kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2007 o 19:31, awesome napisał:

CrashDay bardzooooo średnia gra, pograłem 10min i wywaliłem. Pozatym w przedostatnim Clicku
dali pełniaka FLATOUT co jest grą 10x lepszą od Crashdaya. Ostatnią grą z cDA w która sobie
pograłem to był THPS4 i SRS. (numery około września). OD tamtego czasu to same lipne gry są.
Sama magia, czary, RGP, RTS i temu podobne dziwactwa.

To Twoja opinia, ja tam tylko nie mam ochoty na TR, a resztę gierek chętnie sobie obejrzę, Tobie się Crashday nie podoba, a mi owszem, więc to kwestia gustów, a jakoś na flatouta ochoty nie miałem więc nie kupiłem Clicka... kwestia upodobań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:40, kordzio1 napisał:

>......


Tak, kwestia upodobań. Tylko czy tak trudno dać raz na jakiś czas jakąś wyścigówkę czy dobrego FPSA ( nie w stylu tribesa bo nie nawidze strzelanek do jakichś potworów z idiotycznych laserowych broni itp) w stylu Far Cry czy coś pokroju Delta Force. Naprawde, raz na 3 numery jakby dali coś innego niż ciągle ta magia, strategie i inne rzeczy. Albo niech zjadą do 2 pełniaków, za to lepszych. I niech nie mówią że przez to mniej ludzi będzie zawodolonych bo tak w istocie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:40, awesome napisał:

No nie wiem. Akurat w tamtym numerze była kupa recek i zapowiedzi gier,których recki i zapowiedzi
pojawiły się 2 tygodnie później w CDA. Więc gdy kupiłem i przeczytałem Clicka mogłem sobie
odpuścić CDA bo tam było prawie to samo, tylko z ponad 2 tygodniowym opóźnieniem. Zaquważ także
że Click kosztuje połowe tego co CDA więc ma prawo być gorszy, a i tak jest na poziomie.


Hmm cena jest korzystna, ale.... niby nie jest to najważniejsze ale jak papier jest lepszy zawsze zostaje te uczucie ''''lepszości'''' ;p . A szczególnie zraziły mnie durne odpowiedzi na listy i podpisy pod screenami. Ale najlepsze było gdy otworzyłem ww. czasopismo, niezaznałem wstępniaka. To standard? czy tylko pomyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:44, Marko Pele napisał:

>.......


Te durne podpisy pod screenami to akurat są też w CDA. Do tego idiotyczny dział GameWalker. ODpowiedzi na listy też w większości wyśmiewcze i poniżające nadawcę listu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:46, awesome napisał:

Te durne podpisy pod screenami to akurat są też w CDA. Do tego idiotyczny dział GameWalker.
ODpowiedzi na listy też w większości wyśmiewcze i poniżające nadawcę listu.

Ja akurat lubię podpisy pod screenami, GameWalker też jest niezły, a Smuggler odpowiada tak, jak nadawca zasługuje czyli durny list - durna odpowiedź. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:46, awesome napisał:

> >.......

Te durne podpisy pod screenami to akurat są też w CDA. Do tego idiotyczny dział GameWalker.
ODpowiedzi na listy też w większości wyśmiewcze i poniżające nadawcę listu.

Jeśli chodzi o listy to nie wiem gdzie ty znalazłeś odp w stylu: ''''Spodobał mi się fragmęt z goleniem dłoni, lol...''''
W CDA tego nie zaznasz, a wyśmiewają tylko te osoby które na to zasłużyły ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi są wyśmiewcze tylko w przypadku ludzi którzy umieją tylko zrobić 15 byków w zdaniu ,,Wasza gazeta jest głupia" i nabluzgać. Na resztę Smugler odpowiada normalnie. Ci prawdziwi antyfani, którzy są już chyba gatunkiem wymierającym, czyli nie ci którzy <definicja na początku> tylko ci którzy piszą z sensem i podają konkretne przykłady, również dostają normalne odpowiedzi (a czemu mają nie dostawać?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 20:21, Madoc napisał:

Odpowiedzi są wyśmiewcze tylko w przypadku ludzi którzy umieją tylko zrobić 15 byków w zdaniu
,,Wasza gazeta jest głupia" i nabluzgać. Na resztę Smugler odpowiada normalnie. Ci prawdziwi
antyfani, którzy są już chyba gatunkiem wymierającym, czyli nie ci którzy <definicja na
początku> tylko ci którzy piszą z sensem i podają konkretne przykłady, również dostają normalne
odpowiedzi (a czemu mają nie dostawać?)


