kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2010 o 10:41, Kirabaxior napisał:

Może nie ten temat, ale pytanko do Ninja Blade. By zrobić przewrót, gra każe mi wcisnać
R1+Lewy. W opcjach nie jest napisane co jest R1, a ja sprawdzałem chyba wszystkie klawisze.
Wie ktoś?

R1 to prawy górny klawisz(spust) na padzie

20100119105642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle to się dowiedziałem z opcji. Gram na klawiaturze, a klawisze są poustawiane bardzo dobrze - tylko nie wiem czym jest te RT na klawiaturze(podkreślam), bo zamiast np. Spacja+CTRL pisze RT+L wlaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 10:56, Sebo7 napisał:

No, no, no coraz bardziej zaczynają mi się podobać te pełniaczki w CD-Action, ostatnio
kupiłem z Devil May Cry 4 i teraz, tak trzymać !

Co racja to racja. Pełne wersje są coraz lepsze. Chociaż warto odpalić też inne gry np: So Blonde :D Bardzo przyjemna gra przygodowa.
smuggler
Rozumiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem już najnowszy numer CDA i zmiany które nastąpiły w CDA wg mnie w 70% są zmianami na gorsze. Wszystko jest mocne przebajerowane, że aż czasem nieczytelne. Największym minusem było wywalenie game walkera. Troszke dziwnie się czyta wtedy CDA bo z działu zapowiedzi nagle przeskakujemy do działu recenzji. Też dziwnym pomysłem było przeniesienie scrren shotów od graczy do działu "na luzie". Ogólnie cały uklad pisma przypomina mi gazetkę "Top Secret" który już się nie ukazuje na rynku, a miał właśnie podobny układ działów.
No i szkoda że CDA coraz bardziej staje się pismem pecetowo konsolowym ale to jakoś mogę zrozumieć, po prostu prawa rynku. Ale najważniejsze że teksty dalej trzymają mocny poziom, i to jest najważniejsze.
PS: Wydaje mi się trochę że ocena 10\10 mocna przesadzona jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 12:41, Harrolfo napisał:

A ja bym prosił, żeby przez pierwsze dwa tygodnie po ukazaniu się nowego CD-A wpisy dotyczące
wyglądu brać w

Spoiler

spoiler

, żeby nie psuć wrażenie prenumeratorom


Zawsze szukasz trudniejszych rozwiązań ? W swoim rozwiązaniu tego problemu zakładasz dobrą wolę i współpracę wszystkich użytkowników forum, a dodatkowo zakładasz, że przeczytali ten post. Mało realne. Nie prościej byłoby nie czytać tego wątku od dnia premiery nowego numeru, do momentu otrzymania CDA z prenumeraty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 12:51, Ziggy napisał:

Przejrzałem już najnowszy numer CDA i zmiany które nastąpiły w CDA wg mnie w 70% są zmianami
na gorsze. Wszystko jest mocne przebajerowane, że aż czasem nieczytelne.


>>>Sorry ale zmiany layoutu poszly wlasnie w druga strone, wiec raczej autosugestia zadzialala.


Największym

Dnia 19.01.2010 o 12:51, Ziggy napisał:

minusem było wywalenie game walkera.


>>>Formula dzialu sie wypalila. A GW nie zostal wywalony tylko ROZDZIELONY, gdyz praktycznie wszystkie jego elementy znajdziesz nadal w CDA - od rysnkow Blazeja, poprzez fotki czytelniczek, screenshocki, dopiski do gier. Wyeliminowano tylko "pierdu=pierdu", czyli dopiski na zasadzie "gry nie widzialem ale cos powiem, bo tak".


Troszke dziwnie się czyta wtedy CDA bo z działu

Dnia 19.01.2010 o 12:51, Ziggy napisał:

zapowiedzi nagle przeskakujemy do działu recenzji.


>>>Dwustronicowy "otwieracz" recenzji jest malo dostrzegalny, bo nieczytelny? :D


Też dziwnym pomysłem było przeniesienie

Dnia 19.01.2010 o 12:51, Ziggy napisał:

scrren shotów od graczy do działu "na luzie".


>>>A dlaczego "dziwnym". To wlasnie doskonale miejsce na cos takiego, a i NL na tym skorzysta, bo bedzie bardziej "gierkowy" niz przedtem,


Ogólnie cały uklad pisma przypomina mi

Dnia 19.01.2010 o 12:51, Ziggy napisał:

gazetkę "Top Secret" który już się nie ukazuje na rynku, a miał właśnie podobny układ
działów.


>>>Heh, to ze zaczyna sie od newsow, potem zapowiedzi, recenzje, publicystyka i sprzet, to faktycznie nowosc, wczesniej w CDA tak nie bylo. :P

Dnia 19.01.2010 o 12:51, Ziggy napisał:

No i szkoda że CDA coraz bardziej staje się pismem pecetowo konsolowym ale to jakoś mogę
zrozumieć, po prostu prawa rynku. Ale najważniejsze że teksty dalej trzymają mocny poziom,
i to jest najważniejsze.


