kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Do Smugglera


Pamiętam jak zapewniano nas w czasach kiedy click stał się multi platformowy że z CDA to nie grozi i docelowy punkt to komp. Czy coś się zmieniło? Pytam bo obawaim się żę konsole będą powoli wypychać pieca z CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakiś (spory nawet) czas temu obiecałem sobie nie podejmować z Tobą dyskusji. Ma się swój poziom, mam swój ...jakiś tam... honor i nie czerpię przyjemności z rozmowy z osobą, traktującą 99% swoich rozmówców z góry, wrzucającą wszystkich do jakiś przyjętych a priori klisz, uciekającą się do selektywnego doboru faktu i hipokryzji, oraz - mimo wieku - posługującą się argumentacją na poziomie silącego się na bycie zabawnym nastolatka. Tak samo jak nie oglądam i nie przepadam za Kubą Wojewódzkim.

Ale jako że radosne grono faunów zapewne uzna to za przyznanie się do błędu, odszczekam na kilka chwil swą deklarację. Cóż, trzeba być w życiu elastycznym. Reit, so:

Dnia 19.01.2010 o 23:43, TojaSmuggler napisał:

Powinienem ladnie wstawiac "quote" itd. Co prawda znaczyloby to, ze wtedy odpowiedizalmym na gora 1/3
postow co teraz, albo ze czynilbym to do bialego rana, ale to juz moj problem


Ach ta piękna manipulacja faktami, a''propos. Jakie to typowe...

Kręcisz panoćku niczym Monica Belluci pupcią albo Jagienka masło. O jakim "wstawianiu quote" Ty w ogóle piszesz, for gods sake! Na gramie działa prosta, jeszcze bardziej banalna niż system edycji Wikipedii reguła, w której jakoś niemalże wszyscy się znajdują, tylko nie Ty. Przepraszam, jaki jest próblem w szybkim zaznaczeniu "cytatu cytatu", kliknięciu DEL, dodaniu jednego Enter pod treścią cytowanego posta? Powtarzam się: niemal wszyscy są w stanie to ogarnąć, są w stanie pisać schludnie, nawet mordki (które przecież nie są no-life''ami, a już samo modowanie gramu przydaje im wiele obowiazków), tylko nie nasz szanowny imć Smuggler. No tak, bo ponieważ...

Dnia 19.01.2010 o 23:43, TojaSmuggler napisał:

Pote do pracki, do domu i znow do 12 sobie niechlujnie pomarnuje czas tylko po to, zebyscie mieli odpowiedzi
na swe pytania. No ale przeciez czyni ta samo 99,9% tutejszych forumowiczow, wiec w sumie nie ma o czym
gadac, moge sie tylko wstydzic jak bardzo was nie szanuje.


...jesteś jedynym osobnikiem na tym forum, ba! jedynym facetem w Polsce, który długo pracuje i generalnie nie cieszy się czasem (pomijam już fakt, że częstokroć nie odpowiadasz na pytania, tylko na zarzuty niejednokrotnie nawet nie skierowane ku Tobie: vide choćby teraz). Pozostali userzy to zazwyczaj znudzeni życiem gimnazjaliści, narzekający na zbyt wiele wolnego czasu, którzy mogą sobie pozwolić na dopieszczanie każdego, najmniejszego nawet pościka. Zanotowałem.

