kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ostatni numer z prenumeraty. Pełniaki kompletnie mnie nie rajcują - Gwiezdne Wilki to dla mnie klapa, Just Cause posiadam, może kiedyś w wakacje ruszę Runes of Magic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni numer prenumeraty (Na szczęście po ostatnich komplikacjach...) średni, CM 2008 kupiłem za 8zł, (Premierowe..), Just Cause za 15zł (Także premierowe), Gwiezdne Wilki może tkne, a Runes of Magic ? Hmmm... kolejne MMO ? Nah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ghost jeszcze tego oficjalnie nie potwierdził, ale niemal na pewno ostatnim pełniakiem dołączonym do nowego CDA będzie Just Cause. Powiem szczerze, że miałem ją niedawno kupić, kiedy w MM była promocja(bez VATu). Osobiście bardzo lubię sandboxy(wychowałem się na serii GTA) i w grę z przyjemnością zagram(ostatni raz z coveru CDA grałem w DMC 4). Nie wiem jak wy, ale ja jestem zadowolony z pełnych wersji, teraz tylko trzeba czekać do jutro na pełną zapowiedź numeru i skany kilku stron. Jak na razie zapowiada się ciekawie!
BTW. Oceny Just Cause na GoLu:
Redakcja: 9
Gracze: 8,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah! :) Dla mnie świetnie. I tak chciałem się w końcu zaznajomić z Just Cause :). Numer za numerem i ciągle świetne pełne wersje. A te Gwiezdne Wilki to przyznam szczerze, że nigdy w życiu o tym nie słyszałem, ale kumpel coś wspominał, że grafika taka sobie ale gierka może wciągnąć. I dobrze, sam stawiam rozrywkę ponad fajerwerki ;p. Strategia, elementy RPG i kosmos - jest git :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że gierka jest przednia. Co prawda grało się już jakiś czas temu w Just Cause, a i nawet w drugą odsłonę, ale nie zaszkodzi jeszcze raz jej zainstalować :). Dobrze jest, pozostaje czekać na zapowiedź numeru. Ta najbardziej mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... jak dla mnie pełniaki dobre, ale nie powalające. W sumie i tak interesowałoby mnie tylko Just Cause, ale gdybym naprawdę chciał mieć tę grę, kupiłbym ją już dawno temu ;p. Dla tekstów CDA nie kupię, Internet od tego mam. Ogólnie - podziękuję, jak zwykle :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Just Cause? Jak dla mnie świetnie. Ostatnio zainteresowałem się tym tytułem, cieszę się jednak, że nie zdecydowałem się go kupić. Grałem kiedyś trochę u kuzyna w to, ale niezbyt mi się podobał. Ale dam grze drugą szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 20:34, PJ_MW napisał:

wychowałem się na serii GTA


Też mi przykro ;(

Mi już dawno żaden zestaw pełniaków tak mocno nie pasował. CM2008 - excel? Dziękuję. Kosmiczne strategie również nie są dla mnie. Just Cause z kolei mam od premiery. Jakoś średnio mi przypadło do gustu, ale przez kilka pierwszych godzin nawet fajnie się grało. Może RoM sprawdzę, ale nie mam za bardzo czasu na MMO.

Pozostaje czekać na zapowiedź tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 21:07, MaccCry napisał:


oO, jak będzie Bad Company 2 jako pełniak, to też słabo bo to masz? D..


też powiem słabooo bo bc2 to crap .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 21:54, Jan3d napisał:

>
> oO, jak będzie Bad Company 2 jako pełniak, to też słabo bo to masz? D..
>

też powiem słabooo bo bc2 to crap .......

Koleś obserwuję twoje posty od dłuższego czasu i stwierdzam, że nie masz wyższego poziomu IQ od Joli Rutowicz. A niech mnie! Nie będę jej obrażał! Napisz choć raz coś, co będzie miało ręce i nogi. Nie zaniżaj poziomu forum!

Co do pełniaków: Spróbuję RoM i Just Cause- do tego dodać teksty- w mojej skali CDAction''owy numer dostaje 6+/10... jeżeli teksty będą dobre to 7/10. Od niedawna trafiacie u mnie z pełniakami (blacksite,Hitman, RollerCoster 3 czy World of Goo) więc jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 21:54, Jan3d napisał:

też powiem słabooo bo bc2 to crap .......


Chyba nie o tej grze mówimy, albo w którymś momencie nie potrafisz zrozumieć słowa "crap". :)
----
Ajaj, kolega mnie uprzedził Bithda. Trzy posty w tej samej minucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 22:04, karolekx23x napisał:

No fajna gra nie ma co , jesli sie spodoba 2 trzeba kupić.


No jeśli się spodoba to oprócz dwójki bym musiał kupić Win7 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie w tym miesiacu pelniaki w CDA nie dla mnie. No moze poniewaz lubie strategie to zagram w Gwiezdne Wilki. Just Case kupilem niedawno w PPK i musze powiedziec, ze gra mnie odrzucila. Chocby przez to, ze bohater porusza sie tak jakby polknal kij od szczotki. Numer i tak kupie, bo lubie teksty w CDA, a mam jeszcze prenumerate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się