kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2011 o 17:27, Killinginno napisał:

> Mam nadzieję że będą tam jakieś patche bo na klawie nie dało się grać
No, na klawiaturze ciężko się w to gra. W cale nie da się robić kombosów.


Da się ;) Racja że na początku jest strasznie trudno, ale trochę praktyki i jak z płatka idzie ;p Jedynie walki które mogą sprawić problem na klawie to z Vergilem i Beowulfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie do DMC jest nie tyle niegrywalny na klawiaturze, ale bardziej traci na funie wypływającym z grania. Pad to pad i nikt tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 18:31, Divii napisał:

Jak dla mnie do DMC jest nie tyle niegrywalny na klawiaturze, ale bardziej traci na funie
wypływającym z grania. Pad to pad i nikt tego nie zmieni.


Mogliby mi jakiegoś RTSa wrzucić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 15:21, Killinginno napisał:

> Blizzard;)
Oni w ogóle mogli głosować na swoją grę?

Żart..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Devil May Cry 3 jako pierwszy pełniak to już dobra pozycja, no i warto pamiętać, że również dobry prognostyk na kolejne pełniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugim pełniakiem w najnowszym CDA będzie Tomb Raider: Anniversary PL. Jak dla mnie całkiem nieźle :). BTW. Ostatnio w CDA była poprzednia część przygód panny Crof, oraz najnowsza odsłona DMC, widać, że managment wykupuje licencje na całe serie :). Pełna zapowiedź numeru jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w tym miesiącu CDA znowu pozamiatało! Oczywiście numer kupuję jak co miesiąc od 2006 roku.
Czekam tylko na oficjalną zapowiedź.

Pytanie do Smugglera:

Dlaczego w CDA nie było recenzji Lost Planet 2? W sklepach ta gra jest już od dawna do kupienia.



Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien na 100%, ale wydaje mi się, że ta gra była już recenzowana w wersji na którąmś z konsol next-gen sporo czasu temu(dobre pół roku), ale podkreślam - głowy za to nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, to w takim razie muszę przewertować CDA z ostatniego roku bo jedynka mi się podobała a zastanawiam się nad dwójką.

Jeszcze dodam, że miałem zamiar kupić Anniversary w PK za 30 zł a tu taki suprajs! Ta edycja jest podobno dużo lepsza od Legendy (którą przeszedłem ze dwa lata temu i fajnie się bawiłem).

OT:
Wiecie, że na wszystkie numery CDA wydałem już łącznie około 800 zł? Zbieram od 2006 roku :)

I ciekawe czy w związku z podwyżką VAT cena CDA mocno zdrożeje? Wiadomo, że podatek podbił ceny za drukowanie numerów, tłoczenie płyt, dostawy itd. Mam nadzieję, że to nie odbije się mocno na nas - czytelnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 14:58, DonSzabla napisał:

Ostatnią pełna wersją jest:

ŁaŁ :), to mi się podoba. Ostatnio z racji powstawania nowej części TR teraz mam chęć na grę w obecne powstałe części. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zazdroszczę Ci ferii. Na szczęście pod koniec Stycznia mam 10-dniowy urlop więc popykam w Anniversary i dokończę w końcu The Saboteur :)
Co do Wtorkowego poranka: o 7 przed pracą będę czekał pod kioskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomb Rider Anniversary mnie jakoś nie podnieca. Najlepszą propozycją jest program do szybkiego czytania. Od lat mi się marzy aby ogarnąć 4 linijki w 2 sekundy. A tak poza tym to chciałbym aby kiedyś dali Dirta 1 w polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 11:47, xD_ominik napisał:

Tomb Rider Anniversary mnie jakoś nie podnieca. Najlepszą propozycją jest program do
szybkiego czytania. Od lat mi się marzy aby ogarnąć 4 linijki w 2 sekundy. A tak poza
tym to chciałbym aby kiedyś dali Dirta 1 w polskiej wersji.

Czterech linijek chyba nie ogarniesz, ale dwie, czemu nie? Widzisz, ja się tego nauczyłem w końcówce pierwszej klasy szkoły podstawowej, moja Mama też szybko czytała, więc to może rodzinne? Tak, jak mi się wydaje, to jedna osoba na trzy od razu potrafi szybko czytać i lubi czytać - tylko nie wiem, czy lubi czytać dlatego, że szybko czyta, czy szybko czyta dlatego, że lubi czytać.
A, moje zatrzeżenie co do tych "czterech linijek" bierze się stąd, że masz wieloletnie przyzwyczajenia, takie przyzwyczajenia trudno wyeliminować. Musiałbyś naprawdę dużo popracować. Jeśli dużo popracujesz i będzie to praca systematyczna, to będziesz czytał jeszcze szybciej. Będziesz łapał cały akapit w sekundę. Tylko takie czytanie, to będzie przy czytaniu kryminałów. Jeśli chodzi o naukę - niestety, już tak lekko nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się