kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

witajcie:D:D:D
powiedzcie mi jak się kupuje kompa z konfiguratora bo mam takie plany na przyszłość i chciałbym się dowiedzieć zawczasu. jeśli ktoś wie lub juz tak kupił to proszę o odpowiedź:D

pozdrawiam
JabOL:D (dedykacja dla piciambeera:D:D:D:D:D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 00:01, Jabolowy napisał:

witajcie:D:D:D
powiedzcie mi jak się kupuje kompa z konfiguratora

Dlaczego sam nie sprawdzisz? Taki duży problem?

Normalnie się kupuje. Konfigurator to opcja w której dobierasz sobie odpowiednie części do komputera, strona podaje ci czy pamięć pasuje do płyty głównej itp. Kiedy już wszystko dobierzesz, możesz złożyć w sklepie zamówienie na złożony przez siebie zestaw.
Zajrzyj na www.komputronik.pl Tam mają całkiem niezły konfigurator...ale poza wypróbowaniem konfiguratora daruj sobie, nic w nim nie kupuj, bo to najdroższy sklep w sieci który zawyża ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:09, Piciambeer napisał:

>Ale jak dadzą choćby Supreme Comander to się wścieknę ;P
Nie nie, SC trafi jak już do wąskiego gron odbiorców i oni o tym wiedzą. Nie zaryzykują dając
taką grę (i pewnie za TAKIE pieniądze)


Właśnie to miałem na myśli ;P, tylko ponoć "to coś" ma być za mniej więcej takie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:09, Piciambeer napisał:

>Ale jak dadzą choćby Supreme Comander to się wścieknę ;P
Nie nie, SC trafi jak już do wąskiego gron odbiorców i oni o tym wiedzą. Nie zaryzykują dając
taką grę (i pewnie za TAKIE pieniądze)


Nie zgodzę się. Oczywiście nie dadzą gry za gruby cash, bo nie dostaną licencji no i szkoda tyle kasy, proste. Ale gry dla, jak to określiłeś "wąskiego grona odbiorców" widzimy w CDA, i to bardzo często. Żeby daleko nie szukać - Another World 15th Anniversary Edition - prosukt bardziej przeznaczony dla starych wyjadaczy, młodzi niechętnie spojrzą, ze względu na grafikę na przykład. Drugi przykład, z poprzedniego numeru - Space Empires IV - stratege 4X raczej nie są popularne, a ktoś nowy w tej grze pogubi się przy ndmiarze opcji. Innymi słowy możemy liczyć na fajne gry dla wąskiego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 11:37, tykus napisał:


Nie zgodzę się. Oczywiście nie dadzą gry za gruby cash, bo nie dostaną licencji no i szkoda
tyle kasy, proste. Ale gry dla, jak to określiłeś "wąskiego grona odbiorców" widzimy w CDA,
i to bardzo często. Żeby daleko nie szukać - Another World 15th Anniversary Edition - prosukt
bardziej przeznaczony dla starych wyjadaczy, młodzi niechętnie spojrzą, ze względu na grafikę
na przykład. Drugi przykład, z poprzedniego numeru - Space Empires IV - stratege 4X raczej
nie są popularne, a ktoś nowy w tej grze pogubi się przy ndmiarze opcji. Innymi słowy możemy
liczyć na fajne gry dla wąskiego grona :)


No wiesz,CDA nie jest przeznaczone dla 12 letnich dzieciaków,dla nich to są te Cyber Mychy i inne jak już:P Więc młodzi nie mają co stękać,ze gry sprzed 15 lat:P A co wąskiego grona odbiorców?? No nie wiem,bo nawet jak dadzą jakąs strategie,to dadzą też często jakąś strzelanke,więc nie podoba sie strategia,grasz w strzelanke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Another World JEST co prawda skierowany do wąskiego grona odbiorców. Ale jest to gra,o której prawdopodobnie każda osoba zaciekawiona grami słyszała, i chciała by zobaczyć "jak to dawniej było" i "czym ojcowie się >>jarali<<". A Supreme Commander?? Premiera, strategia bardzo trudna. Na łamach i w różnych statystykach można wyczytać, iż społeczność growa coraz mniej używa mózgu grając [nie chcę tu nikogo obrażać, rzecz jasna]. Licencja SC kosztowałaby (jak już) kilkakrotnie (a przynajmniej kilkadziesiąt procent) więcej niż licencja AW. Tak więc? Skrzynka imejlowa Smugglera zapełniłaby się zgnojeniami, że jakąś grę nie_do_ukończenia dali, a także pochwałami za premierowy hit. Tych pierwszych byłoby jednak zdecydowanie więcej... Gry dla wąskiego grona odbiorców niech dają - ale rozsądnie...

