kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Mac Cry
Ja pierdacze, co to jest, rok ze strategiami?? Ludzie, czy ja muszę płacic za gry, które nie chcę? Dlaczego wyboru nie mam?!

Płacisz za pismo... Gry są tylko dodatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 12:11, Skywalker560 napisał:

TO jest dopiero strategia. Sudden Strike''i to były RTSy :P. A gry są integralną częścią
czasopisma, więc za nie płaci :P.

No w sumie tak, ale Powinno się je traktować jako dodatek... Bo to że ludzie kupują pismo dla gier to dla niektórych normalne, a dla mnie aż smutne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami kupuję też dla gier. Bo czemu nie, jeśli zawartość pisma jest kiepska, a pełniaki świetne?

Swoją drogą, ja nie będę narzekał na ilość RTSów i strategii w tym roku. Chociaż bardziej zadowolony byłbym kiedyś... Ech, pamiętam te czasy, jak się pykało w Eastern Fronta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 12:28, Robak 007 napisał:

A można wiedzieć, kiedy będzie ostatni przeciek do nowego CDA?


Jutro. Nie możesz sam zdobyć tych informacji szukając na własną rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 12:23, Skywalker560 napisał:

Ja czasami kupuję też dla gier. Bo czemu nie, jeśli zawartość pisma jest kiepska, a pełniaki
świetne?

Swoją drogą, ja nie będę narzekał na ilość RTSów i strategii w tym roku. Chociaż bardziej
zadowolony byłbym kiedyś... Ech, pamiętam te czasy, jak się pykało w Eastern Fronta...


Jeśli zawartość CDA jest kiepska to znaczy, że wyszły kiepskie gry czyli w innych gazetkach będzie to samo :P. A nieważne jaka jest zawartość, bo redaktorzy potrafią umilić czas niezłą lekturą. Ale szczerze mówiąc to sam czasami kupuję również dla zawartości coverka, bo ukazują się świetne gry ostatnio typu Fable, Loki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe Auta 2 - Nie przepadam za ścigałkami.
NARC - Spróbuję. Chociaż zbiera średnie recenzje.
Imperial Glory - Smugglerze, obiecałeś, że nie będzie strategii...

Czekam na 4 tytuł. Kupię tak czy tak, ale jak na ten moment to jestem zawiedziony pełniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie tylko o recenzjach mówię, ale o reszcie artykułów ;). Chociaż zawsze czytam z przyjemnością, a teksty EGM-a po prostu uwielbiam. I niestety miałem ostatnio sporą przerwę w kupowaniu CDA, kilka miesięcy ;/. Mam nadzieję, że mój brat cioteczny ma ostatnie trzy lub cztery numery :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 12:46, sevrond napisał:

w innych gazetach Mafia czy Morrowind a tutaj Małe Auta - wszystkie gazety na święta
trzymają równy poziom

Na święta to w cd-a była XIII i spelforce 2 a ten numer jest poświętny czyli już na przyszły rok. A no i nie ma jeszcze ostatniego tytułu tgo naj przez wielkie N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 12:46, sevrond napisał:

w innych gazetach Mafia czy Morrowind a tutaj Małe Auta - wszystkie gazety na święta
trzymają równy poziom

Wydanie świąteczne to było to z początku grudnia. Wtedy dali Spellforce2:Czas Mrocznych Wojen, XIII i Mafie Tycoon ;]
EDIT:
spóźniłem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ludzie chcą strategii / rtsów a ich nie ma na coverze to jest płacz, jak są to też źle bo za dużo ;p. I weź tu każdemu dogódź ;-D. Poza tym to Imperial Glory będzie w wersji PL czy nie ? Bo z tego co pamiętam peelka była krótko mówiąc żenująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opamietajcie sie. Kupujecie CDA dla pelniakow? Przeca to czasopismo O grach a nie dajace gry w pelnej wersji. Gry sa tu tylko dodatkiem i nikt z was nie ma prawa narzekac na zawartosc cover DVD. Bo NIC(absolutnie NIC - radze przeczytac FAQ CDA w tej kwestii) nie doplacacie do tego byscie mieli prawo dostac hity w CDA. Nie tylko ale WOGOLE nie doplacacie do Cover DVD. On jest GRATIS. Wiec radze sie uzbroic w cierpliwosc i poczekac na jutrzejszy przeciek. I nie psioczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się