kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2009 o 18:28, Ostrowiak napisał:

Płaci za zamieszczone prace na zasadzie współpracownika.

Ale tylko za te w czasopiśmie czy w Action Magu też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Te wydrukowane są opłacane, napisał to któryś z redaktorów (chyba nawet smg). ActionMagiem zajmują się fani, więc prawdopodobnie tamtejsze felietony są wolontariuszy, ale ręki sobie za to uciąć nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 19:46, NecroVisioneR napisał:

No i CDA doszlo,super,fajny numer a i widze ze jest nowy redaktor[Phenom] cieszy mnie
tez bardzo pochlebns opinia o

Spoiler

RE 5



To on jest nowy? Oo

Najlepszy numer od dawna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po lekturze CDA i mam jedno ogromne ALE... Jak można było nawet nie wspomnieć o możliwości sterowania myszką w recenzji gry RE5. Coś tam niby wspomina Siekiera, ale recenzja to recenzja. A co jak co ale sterowanie w RE5 interesowało mnie najbardziej, bo nawet demka nie ma na PC. Dla mnie jest to niedopuszczalne żeby coś tak istotnego nie znalazło się w recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje szybko brudząca się (i palce) okładka plus niskiej jakości papieru tylna strona. Widać jak już tu ktoś wspomniał, że okładka CDA w tym miesiącu jest sponsorowana i zapewne nie ich autorstwa (chodzi o artwork, napisy itp oczywiście sami dodali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 23:57, Citkowsky napisał:

Mnie denerwuje szybko brudząca się (i palce) -Jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło.Może masz lepkie palce :)

A mnie denerwuje to,że w piśmie które ma 132 strony jest 29 stron z reklamami i jeszcze nikt o tym nie wspomniał.To chyba jakiś swoisty rekord:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 08:47, gostfejskila napisał:

> Mnie denerwuje szybko brudząca się (i palce) -Jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło.Może
masz lepkie palce :)
A mnie denerwuje to,że w piśmie które ma 132 strony jest 29 stron z reklamami i jeszcze
nikt o tym nie wspomniał.To chyba jakiś swoisty rekord:)

przecież z czegoś muszą sie utrzymać za reklamy jest trochę kasy mogą wydać na lepsze pelniaki itp ciesz sie tym ze masz 100 stron o grach i o branzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam inne pytanie gdy bym chciał pograc w Dark sectora przez net to musiał bym wchodzić na jakąś stronę aby dostać klucz czy coś takiego (cda jeszcze nie kupiłem wiec sie pytam) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 09:36, DarkWolf_PL napisał:

ja mam inne pytanie gdy bym chciał pograc w Dark sectora przez net to musiał bym wchodzić
na jakąś stronę aby dostać klucz czy coś takiego (cda jeszcze nie kupiłem wiec sie pytam)
?

Dark Sector nie ma multi przez internet. Jest tylko LAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 23:57, Citkowsky napisał:

Widać jak już tu ktoś wspomniał, że okładka CDA w tym miesiącu jest sponsorowana
i zapewne nie ich autorstwa (chodzi o artwork, napisy itp oczywiście sami dodali).


A w zeszlym miesiacu okladka byla sponsorowana przez producentow gry Batman: Arkham Asylum, a jeszcze wczesniejszym - Street Fighter IV. Zastanow sie naprawde co piszesz i o co oskarzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 10:52, Wojman napisał:

>>>.............


Aha, czyli ten plakat gratisowy który jest identyczny z okładką to też ich autorstwa i tak po prostu dali za free bo za dużo papieru mieli? Też się zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj nowy numer i jest coś, co mnie lekko zdziwiło (żeby nie rzecz - przeraziło). Otóż czyta się je za szybko.
DarkWolf_PL wspomniał o stronach, pominąwszy parę nieinteresujących mnie działów czasopismo przeczytałem, ja wiem, w 2 godziny? Przemilczę ile czytałem stare numery (sprzed 2005 czy 2004 roku), a już nie doliczam ile czytałoby się razem z Action Magiem (który chyba ma się coraz słabiej).

A sama okładka przypomina mi tą z numeru 4/2001 z tym, że tamta była wyjątkowa jak na tamten czas a ta obecna nie wygląda specjalnie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2009 o 09:34, DarkWolf_PL napisał:

przecież z czegoś muszą sie utrzymać za reklamy jest trochę kasy mogą wydać na lepsze
pelniaki itp ciesz sie tym ze masz 100 stron o grach i o branzy

O tak dzięki ci CDA ,że pozwoliliście mi kupić swoje 100 stron o grach i o branży.Normalnie podskakuje z zachwytu i walę głową w sufit.Chodzi o to,że pismo ostatnio się bardzo skurczyło.Jeszcze dwa lata temu CDA miało 190 stron i to prawie co miesiąc.A co mnie obchodzą pełniaki,jak będę miał ochotę na jakąś grę to sobie kupię.Wolałbym mieć pismo z 200 stronami i płytką z jedną grą i demami dzięki którym mógłbym ocenić czy dana gra jest dobra czy jest kupą.I pamiętaj czytać,czytać i jeszcze raz czytać a nie tylko grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 11:48, gostfejskila napisał:


> przecież z czegoś muszą sie utrzymać za reklamy jest trochę kasy mogą wydać na lepsze

> pelniaki itp ciesz sie tym ze masz 100 stron o grach i o branzy
O tak dzięki ci CDA ,że pozwoliliście mi kupić swoje 100 stron o grach i o branży.Normalnie
podskakuje z zachwytu i walę głową w sufit.Chodzi o to,że pismo ostatnio się bardzo skurczyło.Jeszcze
dwa lata temu CDA miało 190 stron i to prawie co miesiąc.A co mnie obchodzą pełniaki,jak
będę miał ochotę na jakąś grę to sobie kupię.Wolałbym mieć pismo z 200 stronami i płytką
z jedną grą i demami dzięki którym mógłbym ocenić czy dana gra jest dobra czy jest kupą.I
pamiętaj czytać,czytać i jeszcze raz czytać a nie tylko grać.

Moze ty bys wolal ale nie wszyscy, zauważ ze ostatnio nasz pecetowy rynek sie kurczy wiec o czym chciał byś czytać jak nie ma o czym pisać i dla tego powstał ten dział z konsolami, po co, nie wiem, chce poczytać o konsolach kujpue psx, większość ludzi kupuje pismo jednak dla tych pelniakow, ja również chciałbym wecej stron ale chcieć to nie znaczy móc, a reklamy nie znikną bo kasiorka porządna z nich leci, a ludzie wiekszego wyboru nie maja co do wyboru czasopisma o grach, click byl lecz znikl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu dorwałem najnowszy numer i właśnie zabieram się za czytanie. :) Pierwsze co rzuciła się w oczy, to przepiękna i bardzo klimatyczna okładka. :D Fajnie, że w CDA w końcu zaczęło stawiać na porządne graficznie okładki, a nie na takie totalne badziewie jak chociażby w numerze 1/2009...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..............

Spójrz na dołączony plakat a wtedy odrazu na myśl ci przyjdzie, że ta okładka to w tym miesiącu nie robota CDA tylko okładka sponosorowana (tak jak plakat) przez twórców odpowiedniej gry z której jest ten artwork:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2009 o 13:44, Citkowsky napisał:

/.../

Przecież nawet nie trzeba patrzeć na plakat, od razu widać, że okładka jest w pełni sponsorowana (zapewne nie pierwszy i nie ostatni raz). ;P Ale nie zmienia to faktu, że moim zdaniem okładka i tak jest piękna i klimatyczna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się