(jednak zaiste martyrologia jest jakąś genetycznie zaprogramowaną polską cechą)

Widzisz, tak się składa, że jednak całkiem sporawy odsetek lokalnych użykowników ma swą pracę, czasami bardzo pracochłonną (taki nauczyciel na przykład, jak wiadomo, odbębnia tylko kilka lekcji w szkole a potem ma całe popołudnia na rżnięcie na kompie), niektórzy partnerki, rodziny, inni są wybitnie zajętymi studentami, a jeszcze inni po prostu mają na głowie masę obowiązków. I tak, owszem, niejeden ignoruje polskie litery, nie jest za pan brat z interpunkcją, nie może sobie pozwolić na szybką edycję posta i korektę kilku baboli. Razi mnie to troszkę, bowiem jestem ociupinę purystą językowym i dla mnie także forma zwracania się do kogoś jest wyrazem szacunku - albo jego braku. Niemniej zdaję sobie sprawę, że wiele, wiele osób nie traktuje sprawy w ten sposób. Więc sam staram się pisać porządnie jako - również - forma poszanowania dla rozmówcy (nawet jeśli zjada mi to dwa razy więcej czasu niż przeciętnie), a takto wsadzam sobie w buty ów mój purytanizm (będę wyższy) i czerpię (przynajmniej czasami) przyjemność z prowadzonej dyskusji.

I tak nasz mózg podświadome "dośpiewuje" sobie treść słów, zatem mogę sobie wyobrazić że te literki stoją w dobrej kolejności, zaś ogonki są na swych miejscach.

Ale, na wszystkich Bogów Chaosu, ich posty są przynajmniej czytelne! Może czasem ząb zazgrzyta, ale przynajmniej nie dostaję ciężkiej migreny od samego patrzenia na ten formatowy chaos wcielony!

Ergo:

Dnia 19.01.2010 o 23:43, TojaSmuggler napisał:

Zapytam sie wiec was - czy wolisz, zebym TOBIE odpowiedzial niechlujnie ale odpowiedzial, a tekst da sie przy
pewnym natezeniu dobrej woli przeczytac i zrozumiec, czy tez zebym wstawiajac quoty, boldy, italiki itd.
odpowiedzial TEMU OBOK, a ciebie olal, bo juz nie starczy czasu i sil.


odpowiadam: tak. Jeśli mam czytać takie coś, wolę już obyć się bez łaskawie mi udzielonej odpowiedzi. Obędzie się, naprawdę. Przeżyję jakoś bez. Ciężko, z trudem mi to przyjdzie, kilka łez uronię, serce w piersiach zakłuje, ale tak: jakoś poradzę sobie bez Twej odpowiedzi.

P.S. Skoro wypomniałem we wstępie hipokryzji, sam z siebie od razu podrzucasz mi bezbłędny przykład: dostawszy w swe ręce listel upaćkany ortografami, literówkami etc., z nieskrywaną radością wręcz niszczysz jego autora - przynajmniej jeśli jest ci to potrzebne do stworzenia "miażdżącej" riposty. Ale gdy sam piszesz i się wykłócasz z innymi... o! Nagle jakoś już tak nie poswięcasz tyle uwagi przykładnej polszczyźnie! No proszę proszę (przy czym, przyznaję się od razu, że piszę to z perspektywy, gdy ostatni AR jaki oglądałem był z X 2008 roku; być może od tego czasu owa tendencja uległa zmianie).

P.S.2. Jakość Twych odpowiedzi nieodparcie mnie skusiła, bym - tytułem podsumowania - zacytował tutaj "youtubową klasykę". Ze skeczu Storm, by Tim Minchin:

"Keeps firing off cliches with startling precision,
Like a sniper using bollocks for ammunition."

Cheers

EDIT: Zmiana zaimków osobowych na dużą literę; choć nie czuję się zobligowany Twym zachowaniem do szacunku, pewna różnica wieku jednak mnie do tego zachęca; jak widzisz, jednak niektórym jeszcze zdarza się myśleć w ten sposób. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 01:32, Dexter_McAaron napisał:

W sumie jakiś (spory nawet) czas temu obiecałem sobie nie podejmować z Tobą dyskusji.
Ma się swój poziom, mam swój ...jakiś tam... honor i nie czerpię przyjemności z rozmowy
z osobą, traktującą 99% swoich rozmówców z góry, wrzucającą wszystkich do jakiś przyjętych
a priori klisz, uciekającą się do selektywnego doboru faktu i hipokryzji, oraz - mimo
wieku - posługującą się argumentacją na poziomie silącego się na bycie zabawnym nastolatka.
Tak samo jak nie oglądam i nie przepadam za Kubą Wojewódzkim.



