie uwagę krzycząć "Ale ciężkie !" Ludzie na mnie look a ja się cieszę bo będzie co czytać ^^. Otwieram na chacie patrzę księga o Wiedźminie ! Jestem happy nowa lektura szkolna :P Szukam dalej ... plakat z Wiedźmina ! Już wisi na ścianie ! Pełniakami się nie cieszę bo Gothica mam każdego prócz 3. Czytam okładce 196 stron ! O kurde nie ide na trening czytam ! :D A na deser gazetka INSIDER od CDPROJEKTu - przeglą gier z oferty CD Projekt :] Nie ma to jak porządny CD-ACTION :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 16:18, 143872 napisał:

Właśnie zakupiłem nowego CD-Action ! Już w sklepie zwróciłem na siebie uwagę krzycząć "Ale
ciężkie !" Ludzie na mnie look a ja się cieszę bo będzie co czytać ^^. Otwieram na chacie patrzę
księga o Wiedźminie ! Jestem happy nowa lektura szkolna :P Szukam dalej ... plakat z Wiedźmina
! Już wisi na ścianie ! Pełniakami się nie cieszę bo Gothica mam każdego prócz 3. Czytam okładce
196 stron ! O kurde nie ide na trening czytam ! :D A na deser gazetka INSIDER od CDPROJEKTu
- przeglą gier z oferty CD Projekt :] Nie ma to jak porządny CD-ACTION :]

Ja zaskoczony po otwarciu nie byłem :P Wszystko jest wypisane na folii :P A co do pełniaków to ja jednak się cieszę. Bo miałem do tej pory Gothic i Gothic II. Nie miałem dodatku Noc Kruka. A GTI Racing to gra na silniku Xpand Rally więc też mi się pewnie spodoba.
PS. Też się cieszę że Insider po wakacyjnej przerwie wrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 22:38, Kazmierczak-M napisał:

Nowe CDA jest naprawdę fajne , a pomysł dodania kompendium wiedzy o Wiedźminie , było b. dobrym
pomysłem. Ja osobiście nie za bardzo lubię twórczość A. Sapkowskiego , a dodane do CDA opowiadanie
bardzo mi się spodobało ...



bez urazy... wiesz jaki morał wynika z tego co napisałeś? :> Że najzwyczajniej w świecie nie znasz twórczości ASa... Polecam więc zainteresowaniem się wszystkimi opowiadaniami o Wiedźminie, a potem nawet całą sagą :) Nie pamiętam, żeby któreś z opowiadań w zbiorach, było słabsze od tego, ba, zdarzają się znacznie lepsze.


Co do samego CDA- klasa, jak zwykle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:57, Tomek1120 napisał:

No to super ja sobie kupuje ten badziew tylko dla gothica a na dodatek nie chce on działać!!!!!!!


Badziew? Zrób leprze pismo, jak takiś mądry.
A poza tym to nie wina pisma, że płyta nie działa.
Mogła być (płyta) źle wytłoczona, i masz błędy. Możesz sprawdzić na innych kompach, zignorować błąd, lub tez wystąpić z reklamacją do CDA.
Gdybyś porządnie czytał to PISMO to wiedział byś, że taka opcja istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobra teraz już wiem o co chodzi. Nie mam 512MB pamięci a bez nich gra się tnie. Rozpocząłem nową grę i już mniej sie tnie na full. Rozpocząłem nową grę i już mniej sie tnie na full. Na szczęście chyba niedługo nowy komp prawdopodobnie z 8800gts i 2gb pamięci

o Boże... Powiedzcie mi, że ten koleś wszystkimi swoimi postami podpuszczał nas :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już grał w tego Prince of Qin? Warto zainstalować?

BTW: Przy opisie właśnie wspomnianego PoQ zamiast obrazka z gry widnieje screen z... Disciples 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 23:24, Buhahahahaha napisał:

Jak zrobić, żeby powpisywać do planu lekcji klary 2007 swój plan lekcji?

Kupujesz orginalnego pełnego Adobe Acrobat cośtam :P (lub dostajesz ze skaneram :) )
i piszesz do woli, po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 18:08, xDeuSx napisał:

Ponawiam pytanie w nieco zmienionej wersji, czy warto zainsatlować Prince of Qin lub GTI Racing?
Doradźcie :P .

Warto , pod warunkiem że zamierzasz w nie grać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 18:08, xDeuSx napisał:

Ponawiam pytanie w nieco zmienionej wersji, czy warto zainsatlować Prince of Qin lub GTI Racing?
Doradźcie :P .


Jeśli lubisz wyścigi - instaluj GTI, nie powinieneś żałować

Co do Prince of Qin... Jeśli lubisz stare hack ''n'' slashe w stylu Diablo to też instaluj. Będziesz się nieźle bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 18:09, Naymar napisał:

Jeśli lubisz wyścigi - instaluj GTI, nie powinieneś żałować

Hmm, jeśli to tylko wyścigi to raczej podziękuję. Mam TDU i nie będę sie rozdrabniać.

Dnia 06.09.2007 o 18:09, Naymar napisał:

Co do Prince of Qin... Jeśli lubisz stare hack ''n'' slashe w stylu Diablo to też instaluj.
Będziesz się nieźle bawić :)

A tu jest ciekawiej :) . Diablo to jedna z moich ulubionych gier więc zainstaluję z przyjemnością ;] .

BTW: Mam pytanie, która z tych dwóch gier jest lepsza i godna uwagi: Seal Of Evil czy Prince of Qin?? Obie są bardzo podobne więc pytam Was co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 16:38, zawcia napisał:

bez urazy... wiesz jaki morał wynika z tego co napisałeś? :> Że najzwyczajniej w świecie
nie znasz twórczości ASa... Polecam więc zainteresowaniem się wszystkimi opowiadaniami o Wiedźminie,
a potem nawet całą sagą :) Nie pamiętam, żeby któreś z opowiadań w zbiorach, było słabsze od
tego, ba, zdarzają się znacznie lepsze.


To możliwe że nie znam jego twórczości , bo kiedyś jakimś tam opowiadaniem się zraziłem (nie podobał mi się styl , język ) , ale teraz chyba nadrobię braki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się