kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2010 o 23:41, Muradin_07 napisał:

Albo mi teraz wpadło do głowy: F.E.A.R... To by było dobre, ale oceny nie pamiętam... :/

Ja obstawiam właśnie F.E.A.R.-a, Mafię albo RE4. Ewentualnie... SC1 lub Diablo1. ^_^
(od razu zaznaczam, że nie pamiętam ocen tych gier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, że moja płyta z Hitmanem Contracts z CDA została kiedyś komuś pożyczona i do dzisiaj jej nie odzyskałem. No to jednak dobrze, że dadzą go w nowym numerze.
Jeszcze dajcie Gothica II + Noc Kruka bo też mi ktoś nie oddał a nie wiem kto. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Mafii - post Smugglera z forum gier online "Samzabijaka - Mafie to se sam kup. Chyba by nas po*** zeby dac ja jako GLOWNY pelniak."
Resident Evil 4 - 7+
Starcraft miał chyba 8.
F.E.A.R. i Diablo nie pamiętam ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceny SC nie pamiętam, a nie chcę strzelać na ślepo, chociaż po głowie chodzi mi 10 ;] Recka Diablo była pisana, gdy CDA nie wystawiało jeszcze ocen, sequel dostał 10, a LoD 8+ lub 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 01:21, Krzycho napisał:

Co do Mafii - post Smugglera z forum gier online "Samzabijaka - Mafie to se sam kup.
Chyba by nas po*** zeby dac ja jako GLOWNY pelniak."

Aha, to wiele wyjaśnia. Chyba już wiem jaki będzie ten główny pełniak, oto on http://tnij.org/h12m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ale to już jest czysta teoria... GTA III or VC... Ale to prawie na 100% nie przejdzie.

Czy był kiedyś ranking gier które dostały oceny powyżej 9 i znak jakości, bo coś podobnego było chyba... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 07:08, Dark_Sebat napisał:

Aha, to wiele wyjaśnia. Chyba już wiem jaki będzie ten główny pełniak, oto on http://tnij.org/h12m


Ale będę w to pociskać nocami. Noce zarwane, bez gadania! ^^
Toż to lepsze od wszelkich Residentów czy Starcraftów. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\...\ Tylko nie pamiętam czy dostał 9+.

Dostał, sprawdziłem to zanim napisałem tamtego posta ;) Szczegół tylko że niezasłużenie.

Dnia 25.08.2010 o 23:38, Krzycho napisał:

Jak widzę jak na markolfie typują Mass Effecty czy inne jeszcze nie do końca ostygnięte
nowości to... ech sam nie wiem jak to określić.


Dokładnie. Widziałem że się jeszcze Dead Space i Barman: Arkham Asylum tam przewija. A nie oszukujmy się - te gry są na dzień dzisiejszy poza zasięgiem CDA. No chyba żeby redakcja sobie na jakiś czas obniżyła pensje, ale na taką hojność z ich strony to bym już nie liczył.

kris2005a --->

Przecież to jest już widome od wczoraj. Póki co jak dla mnie to mamy tutaj do czynienia z czyszczeniem magazynów w nieco innej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 10:27, kris2005a napisał:

> Final Fantasy VII lub VIII powinni dać, to byłoby ciekawie! :)
Pożyjemy i zobaczymy. Fajnie by było :P


Co prawda na razie wygrywa Hitman, ale wolałbym Resident Evila 4, chociaż ponad wszystko uradowany byłbym z FFVII lub FFVIII;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłaby to jedna z tych gier to pewnie za jakiś niedługi czas musiałaby się znaleźć w tańszej serii, a na to się nie zanosi teraz... :/

No sorry... gra z 60 zł (nie wiem jaka jest teraz cena PK) w czasopiśmie za (nawet jakby podwyższyli cenę) 20 zł, gdzie już jest 3 sztuki Hitmana... No nie wiem nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 10:42, j4c3k_z02 napisał:

Na głównego pełniaka obstawiam naszego rodzimego Wieśka(obym się mylił) i Mass Effect(oby:)).
Nie mogę się doczekać, co wyjdzie..

Mass Effect chyba za dużo zajmuje.
Wiedźmin możliwe, ale niech dają wszystko tylko nie to. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się