<<<<Zaprawde, nikomu dyskusji ze mna sila nie narzucam. Wstep pt. "jestem ponad disci-polo ale teraz jednak sobie potancze przy tej muzyczce" brzmi dla mnie smiesznie. Szczegolnie gdy ktos sam zadzierajac nos tak wysoko, ze rysuje nim sufit, zarzuca mnie mnostwo dziwnych rzeczy. PS. 99% a moze 98%? Jakies badania, czy po prostu ladnie brzmiaca cyferka ale z d...uszy wzieta?

Dnia 20.01.2010 o 01:32, Dexter_McAaron napisał:

Ale jako że radosne grono faunów zapewne uzna to za przyznanie się do błędu, odszczekam
na kilka chwil swą deklarację. Cóż, trzeba być w życiu elastycznym. Reit, so:

> Powinienem ladnie wstawiac "quote" itd. Co prawda znaczyloby to, ze wtedy odpowiedizalmym
na gora 1/3
> postow co teraz, albo ze czynilbym to do bialego rana, ale to juz moj problem

Ach ta piękna manipulacja faktami, a''propos. Jakie to typowe...



>>>>>>Prosze pokazac gdzie zmanipulowalem fakty. Forum CDA, GOL, Markolf i wy. No fakt. Sklamalem. To CZTERY fora. Moja wina.

Dnia 20.01.2010 o 01:32, Dexter_McAaron napisał:


Kręcisz panoćku niczym Monica Belluci pupcią albo Jagienka masło. O jakim "wstawianiu
quote" Ty w ogóle piszesz, for gods sake! Na gramie działa prosta, jeszcze bardziej banalna
niż system edycji Wikipedii reguła, w której jakoś niemalże wszyscy się znajdują, tylko
nie Ty.


>>>To mi ja objasnij, bo przyznaje, ze jakos nigdy sie specjalne tu nie wgryazalem. Co forum to inne zasady cytowania i naprawde moze sie wszystko popier... pomieszac.


Przepraszam, jaki jest próblem w szybkim zaznaczeniu "cytatu cytatu", kliknięciu

Dnia 20.01.2010 o 01:32, Dexter_McAaron napisał:

DEL, dodaniu jednego Enter pod treścią cytowanego posta?


>>>Zapewne zaden, zobacze czy mnie to nie przerasta przy jakies okazji, jak sie uspokoi. :)

Powtarzam się: niemal wszyscy

Dnia 20.01.2010 o 01:32, Dexter_McAaron napisał:

są w stanie to ogarnąć, są w stanie pisać schludnie, nawet mordki (które przecież nie
są no-life''ami, a już samo modowanie gramu przydaje im wiele obowiazków), tylko nie
nasz szanowny imć Smuggler


>>>najwyrazniej jesetm na swoj sposob wyjatkowy. :)


. No tak, bo ponieważ...

Dnia 20.01.2010 o 01:32, Dexter_McAaron napisał:


> Pote do pracki, do domu i znow do 12 sobie niechlujnie pomarnuje czas tylko po to,
zebyscie mieli odpowiedzi
> na swe pytania. No ale przeciez czyni ta samo 99,9% tutejszych forumowiczow, wiec
w sumie nie ma o czym
> gadac, moge sie tylko wstydzic jak bardzo was nie szanuje.

...jesteś jedynym osobnikiem na tym forum, ba! jedynym facetem w Polsce, który długo
pracuje i generalnie nie cieszy się czasem (pomijam już fakt, że częstokroć nie odpowiadasz
na pytania, tylko na zarzuty niejednokrotnie nawet nie skierowane ku Tobie: vide choćby
teraz).