...i tak nic nie zmieni faktu, że będę CDA kupował ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 11:51, Kryszek napisał:

No wiesz,CDA nie jest przeznaczone dla 12 letnich dzieciaków,dla nich to są te Cyber Mychy
i inne jak już:P /.../

Wypraszam sobie. :P Zacząłem kupować CDA jak miałem 9 lat. I gry mi pasowały, nigdy nie narzekałem. Czasem nawet skakałem z radości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 12:48, Bumber napisał:

Wypraszam sobie. :P Zacząłem kupować CDA jak miałem 9 lat. I gry mi pasowały, nigdy nie narzekałem.
Czasem nawet skakałem z radości ;)


Nie no takie coś rozumiem,ale jak jakiś dzieciaczek kupi,i gry mu się nie spodobają,i powie"CDA jest gupie*" to mnie nerwy biorą od razu:P:P

*błąd specjalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 12:51, Kryszek napisał:

Nie no takie coś rozumiem,ale jak jakiś dzieciaczek kupi,i gry mu się nie spodobają,i powie"CDA
jest gupie*" to mnie nerwy biorą od razu:P:P

Nie wymagaj od takiego szczytów rozumowania. ;) Taki "dzieciaczek" jeszcze swoje w życiu pojmie i może będzie kupował CDA nie tylko dla gier (które przecież są cienkie! ;)), ale dla tekstów, dla ich lektury. Ludzie w różnym czasie dorastają... :)

Dnia 02.05.2007 o 12:51, Kryszek napisał:

*błąd specjalnie:P

Akurat ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 12:57, Bumber napisał:

Nie wymagaj od takiego szczytów rozumowania. ;) Taki "dzieciaczek" jeszcze swoje w życiu pojmie
i może będzie kupował CDA nie tylko dla gier (które przecież są cienkie! ;)), ale dla tekstów,
dla ich lektury. Ludzie w różnym czasie dorastają... :)


Chociaż bądźmy szczerzy,czasem taki 9 czy 10 letni dzieciak,mniej zrobi błędów,niż nie jeden antyfan próbujący zniszczyć Smugglera:P A Ty na serio uważasz,ze gry w CDA są cienkie??:P mi zawsze jakas sie podoba przynajmniej 1,ale zawsze jest:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram. Nie mam na razie dobrego kompa, ale karta już w drodze, ale i tak potrafię w CDA znaleźć grę, która mnie zainteresuje... Czasem jedną, czasem dwie, ale w nią gram i kropa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że CDA prezentuje nam dobre a czasami nawet świetne gry. Tylko, rzadko kiedy w jakąś grę ponieważ skoro mnie interesuje to już ją sobie kupiłem. Jednak Hitman 1 i 2, Bad Day LA czy Scrapland to gry na które warto było wydać te 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:13, BzyQacz napisał:

W pełni popieram. Nie mam na razie dobrego kompa, ale karta już w drodze, ale i tak potrafię
w CDA znaleźć grę, która mnie zainteresuje... Czasem jedną, czasem dwie, ale w nią gram i kropa.


Dokładnie =)
Ja z ostatniego numeru grałem tylko w Another Worlda,bo inne by mi cięły,a chciałem zagrać w Outfront.Na szczęście w piątek już nowy komp,to nocka będzie zarwana:)):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 12:57, Bumber napisał:

Nie wymagaj od takiego szczytów rozumowania. ;) Taki "dzieciaczek" jeszcze swoje w życiu pojmie
i może będzie kupował CDA nie tylko dla gier (które przecież są cienkie! ;)), ale dla tekstów,
dla ich lektury. Ludzie w różnym czasie dorastają... :)

Ja kupuję CDA głównie dla gier i dodatków. Mam 19 lat. Czy jestem dzieckiem? Może jeszcze nie dorosłem?
Ja mogę powiedzieć, że gdy ktoś dorośnie, zacznie zauważać wady CDA i przestanie się chwalić, jaki to z niego fan. Może stwierdzi, że CDA nie jest warte tych pieniędzy...

@Kryszek

Dnia 02.05.2007 o 12:57, Bumber napisał:

Chociaż bądźmy szczerzy,czasem taki 9 czy 10 letni dzieciak,mniej zrobi błędów,niż nie jeden antyfan próbujący zniszczyć Smugglera:P

Nawet nie wiesz, ilu antyfanów potrafi sklecić mądrzejsza zdania od twoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 13:31, rob006 napisał:

@Kryszek
> Chociaż bądźmy szczerzy,czasem taki 9 czy 10 letni dzieciak,mniej zrobi błędów,niż nie
jeden antyfan próbujący zniszczyć Smugglera:P
Nawet nie wiesz, ilu antyfanów potrafi sklecić mądrzejsza zdania od twoich.