Ja tam, jednak tych antyfanów lubię:) A byliście na stronie antyfanów? Toż to totalna kupa śmiechu jest, że tak to ładnie ująłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 21:49, mroczny mrok napisał:

Ja tam, jednak tych antyfanów lubię:) A byliście na stronie antyfanów? Toż to totalna kupa
śmiechu jest, że tak to ładnie ująłem:)


Daj namiar na tą stronę, chętnie sobie odwiedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 21:52, MastAlol napisał:

> Ja tam, jednak tych antyfanów lubię:) A byliście na stronie antyfanów? Toż to totalna
kupa
> śmiechu jest, że tak to ładnie ująłem:)

Daj namiar na tą stronę, chętnie sobie odwiedzę :)


http://www.antycda.prv.pl/
A proszę bardzo. Miłej zabawy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gierek jakie ostatnio z CDA zainstalowałem to chociażby Ballance. Świetna gierka, polecam i tym, którzy lubią Tony Hawka i tym, których pasjonują proste łamigówki. Świetna gierka, jestem w 9 poziomie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 22:12, mroczny mrok napisał:

http://www.antycda.prv.pl/
A proszę bardzo. Miłej zabawy życzę:)


Akurat forum anty-fanów od tego oficjalnego niewiele się różni. Na obydwu jest garstka ludzi inteligentnych, z którymi można porozmawiać, grupa ludzi inteligentnych, którym wydaje się, że są pępkami świata oraz tłumy ludzi nieinteligentnych, którzy rejestrowali się na forum..no sam nie wiem po co. Różnią sie tylko tym, że jedni "gazetkę" lubią, a drudzy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na oficjalnym forum CDA krótko byłem ale do gustu mi nie przypadło. Jakoś ciężko było się z kimś zakumplować, no oprócz kilku gości w temacie o Wiedźminie których nicków już nie pamiętam. Ale się pochwalę że dostałem tam ostrzeżenie za hurtowe pisanie postów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam ostrzeżenia dają za wszystko, moderatorzy są panami życia i śmierci. I nie omieszkują tego wykorzystywać na każdym kroku. Wszyscy mają FOBIĘ dotyczącą piractwa, za samo napisanie "pirat" można zostać wyrzuconym z forum (nawet, jeśli to było w kontekście "pirat drogowy" albo "Piraci z Karaibów") xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 23:18, Ivo kudlaty napisał:

Ehh ja na FA już jakieś pół roku siedzę i 0 ostrzeżeń ;]
Przynajmniej FA nie przypomina czata...


Mi tam jakoś klimat nie przypadł do gustu - za dużo o grach i za mało na inne tematy ;) A i ostrzeżenia nie rozumiem do dziś, po prostu wyrażałem opnie w wielu tematach, spamowania w tym nie było (no tylko raz, bo głupia sytuacja była, ale z ostrzeżenia wynikało że chodzi o całokształt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne zalety FA w stosunku do gram.pl to:
a) edycja postów!
b) segregacja tematów
To by było na tyle...Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to śmiało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 23:24, qrczak90 napisał:

Jedyne zalety FA w stosunku do gram.pl to:
a) edycja postów!
b) segregacja tematów
To by było na tyle...Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to śmiało :P


Na pewno?
-gram.pl to bardziej czat nż forum...
-nie ma zakładania głupich statsiarskich tematów
-można sobie z smg, czy zCmCkiem pogadać ;]
-bezwzględna modercja...

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 23:27, Ivo kudlaty napisał:

Na pewno?
-gram.pl to bardziej czat nż forum...
-nie ma zakładania głupich statsiarskich tematów
-można sobie z smg, czy zCmCkiem pogadać ;]
-bezwzględna modercja...


A to nie wina forum tylko użytkowników forum ;P Ano na trzeci punkt muszę się zgodzić, ale jakoś z CmC ciekawie mi się nie gadało, w sumie sam nie wiem czemu ;P A jest EGM na FA? Jak tak to zaraz wracam i odgrzebuję moje stare konto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się