>>>Tak, teraz tez nie odpowiadam.

Pozostali userzy to zazwyczaj znudzeni życiem gimnazjaliści, narzekający na zbyt

Dnia 20.01.2010 o 01:32, Dexter_McAaron napisał:

wiele wolnego czasu, którzy mogą sobie pozwolić na dopieszczanie każdego, najmniejszego
nawet pościka. Zanotowałem.



>>>Jej, jaka ironia. Musze zapamietac i zacytowac przy innej dyskusji, to bedzie nokaut. Dzieki, o mistrzu.

Dnia 20.01.2010 o 01:32, Dexter_McAaron napisał:

Widzisz, tak się składa, że jednak całkiem sporawy odsetek lokalnych użykowników ma swą
pracę, czasami bardzo pracochłonną (taki nauczyciel na przykład, jak wiadomo, odbębnia
tylko kilka lekcji w szkole a potem ma całe popołudnia na rżnięcie na kompie),



>>>I takiego nauczyciela tez zarzucacie masa postow itd.

Dnia 20.01.2010 o 01:32, Dexter_McAaron napisał:


Dnia 20.01.2010 o 01:32, Dexter_McAaron napisał:


> Zapytam sie wiec was - czy wolisz, zebym TOBIE odpowiedzial niechlujnie ale odpowiedzial,
a tekst da sie przy
> pewnym natezeniu dobrej woli przeczytac i zrozumiec, czy tez zebym wstawiajac quoty,
boldy, italiki itd.
> odpowiedzial TEMU OBOK, a ciebie olal, bo juz nie starczy czasu i sil.

odpowiadam: tak. Jeśli mam czytać takie coś, wolę już obyć się bez łaskawie mi udzielonej
odpowiedzi.


>>>>W porzadku, tobie nie bede odpowiadal. Nie moge powiedziec zebym bardzo z tego powodu cierpial. Twoj wybor, szanuje go.


Obędzie się, naprawdę. Przeżyję jakoś bez. Ciężko, z trudem mi to przyjdzie,

Dnia 20.01.2010 o 01:32, Dexter_McAaron napisał:

kilka łez uronię, serce w piersiach zakłuje, ale tak: jakoś poradzę sobie bez Twej odpowiedzi.


>>>As you wish, my master.

Dnia 20.01.2010 o 01:32, Dexter_McAaron napisał:


P.S. Skoro wypomniałem we wstępie hipokryzji, sam z siebie od razu podrzucasz mi bezbłędny
przykład: dostawszy w swe ręce listel upaćkany ortografami, literówkami etc., z nieskrywaną
radością wręcz niszczysz jego autora - przynajmniej jeśli jest ci to potrzebne do stworzenia
"miażdżącej" riposty.


>>>Przyklad jakowys? Zwroce moze tylko subtelna uwage, ze czesto taki list intensywnie poprawiam, gdy widze ze autor ma cos ciekawego do przekazania, tylko ortografia nie jest jego mocna strona. Wy wydzicie potem list o typowej ortografii, bo nie musicie wiedziec jak wygladal pierwotnie. Natomiast jesli ktos pisze np. "piszecie nieprofesionalnie, wougle siem nie znacie na jenzyku polskim" i pisze to SERIO, wtedy i owszem, ortografia jest tymi grabiami, na ktore sam nadepnal i ktorymi mu jeszcze przywale po plecach. I ty to wiesz, tylko nie pasuje ci to w zaden sposob do mojego "portretu" zmajstrowanego w pierwszym akapicie twej wypowiedzi, wiec to przemilczasz. Ale tak poza tym to ja jestem hipokryta itd. LOL.