>>>No wlasnie.

Dnia 19.01.2010 o 12:51, Ziggy napisał:

PS: Wydaje mi się trochę że ocena 10\10 mocna przesadzona jest.


>>>Powiem ci, ze UWAZALEM dokladnie tak samo. A potem zaczalem grac. Po okolo 8 godzinach przy ME2 juz tak nie uwazalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 10:58, Kirabaxior napisał:

Tyle to się dowiedziałem z opcji. Gram na klawiaturze, a klawisze są poustawiane bardzo
dobrze - tylko nie wiem czym jest te RT na klawiaturze(podkreślam), bo zamiast np. Spacja+CTRL
pisze RT+L wlaśnie.

Sterowanie tej gry jest zrobione pod pada od xboxa.RT+L to przewrót ,w opcjach sterowania klawiatura + mysz nie ma nawet takiego ruchu.W ogóle to sterowanie to jakieś nie dorobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się zmiany zbytnio nie podobają. Lepiej było poprzednio. Co do Ninja Blade to spodziewałem się czegoś więcej, ale da się pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 14:35, Orion napisał:

Mnie też się zmiany zbytnio nie podobają. Lepiej było poprzednio. Co do Ninja Blade to
spodziewałem się czegoś więcej, ale da się pograć.

Ja ci powiem szczerze że nie odczuwam tych zmian. Dlatego jestem neutralny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee, gdzie tu niby te szumnie zapowiadane WIELKIE zmiany? Przyszła prenumerata, otwieram, przeglądam kolejne strony i nic nowego. Powiedziałbym, że to nei zmiany a delikatne, kosmetyczne upiększanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz krew mnie zaleje... W szkole miałem równo dychę, kupiłem sobie żarcia za 3zł+puszka dla koleżanki. Przychodzę do domu i przypominam sobie, że dzisiaj CDA wychodzi. No i kaszana, kasy luzem w domu nie ma, Babcia wyjechała na cały dzień, a wujek pracuje do późna (tak, mieszkam z babcią i z wujkiem) No to zacząłem przeszukiwać cały dom i... znalazłem w 10, 20 i 50 groszówkach całe 8 zł. 8+5= 13 I te nieszczęsne 2 złote, które pożyczyłem koleżance na kole w puszce przesądziło o mojej porażce. Teraz będę musiał czekać do wieczora :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gry roku...

Spoiler

Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy z wytypowania Batman:AA. MW2 tak, należało mu się miejsce w top 5 ale na pierwsze miejsce od razu? Co do najlepszego FPS... Było trzy bardzo dobre RE5 (chociaż nie wiem, czy to już survival horror) Borderlands i właśnie MW2. Podyskutował bym na ten temat ale jest ok.


A zmiany? bardzo fajne, miłe dla oka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... trochę się zdziwiłem że już dziś znalazłem nowy numer z prenumeraty. Spodziewałem się go tak jak zawsze gdzieś za ~tydzień. I to nawet dostałem go w dobrym stanie o dziwo. PP chyba dostała podwyżki albo trafiłem na normalnego listonosza. Niepokoi mnie niestety to co się dzieje z pismem - objętość spada - CDA jest wyraźnie lżejsze i mniejsze objętościowo. :/ Wstępniak składający się z malutkiej rameczki? Eh ... Poza tym, tak całkiem subiektywnie ... CDA zaczyna mi przypominać pod pewnymi względami Playboya, niby to kosztuje swoje, niby jest fajne, cool i tak dalej ale to już nie to samo co kiedyś, nie ma tego "czegoś" co napędzało chęć nabycia i pewnego rodzaju przywiązania do tegoż pisma. Nadal jest to ciekawe ale to nie to samo. Ale to może ja po prostu już za bardzo narzekam? Chociaż kto wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej w szarym tekście zostawić to, na co odpisujemy, a w czarnym to, co odpisujemy.
Tak na przyszłość - dziubek ( > ) przy odpisywaniu zmienia linijkę na szaro, a brak dziubka to zwykły czarny tekst.
Dam przykład :
PRZYKŁAD

Dnia 19.01.2010 o 13:23, smuggler napisał:

na ten tekst odpowiadamy

a to jest nasza odpowiedź

KONIEC PRZYKŁADU.

Jest to o tyle wygodne, że dzięki temu łatwiej się połapać osobie, której starasz się odpisać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko przekartkowałem, bez czytania i... no dobra zabrali niedawno wstępniak i magazyn ale GW? Najczęściej czytany przeze mnie dział. :E A AR wygląda teraz według mnie graficznie jak dział z listami do pospolitej gazetki. Ale dobra, mam nadzieję że zmiany ograniczają się do takiego czegoś, bo jakość tekstów chyba nie spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się