kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Liczy się fakt, że PRZYNAJMNIEJ nie biadolisz na źle wydane punkty :P
No cóż, pełniaki pełniakami, raz dobre raz złe. Kroniki Riddicka, Fable, Two Worlds, Unreal ci coś mówią? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 22:20, Kirabaxior napisał:

Liczy się fakt, że PRZYNAJMNIEJ nie biadolisz na źle wydane punkty :P
No cóż, pełniaki pełniakami, raz dobre raz złe. Kroniki Riddicka, Fable, Two Worlds,
Unreal ci coś mówią? ^^



Każda z tych gier jest nie w moim typie a co za tym idzie w mojej opinii to SYF:)

Lubie albo porządnego FPSA (klinat wojny lub teraźnieszjość, np Max Payne, Far Cry, Delta Force), przyszłościowym strzelankom dziekuje bardzo ale tez dla mnie syf:), na miejscu byłaby także jakaś ścigałka w stylu kosztującego 10zł Colina 2005 (to akurat juz mam) czy też jakaś Toca, coś w stylu El Matador, Jast Cause lub też jakaś porządna przygodówka bądź kultowa platformówka w stylu Kapitan Pazur.

RPGI i tym podobne są dla mnie syfem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę, że graczem komputerowym jestem już (?) od 98 roku i nie zwracam uwagi na takie SZCZEGÓŁY jak grafika. Gdy słyszę te narzekania o kolejnym syfie (choć najprawdopodobniej nikt kto wygłasza takie tezy nie grał w AR, bo jak i gdzie?) to naprawdę przykro mi się robi... Mamy polską premierę kultowej (przynajmniej w niektórych kręgach) gry za 15zł, ale "narzekacze" zawsze się znajdą... A przecież mówili, że ma być Lula, WoW i Diablo! No i Hitman!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 09:17, LESZ3u napisał:

Jak ja się cieszę, że graczem komputerowym jestem już (?) od 98 roku i nie zwracam uwagi
na takie SZCZEGÓŁY jak grafika. Gdy słyszę te narzekania o kolejnym syfie (choć najprawdopodobniej
nikt kto wygłasza takie tezy nie grał w AR, bo jak i gdzie?) to naprawdę przykro mi się
robi... Mamy polską premierę kultowej (przynajmniej w niektórych kręgach) gry za 15zł,
ale "narzekacze" zawsze się znajdą... A przecież mówili, że ma być Lula, WoW i Diablo!
No i Hitman!

Dokładnie. Gra jest, o ile się nie mylę, na podstawie prozy Orsona Scotta Carda. A takie rzeczy nie zdażają się często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 22:24, Citkowsky napisał:

> Liczy się fakt, że PRZYNAJMNIEJ nie biadolisz na źle wydane punkty :P
> No cóż, pełniaki pełniakami, raz dobre raz złe. Kroniki Riddicka, Fable, Two Worlds,

> Unreal ci coś mówią? ^^


Każda z tych gier jest nie w moim typie a co za tym idzie w mojej opinii to SYF:)

Lubie albo porządnego FPSA (klinat wojny lub teraźnieszjość, np Max Payne, Far Cry, Delta
Force), przyszłościowym strzelankom dziekuje bardzo ale tez dla mnie syf:), na miejscu
byłaby także jakaś ścigałka w stylu kosztującego 10zł Colina 2005 (to akurat juz mam)
czy też jakaś Toca, coś w stylu El Matador, Jast Cause lub też jakaś porządna przygodówka
bądź kultowa platformówka w stylu Kapitan Pazur.

RPGI i tym podobne są dla mnie syfem:)

RPGów to i ja nie lubię, ale nie powiem, że Fallout i NWN2 jest syfem - te gry da się lubić, tyle, że ja oczekuję od gier głównie akcji i dobrej fabuły.
A Colin 05 i El Matador to cieniasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja sobie po marudzę na tego ostatniego pełniaka. Średnia ocen w necie 72.80% powodów do zachwytów nie daje, a po przeczytaniu paru recenzji już teraz wiem, że nie jest to gra dla mnie. Jedyna pełna wersja która jest dla mnie interesująca to Supreme Ruler 2020.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 11:32, mikim napisał:

Patrz na datę tamtego posta.

...

Ładna okazja do nabicia posta, co nie?


Bardzo ładna :) Piękna wręcz:) Skoro jest podana zapowiedź numeru i reszta tytułów[recenzowanych itp.] jest naprawde wiarygodna,ale co tam,ponarzekać i po krytykować trzeba no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie jest napisana data pierwszy kwietnia, widać po tekstach i grach, że to żart, a Ty tylko nabiłeś posta, nic więcej. +1, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 11:52, Dark_Sebat napisał:

I ja sobie po marudzę na tego ostatniego pełniaka. Średnia ocen w necie 72.80% powodów
do zachwytów nie daje, a po przeczytaniu paru recenzji już teraz wiem, że nie jest to
gra dla mnie. Jedyna pełna wersja która jest dla mnie interesująca to Supreme Ruler 2020.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie ma to jak odpowiedzieć na posta i nic nie napisać... xD

PS. Żeby spamu nie było, przyłączam się do pytania kolegi wyżej. :)
[Edit] - O i nawet odpowiedź już jest. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 13:41, Wojtas94 napisał:

Wiadomo kiedy zawartość numeru ?


Najprawdopodobniej w dzień premiery pisma około 9 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 20:46, LESZ3u napisał:

Najprawdopodobniej w dzień premiery pisma około 9 rano.


Hehe, to nie było śmieszne. ;P A zapowiedzi jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się