Ale gdy sam piszesz i się wykłócasz z innymi... o! Nagle jakoś

Dnia 20.01.2010 o 01:32, Dexter_McAaron napisał:

już tak nie poswięcasz tyle uwagi przykładnej polszczyźnie! No proszę proszę (przy czym,
przyznaję się od razu, że piszę to z perspektywy, gdy ostatni AR jaki oglądałem był z
X 2008 roku; być może od tego czasu owa tendencja uległa zmianie).


ROTFL.

Dnia 20.01.2010 o 01:32, Dexter_McAaron napisał:


EDIT: Zmiana zaimków osobowych na dużą literę; choć nie czuję się zobligowany Twym zachowaniem
do szacunku, pewna różnica wieku jednak mnie do tego zachęca; jak widzisz, jednak niektórym
jeszcze zdarza się myśleć w ten sposób. Polecam.


Jak mi ktos mowi, ze pisanie duzych liter w zaimkach to dowod szacunku itd. to ja mu odpowiadam tak samo: szacunek sie ma, albo sie nie ma. Jak sie ma, to nie trzeba tego zaimkami wyrazac. A jak sie nie ma, to i zaimki nie pomoga. Co wiecej, moge piszac zaimki duza litera jednoczesnie wyrazac oczywista pogarde dla rozmowcy, Trywialny przykalad "mam Cie w dupie Ty @#$%". Widzisz tu jakis szacunek?

Poza tym mnie to wisi, mozesz do mnie pisac zaimkami z pierwsza litera dwa razy MNIEJSZA niz typowy font. Ten caly akapit to takie "ę/ą" - patrzcie jakim szlachetny, nawet Smugglerowi napisze "Ty" choc nie musze, ale jam artystokrata, niech prostak widzi dobre maniery. A ja po prostacku ci sie w nos zasmieje tutaj. Bo ja sie nie wstydze jaki jestem, nie ukrywam swoich wad i nie zgrywam sie na lepszego niz jestem w istocie, a ty sie zgrywasz na arbitra eleganterium, szpanujac herbowym pierscieniem z tombaku kupionym na odpuscie w Tomaszowie. Falsz az z tego cieknie, mocium panie.

W kazdym razie z przyjemnoscia bede ci NIE odpowiadal.

Panie, nie pozwol mi bym cie wiecej zatrzymywal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie całe"przemeblowanie" w CDA to taka nieistotna pierdółka.Najważniejszą zmianą jest mała ilość reklam(rzygałem już tymi reklamami)naliczyłem tylko 11 stron i tak trzymać :) A tak swoją drogą to dwie pierwsze strony recenzji Mass Effect to taka kryptoreklama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 09:42, gostfejskila napisał:

Jak dla mnie całe"przemeblowanie" w CDA to taka nieistotna pierdółka.Najważniejszą zmianą
jest mała ilość reklam(rzygałem już tymi reklamami)naliczyłem tylko 11 stron i tak trzymać
:) A tak swoją drogą to dwie pierwsze strony recenzji Mass Effect to taka kryptoreklama
;)



Jezuuuu... Wiecie co mnie doluje? W tym watku tlumaczylem co to jest i czemu sluzy z 10x. A potem wchodzi kolejny koles i przeciez nie bedzie czytal co mowia INNI, czy co tam wczesniej napisalem, tylko dawaj wpada na cos, na co pewnie nikt inny przed nim na pewno nie wpadl... Rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2010 o 10:10, smuggler napisał:

Jezuuuu... Wiecie co mnie doluje? W tym watku tlumaczylem co to jest i czemu sluzy z
10x. A potem wchodzi kolejny koles i przeciez nie bedzie czytal co mowia INNI, czy co
tam wczesniej napisalem, tylko dawaj wpada na cos, na co pewnie nikt inny przed nim na
pewno nie wpadl... Rece opadaja.