No zapewne" Smógler jezdeś gópim hój**)*.Nie wiem,ale wydaje mi się,że próbujesz chyba mnie obrazić,równie dobrze mogę powiedzieć,ze piszą mądrzejsze odpowiedzi od twoich...

*te błędy były specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:31, rob006 napisał:

Ja kupuję CDA głównie dla gier i dodatków. Mam 19 lat. Czy jestem dzieckiem? Może jeszcze nie
dorosłem?

Tak, ale czy pomiędzy jedną a drugą instalką gry z covera nie zajrzysz do pisma? Nic a nic nie przeczytasz? Ano właśnie. Gry i inne dodatki mają tylko zachęcić potencjalnego nabywcę do kupna czasopisma. To tylko bonus do głównej zawartości, czyli tekstu.

Dnia 02.05.2007 o 13:31, rob006 napisał:

Ja mogę powiedzieć, że gdy ktoś dorośnie, zacznie zauważać wady CDA i przestanie się chwalić,
jaki to z niego fan. Może stwierdzi, że CDA nie jest warte tych pieniędzy... /.../

A to już inna kwestia. Dla niektórych może nie być tyle warte, są różne opinie. I wcale nie jest to wskaźnik dorosłości, choć poniekąd ma na nią wpływ. Czytelnik różni się od fana tym, że dostrzega wady i wytyka je redaktorom, fan zaś kupuje bez względu na wszystko i chwali pod niebiosa. Choć każdy z nich nabywa pismo z innego powodu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:39, Kryszek napisał:

> Nawet nie wiesz, ilu antyfanów potrafi sklecić mądrzejsza zdania od twoich.
No zapewne" Smógler jezdeś gópim hój**)*.

Typowe myślenie "dziecka AR" ;). Myślisz, że te listy w AR, to wszystko na co stać antyfanów? Po pierwsze, inteligentni antyfani zwykle nie piszą do CDA, bo po co mieliby pisac do pisma, którego nie lubią? Po drugie skąd wiesz, że Smg drukuje wszystkie listy? Może te zawierające porządne argumenty pomija, bo nie będą "śmieszne"?
Poza tym, czy ty nie zauważasz tych "mondrych" listów fanów? Nie widzisz, choćby na tym forum, tych pochlebnych opinii, gdzie 9/10 słów zawiera błąd ortograficzny? Wg mnie średnie IQ fanów i antyfanów jest na tym samym poziomie, o ile nie z korzyścią dla tych dla tych drugich...

Dnia 02.05.2007 o 13:39, Kryszek napisał:

Nie wiem,ale wydaje mi się,że próbujesz chyba mnie
obrazić,równie dobrze mogę powiedzieć,ze piszą mądrzejsze odpowiedzi od twoich...

Może i mądrzejsze odpowiedzi od moich, ale od twoich na pewno. :) Równie dobrze ja mógłbym napisać, że obrażasz antyfanów, porównując ich do 9-latków. Tym bardziej że wielu fanów CDA to właśnie 9-latkowie, którzy również nie potrafią sklecić porządnie zdania.

Dnia 02.05.2007 o 13:39, Kryszek napisał:

*te błędy były specjalnie

Piszesz to, bo myślisz że nikt się nie domyśli? Nie sprowadzaj wszystkich do swojego poziomu...

@Bumber

Dnia 02.05.2007 o 13:39, Kryszek napisał:

Tak, ale czy pomiędzy jedną a drugą instalką gry z covera nie zajrzysz do pisma? Nic a nic nie przeczytasz? Ano właśnie.
Gry i inne dodatki mają tylko zachęcić potencjalnego nabywcę do kupna czasopisma. To tylko bonus do głównej zawartości, czyli tekstu.

Czy gdy dostaniesz za darmo pismo nie zajrzysz do niego? :) Gdyby nie Another World w tym numerze, i Desperados we wcześniejszym, na pewno nie kupiłbym tych numerów. Dla mnie pismo to dodatek do tych gier, a nie odwrotnie. :) 15 zeta za same teksty to dla mnie zdecydowanie za dużo i jeśli nie znajdę tam interesującego mnie dodatku, po prostu nie kupię.

Dnia 02.05.2007 o 13:39, Kryszek napisał:

Czytelnik różni się od fana tym, że dostrzega wady i wytyka je redaktorom, fan zaś kupuje bez względu na wszystko i chwali pod niebiosa.

No właśnie, mamy tu chyba przewagę fanów nad czytelnikami...

