kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2008 o 22:22, Forgotten napisał:

Tak sobie grałem w BioShock i...

Smugg coś o tym mówił :P
Nie daruje Ci !! :P

A pełniaki genialne :)
Dawno IMO nie było tak dobrych!
A środek pisemka jak zwykle tłuściutki i wypasiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, będzie co czytać w ten pierwszy miesiąc wakacji. Wprawdzie recenzji nie jest za dużo, to lipcowy numer CDA nadrabia całą resztą artykułów. Dla mnie najciekawszy jest oczywiście Temat numeru - Diablo III. Poza tym beta testy Fallout''a 3, recenzja Alone in the Dark oraz masa zapowiedzi. Bardzo zaskoczyło mnie pojawienie się Niesamowitego Hulk''a w Kaszance... Ta gra nie zapowiadała się aż tak tragicznie.
PS: Ciekawe czy tym razem dodadzą krem do golenia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milion razy ten screen się przewinął i to nie tylko w tym temacie. Nawet sam Smuggler nie może na niego już patrzec (w swoim czasie wysłano mu pełno tych screenów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 22:22, Forgotten napisał:

(: nie mogę się doczekać zapowiedzi Resident Evil 5 i recki Warhammera(ciekawe jak wyszedł).
Szkoda tylko, że cd-action wychodzi już 8 lipca. Przeczytam całe przed wyjazdem, a chciałem
mieć oprócz dwóch książek czasopismo na plaże.
Tak sobie grałem w BioShock i...



Współczuje ci chłopie..Wania już pewnie gotuje się ze złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jak fajnie - Stubbs jako pełniak. Kiedyś chciałem kupić tę grę, jednak zawsze mii było jakoś szkoda pieniędzy. Jako iż CDA kupuję nałogowo to w końcu będę miał okazję zagrać :)
Również jestem ciekaw co tam dowiedzieli się redaktorzy o Residencie i najnowszym Łotrze. Jednak i tak największym smaczkiem jest Call of Duty 5 (Diablo ssie). Interesuje mnie również ocena Draculi Origins. Lubię przygodówki point & click, więc na tę grę mam niezłą chrapkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... niespodziewanie dobry numer CDA o ile recka Alone in the dark to był prawie pewniak na ten miesiąc o tyle teksty o D3 i F3 (xD) to naprawdę zaskakujące sprawy co do covera to raczej nie skorzystam... co najwyżej demko DMC4 :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 01:48, Skywalker560 napisał:

Akurat kolejny tekst o F3 Gem zapowiadał w poprzednim, więc nie ma tu zaskoczenia.


Ale odrazu Beta-Test!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki jak zwykle świetne. Zawsze chciałem zagrać w Stubbs the zombie, no i mam okazję :)

Co się stało z działem MMO?

[EDIT]
BTW ci antyfani to straszne sieroty, nawet strony nie potrafią zrobić i muszą się PHP-Fusion ratować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 11:12, Spector 109948 napisał:

Form z tego co widzę jest chyba zamknięte...


Czyli Smugglerowi udało się,ale dlaczego musiałeś im pokazać swoją twarz Smugg?!Przez ciebie oni już nigdy nie obudzą się z śpiączki.Dziś prawdziwych antyfanów już nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 11:00, Pershing92 napisał:

[EDIT]
BTW ci antyfani to straszne sieroty, nawet strony nie potrafią zrobić i muszą się PHP-Fusion
ratować :D


LOL, to samo mogę powiedzieć o tobie, bo też nie napiszesz własnego systemu operacyjnego lub chociaż programu, tylko musisz się gotowym ratować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... pełniaki? Według mnie nic ciekawego. Recenzje i ogólnie teksty już z samego początku wyglądają "niefajnie". Kolejny numer CD- Action który sobie podaruje. Coraz częsciej mi się to zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się