kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 16:23, PRINCE JANEK napisał:

Ja tam jestem jedynakiem i jednak plusy jakieś są. A tak w ogóle to nic strasznego na tym plakacie
nie ma :P


Nie ma to jak bycie jedynakiem. Rodzeństwo ma życie do niczego!
Żartuję. Czasem dobrze jest mieć z kim pograć np. w fife na jaednym kompie czy w jakąś bijatyke ale druga sprawa to różnica wiekowa. Nie chciałbym mieć teraz brata który by miał 5 lat i dzieliłby pokój.

Ale tak w ogóle to ten plakat wcale nie był taki zły. Co? Krew. Przecież normalna rzecz, że się utniesz to ci troche poleci :) Ale sam sie bałem Max Payna jak miałem 6lat i w niego grałem wieczorem. (moja pierwsza gra) wtedy to godzina przed ekranem to było hoho a teraz... eh sentyment:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:08, lancuch napisał:

widzieliscie ta fajna reklame cda w tv? moim zdaniem calkiem fajna i tresciwa i jakos ni tak
denna jak inne

co do reklam to mi sie najbardziej podobala ta wiedzmina w CDA
Dla jednych kusząca propozycja... Dla innych po prostu praca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:34, Dominik000 napisał:

Do CDA dodali książeczkę, co w niej jest?

opowiadanie wiedzminowskie, kompedium wiedzy o wiedzminie (o grze i o film,ksiazka itd.) quiz i na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 19:10, AdiN2 napisał:

Ktoś tu pisał o jakimś planie lekcji z klarą do wydrukowania . Gdzie go znajdę ? ^^

on był jak mi sie wydaje w starszym numerze, chyba ostatnim jubileuszowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:41, przemcio256 napisał:

> Do CDA dodali książeczkę, co w niej jest?
opowiadanie wiedzminowskie, kompedium wiedzy o wiedzminie (o grze i o film,ksiazka itd.) quiz
i na luzie

Jaki quiz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 19:25, Dominik000 napisał:

> > Do CDA dodali książeczkę, co w niej jest?
> opowiadanie wiedzminowskie, kompedium wiedzy o wiedzminie (o grze i o film,ksiazka itd.)
quiz
> i na luzie
Jaki quiz??

z wiedzy o wiedzminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 19:36, FerraEnzo napisał:

A mi brakuje czasu na skonczenie tego nr.Wzialbym sie za opowiadanie ale tu czeka Wesele i
Chlopi:)


Hehe, tak samo ja mam w tym miesiącu. Zwykle w dwa dni było po CDA, a tu już minęły 4, a ja nawet na GAMEWALKERZE nie jestem. Trzeba czytać "Dywizjon 303" (na szczęście krótka to książka), jak tylko skończę biorę się za CDA. Wolę nie wiedzieć, jakie głupoty wyjdą, jeśli będę musiał napisać streszczenie książki... Jak się zmiesza "Dywizjon 303" z CDA :D. Książeczkę o Wiedźminie za to przeczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie spieszę. Najbardziej lubię czytać pod koniec miesiąca, wtedy to jest prawdziwa przyjemność (dla mnie). Normalnie czytam to, co mnie najbardziej interesuje, pod koniec miecha resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja bardzo podobnie. Gdy tylko kupię, czytam te recenzje i zapowiedzi, na które dawno czekałem, czasem NL, GW i AR, a reszte zostawiam na następne tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 21:44, Kryhuu napisał:

Ja bardzo podobnie. Gdy tylko kupię, czytam te recenzje i zapowiedzi, na które dawno czekałem,
czasem NL, GW i AR, a reszte zostawiam na następne tygodnie.


Mnie trochę zawiódł nowy MoH, ale i tak na niego nie czekałem. I smuci mnie to, że w recenzjach jest tak dużo kaszanek, co dostały po 4. :/ Te CDA tylko świeci zapowiedziami i dodatkami, niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 08:37, lewak napisał:

> Ja bardzo podobnie. Gdy tylko kupię, czytam te recenzje i zapowiedzi, na które dawno czekałem,

> czasem NL, GW i AR, a reszte zostawiam na następne tygodnie.

Mnie trochę zawiódł nowy MoH, ale i tak na niego nie czekałem. I smuci mnie to, że w recenzjach
jest tak dużo kaszanek, co dostały po 4. :/ Te CDA tylko świeci zapowiedziami i dodatkami,
niczym innym.


To nie zależy od CD Action jakie są recenzowane gry, tylko od dystrybutorów / producentów jakie wyślą do redakcji :) Mi tam ten numerek pasuje, choć rzeczywiście nieco słabe gierki w recenzjach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 08:41, master matrox napisał:

To nie zależy od CD Action jakie są recenzowane gry, tylko od dystrybutorów / producentów jakie
wyślą do redakcji :) Mi tam ten numerek pasuje, choć rzeczywiście nieco słabe gierki w recenzjach
:P


Wiem, wiem, ale aż nie chce się czytać o tch kaszanach... Mogliby zrobić listę najgorszych gier miesiąca, i do nich krótki opis i ocena. To byłoby właściwe. A nie dość, że tyle czwórkowych gier, to jeszcze aż 2 kaszanki (i zmarnowane 2 strony)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 08:45, lewak napisał:

> (...)


Ja tam lubię kaszanki, zawsze można się nieźle pośmiać przy czytaniu recenzji i potem pomyśleć sobie, jakie to gry dodawane do CDA są wspaniałe, a my zawsze narzekamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

W pełniakach w tym roku były perełki (albo wielkie perły): Morrowind i Gothic II z dodatkiem. We wstępniakach piszą, że będą jeszcze lepsze w tym roku. Nie wiem jakie, ale jak zacznę rozmyślać, to nie moge skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się