Dnia 02.05.2007 o 13:39, Kryszek napisał:

Choć każdy z nich nabywa pismo z innego powodu... :)

Czasami odnoszę wrażenie, że kupują CDA, bo "sa fanami, a fan kupuje każdy numer"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 14:48, rob006 napisał:

Typowe myślenie "dziecka AR" ;). Myślisz, że te listy w AR, to wszystko na co stać antyfanów?
Po pierwsze, inteligentni antyfani zwykle nie piszą do CDA, bo po co mieliby pisac do pisma,
którego nie lubią? Po drugie skąd wiesz, że Smg drukuje wszystkie listy? Może te zawierające
porządne argumenty pomija, bo nie będą "śmieszne"?
Poza tym, czy ty nie zauważasz tych "mondrych" listów fanów? Nie widzisz, choćby na tym forum,
tych pochlebnych opinii, gdzie 9/10 słów zawiera błąd ortograficzny? Wg mnie średnie IQ fanów
i antyfanów jest na tym samym poziomie, o ile nie z korzyścią dla tych dla tych drugich...

Ta,Ci fani,którzy piszą do CDA tez robią błędy,w pełni się zgadzam.

Dnia 02.05.2007 o 14:48, rob006 napisał:

> Nie wiem,ale wydaje mi się,że próbujesz chyba mnie
> obrazić,równie dobrze mogę powiedzieć,ze piszą mądrzejsze odpowiedzi od twoich...
Może i mądrzejsze odpowiedzi od moich, ale od twoich na pewno. :)

Więc podaj mi argumenty,czemu akurat od moich są na pewno mądrzejsze.
>Równie dobrze ja mógłbym

Dnia 02.05.2007 o 14:48, rob006 napisał:

napisać, że obrażasz antyfanów, porównując ich do 9-latków.

Tak,tych antyfanów,którzy tylko potrafią napisać,z 2 błędami na wyraz,że "Smuggler jest ch**em" Do tych antyfanów,którzy piszą normalnie,nie bluzgają,i mają argumenty,czemu CDA jest głupie nic nie mam.
>Tym bardziej że wielu fanów CDA

Dnia 02.05.2007 o 14:48, rob006 napisał:

to właśnie 9-latkowie, którzy również nie potrafią sklecić porządnie zdania.

A skąd wiesz,ze wielu fanów CDA to 9 latkowie?? Robisz takie inteligentne odpowiedzi,a nie podasz do nich argumentów??

Dnia 02.05.2007 o 14:48, rob006 napisał:

Piszesz to, bo myślisz że nikt się nie domyśli? Nie sprowadzaj wszystkich do swojego poziomu...

Ależ nie ,myślę,ze ktoś napiszę,że śmieje się z błędów antyfanów,
a sam robie strasznie wielkie byki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 15:20, Kryszek napisał:

> Może i mądrzejsze odpowiedzi od moich, ale od twoich na pewno. :)
Więc podaj mi argumenty,czemu akurat od moich są na pewno mądrzejsze.

Bo znają podstawowe zasady interpunkcji i wiedzą, że po przecinku powinna być spacja, a przed - nie (tak wiem, złośliwy jestem) ;>. Trudno to powiedzieć, po prostu słowa niektórych antyfanów wydają mi się mądrzejsze od twoich (bez urazy oczywiście).

Dnia 02.05.2007 o 15:20, Kryszek napisał:

Tak,tych antyfanów,którzy tylko potrafią napisać,z 2 błędami na wyraz,że "Smuggler jest ch**em"
Do tych antyfanów,którzy piszą normalnie,nie bluzgają,i mają argumenty,czemu CDA jest głupie
nic nie mam.

To wypadałoby to napisać, bo wrzucasz wszystkich antyfanów do jednego wora.

Dnia 02.05.2007 o 15:20, Kryszek napisał:

>Tym bardziej że wielu fanów CDA
> to właśnie 9-latkowie, którzy również nie potrafią sklecić porządnie zdania.
A skąd wiesz,ze wielu fanów CDA to 9 latkowie?? Robisz takie inteligentne odpowiedzi,a nie
podasz do nich argumentów??

Hmm... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=5508 ? Spójrz na wiek niektórych osób, które zachwalają tutaj CDA. Sam znam kilku 9-latków, którzy co miesiąc męczą rodziców o "15 złotych na CDA". Wystarczające argumenty? :) Myślałem że to jest zauważalne...

Dnia 02.05.2007 o 15:20, Kryszek napisał:

Ależ nie ,myślę,ze ktoś napiszę,że śmieje się z błędów antyfanów,
a sam robie strasznie wielkie byki....

Wiesz, ja jakoś bym się domyślił, że zrobiłeś to specjalnie. Może nie doceniasz innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się