Jezzzzzzzzzuuuuuuuuuu... Wiecie co mnie dołuje? Jak wchodzi na forum taki koleś nie potrafiący pisać po polsku i tłumaczy dziesiąty raz czym są te dwie strony recenzji to ręce opadają i uszy więdną.Co mnie to obchodzi,że inni już poruszyli ten wątek i co mnie obchodzą twoje tłumaczenia,dla mnie jest to ukryta reklama i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2010 o 10:44, gostfejskila napisał:


Jezzzzzzzzzuuuuuuuuuu... Wiecie co mnie dołuje? Jak wchodzi na forum taki koleś nie potrafiący
pisać po polsku i tłumaczy dziesiąty raz czym są te dwie strony recenzji to ręce opadają
i uszy więdną.Co mnie to obchodzi,że inni już poruszyli ten wątek i co mnie obchodzą
twoje tłumaczenia,dla mnie jest to ukryta reklama i nic więcej.


Przynajmniej ktos szczerze mowi, ze jest egoista i ma w d... wszystkich poza soba. Doceniam szczerosc i mam nadzieje, ze trafisz na ludzi, ktorzy potraktuja tak samo ciebie, jak ty innych. Poza tym Ziemia jest plaska, i co mnie obchodza wasze tlumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ci te reklamy przeszkadzają? Gdyby mało było reklam, to znaczyłoby, że twórcy nie mają pieniędzy i słabo wypromują także swoją genialną grę. Jak nie ma reklam, to media nie działają. Jak nie ma medii, to taki Smuggler traci pracę. Jak smuggler traci pracę, to wszyscy odchodzą od czytania CDA. Jak wszyscy odejdą od CDA, to CDA upadnie i skończy się legenda. Już wiesz, po co są reklamy? To dzięki nim wlasnie możesz cieszyć się takimi pełniakami jak DMC4, Dark Sector czy premierowy Ninja Blade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu dotarł do mnie nowy Action. Niestety muszę (chcę) poczekać jeszcze kilka dni, żeby mieć co robić podczas jazdy na ferie. Ale strasznie mnie korci, żeby ujrzeć te wszystkie rzeczy, na które narzekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 20.01.2010 o 10:57, smuggler napisał:

Przynajmniej ktos szczerze mowi, ze jest egoista i ma w d... wszystkich poza soba.-Każdy sądzi po sobie.

I widzisz tu wychodzi twoje chamstwo i prostactwo.Nie znasz mnie a na podstawie jednego zdania wyciągasz wnioski.Próbujesz mnie ośmieszyć,oczernić w oczach innych?Jesteś żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2010 o 00:09, qrex napisał:


Pamiętam jak zapewniano nas w czasach kiedy click stał się multi platformowy że z CDA
to nie grozi i docelowy punkt to komp. Czy coś się zmieniło? Pytam bo obawaim się żę
konsole będą powoli wypychać pieca z CDA.


Dołączam się do pytania. Cda zawsze było magazynem poświęconym PC, a teraz wiele stron oddaliście konsolom. Co to ma znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 11:20, gostfejskila napisał:



> Przynajmniej ktos szczerze mowi, ze jest egoista i ma w d... wszystkich poza soba.-Każdy
sądzi po sobie.
I widzisz tu wychodzi twoje chamstwo i prostactwo.Nie znasz mnie a na podstawie jednego
zdania wyciągasz wnioski.Próbujesz mnie ośmieszyć,oczernić w oczach innych?Jesteś żałosny.


Ale to, ze przed chwila robiles DOKLADNIE to samo wzgledem mnie to juz nie chamstwo i prostactwo tylko zapewne "prawda, ktora boli". LOL. Oceniam cie po tym co piszesz i tyle. A tu akurat wyslales czytelny przekaz.

"co mnie to obchodzi,że inni już poruszyli ten wątek i co mnie obchodzą twoje tłumaczenia"

Egoizm w czystej formie - NIC cie nie obchodzi, liczysz sie TY, a do tego TY masz prawo mowienia innym w oczy przykrych rzeczy, ale innym tego w stosunku do ciebie robic nie mozna.

Syndorom "pepka Wszechswiata" dosc powszechny wsrod dzieci w wieku 4-7 lat oraz narcyzow w wieku dowolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 11:25, Orion napisał:


>
> Pamiętam jak zapewniano nas w czasach kiedy click stał się multi platformowy że
z CDA
> to nie grozi i docelowy punkt to komp. Czy coś się zmieniło? Pytam bo obawaim się
żę
> konsole będą powoli wypychać pieca z CDA.

Dołączam się do pytania. Cda zawsze było magazynem poświęconym PC, a teraz wiele stron
oddaliście konsolom. Co to ma znaczyć?


CDA bylo zawsze magazynem DLA GRACZA i O GRACH. Kiedys tylko o PC grach, dzis juz nie tylko. 10 stron dla konsol to 1/12 objetosci stron redakcyjnych. 8%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 11:25, Orion napisał:


>
> Pamiętam jak zapewniano nas w czasach kiedy click stał się multi platformowy że
z CDA
> to nie grozi i docelowy punkt to komp. Czy coś się zmieniło? Pytam bo obawaim się
żę
> konsole będą powoli wypychać pieca z CDA.

Dołączam się do pytania. Cda zawsze było magazynem poświęconym PC, a teraz wiele stron
oddaliście konsolom. Co to ma znaczyć?

Moim zdaniem to dobry pomysł ze strony redakcji, wreszcie CD-Action zainteresuje nie tylko PeCetowców, ale także i konsolowców, co przyniesie redakcji większe zyski a dla nas - lepsze gry. Z resztą rynek gier się zmienia, kiedyś PC rządził, teraz rynek docelowy (przynajmniej dla twórców gier) to konsole. Już i tak zaobserwowałem, że od kilku lat jest dodawane do czasopisma coraz więcej stron o konsolach. Zaczęło się od malutkich rubryk o hitach konsolowych, później coraz więcej artykułów, może kiedyś dojdzie osobny kącik dla konsolowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, nie raz było mówione/pisane, że CD-Action jest to czasopismo DLA GRACZY ,O GRACH. A nie tylko o grach na PC bądź samym PC. Jak już pisałem rynek gier się zmienia, więc i czasopismo się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 11:31, Gromo napisał:

Zgadzam się, nie raz było mówione/pisane, że CD-Action jest to czasopismo DLA GRACZY
,O GRACH. A nie tylko o grach na PC bądź samym PC. Jak już pisałem rynek gier się zmienia,
więc i czasopismo się zmienia.


W sumie racja, pewnie zmieniłbym zdanie gdybym miał konsole. Ale narazie dominuje PC i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 11:36, Orion napisał:

W sumie racja, pewnie zmieniłbym zdanie gdybym miał konsole. Ale na razie dominuje PC
i niech tak zostanie.

Sam nie mam konsoli. Kiedyś mieliśmy commodore, potem Amiga, A teraz 1 PC i 2 laptopy.
Mam też PS 1 z padami pogryzionymi przez psa, nawet nie wiem czy jeszcze konsola działa. A grałem na niej tylko w razie awarii kompa 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, a miałem zamiar przeczytać reckę ME2 jako pierwszą. Dzięki za ostrzeżenie !


Do Smugglera


>Sorki wielkie ale czesc II zasadniczo jest przeznaczona dla tych, co juz I zaliczyli.

Czyli nie ma sensu czytać recenzji gry, bo nie przeszedłem jej poprzedniej części ? Sama fabuła, gry jeszcze nie tworzy.

>Zas spoilerow dotyczacych fabuly II czesci nie znajdziesz - Al sie bardzo staral by zdradzic najmnej jak mogl.

Jeszcze tego by brakowało...

>Jesli ktos sie czepia, ze zdradzamy fabule gry sprzed 2 la to sorry

Wiek gry nie ma tu nic do rzeczy - można było przecież dać ostrzeżenie o spoilerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się